صفحه اصلی نگهبانان قرض دادن شانه ها به پلیس شهرستان در مبارزه با ویروس

میسور/Mysuru: با مردم در حال حرکت در اطراف برای کار فوری و پلیس تحت استرس شدید به حفظ افروزی در جاده های شهرست

توسط ATSHNEWS در 1 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: با مردم در حال حرکت در اطراف برای کار فوری و پلیس تحت استرس شدید به حفظ افروزی در جاده های شهرستان و بررسی-مطالب خدمات ارائه شده توسط خانه سپاه پاسداران, که وام خود را شانه به پلیس در اجرای lockdown قوانین باید به یاد و تقدیر است.

این خانه پاسداران بیش از حد در میان تاج رزمندگانکه در حال کار خستگی ناپذیر در اجرای lockdown قوانین ایجاد آگاهی در مورد بایدها و نبایدها در طول مستند و کمک به پلیس با انجام بررسی برای متخلفان در خطوط و خطوط شهری و داخلی از مناطق روستایی است.

این جدا, خانه پاسداران مشغول به کار هستند در تاریخ همتراز با پلیس حتی در موقعیت های خطرناک و تحمل فشار از غفلت برخی از افرادی که افراط در دارای اطناب دوئل با آنها. خانه پاسداران نیز کمک به پلیس در حفظ نظم و قانون وضعیت همراه با اجرای lockdown قوانین و مقررات.

تحت اداره پلیس وجود دارد نزدیک به 250 صفحه اصلی سپاه پاسداران در شهرستان و بیش از 70 در مکان های مختلف در این منطقه که در حال زحمتکش روز و شب برای جلوگیری از گسترش Coronavirus. این خانه پاسداران در حال کمک به اداره پلیس است که در مواجهه با یک ستاد بحران.

هر چند تعداد کمی از مردم سوء استفاده از آنها در غیاب پرسنل پلیس, خانه پاسداران هستند و نه از دست دادن اعتماد به نفس خود را و هنوز هم در خدمت مردم و برای آنها که باید قدردانی کرد.

مواد غذایی در جاده ها

در حالی که اکثر مردم در حال امن در خانه های خود را دریافت مواد غذایی از دولت و دیگر سازمان ها و هزینه های این مستند دوره با اعضای خانواده خود را با تماشای تلویزیون و بازی با کودکان آن است که غیر ممکن است برای پلیس و سپاه پاسداران بود که به عنوان آنها باید خود را در نقطه تعیین شده تا خود را تغییر می شود.

آنها را از خانه های خود و مجبور به خوردن هر اداره پلیس و یا دیگران به مصرف همان در کنار جاده. حتی مشکل برای نوشیدن آب به آنها.

این پرسنل به خصوص زنان نمی توانند حتی حضور در طبیعت تماس بگیرید و آنها را برای 8-10 ساعت به طور مداوم با وجود چنین مشکلاتی است. زندگی آسان نیست برای این پرسنل حتی پس از آنها آمده خانه به عنوان ترس از Coronavirus اجازه نمی دهد آنها را به معاشرت آزادانه با اعضای خانواده خود و همچنین صرف زمان خوبی با کودکان خود.

صفحه اصلی نگهبانان ندارد امنیت زندگی. اگر آنها کار پلیس مالیات غیر مستقیم گردشگری و بخش های دیگر آنها فقط پرداخت حق یا مزد اموزگار که آن هم با تاخیر و گاهی اوقات.

آنها باید به روز و شب کار در شرایط اضطراری و با هیچ تسهیلات حمل و نقل آنها را به حرکت در اطراف خود دو چرخ و صرف پول سوخت. کسانی که دو چرخ را به دیگران وابسته برای رسیدن به محل کار خود را.

اگر حقوق خود را با تاخیر و آنها را مجبور به گرفتن وام با پرداخت بهره به خصوصی financers. با وجود مواجهه با چنین مشکلاتی صفحه اصلی ماموران حفاظت از مردم و خدمات خود را باید قدردانی و تمام.

اعضای عمومی که باید درک تلاش ها و مشکلات خانه پاسداران خواسته اند که برای پرداخت حقوق در زمان و همچنین ارائه امکانات لازم که افزایش اعتماد به نفس خود را در چنین بار تلاش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن