Hotelier میان سه رزرو در Mysuru برای مستند نقض

میسور | No comments

میسور/Mysuru: در چه نامیده می شوند می تواند به عنوان اقدامات در اجرای دقیق مستند پلیس شهر رزرو کرده اند سه نفر از جمله یک وابسته به اتهام نقض مستند قوانین. با وجود اینکه قوانین اجازه تنها بسته خدمات از هتل ها و ممنوعیت جدول خدمات این hotelier گزارش مسخره قوانین گفت: آزادی مطبوعات از پلیس.

با توجه به FIR ثبت نام در Vijayanagar پلیس, Nagaraj صاحب ایندرا Dhanush رستوران در MUDA پیچیده Kalidasa جاده Vijayanagar مرحله اول هتل کارگر Mahadeva Swamy و مشتری Sampath بودند رزرو در زیر بخش های مختلف از IPC.

آزادی مطبوعات گفت که PSI رامش بود در دور زمانی که رستوران پیدا شد باز که در آن مشتری گفته می شود مجاز به مصرف غذا در هتل محل.

در Mysuru طبق پلیس جهت هتل ها و رستوران ها ممنوع از سرو غذا به مشتریان در محل خود. تنها بسته خدمات مجاز است. این اقدام احتیاطی در نظر گرفته شده برای محدود کردن مردم به خانه خود و جلوگیری از نصب و راه اندازی از افراد در گروه در هتل به عنوان آن می تواند گسترش ویروس.

Nagaraj, Mahadeva Swamy و Sampath گرفته شده بودند را بازداشت و اتهامات قاب تحت IPC بخش 188, 269, 271 و 51 (b) ملی مدیریت بحران مصوب سال 2005 و بخش 3 از بیماری های همه گیر عمل 1897 گفت: پلیس مطبوعاتی.

مورد رزرو شده بود زیر جهت کمیسر پلیس Dr Chandragupta, DCP (نظم و قانون) Dr. A. N. Prakash Gowda, ACP Shivashankar و بازرس Balakrishna.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>