تاریخی SpaceX راه اندازی به تعویق افتاد به دلیل آب و هوای طوفانی

زسان | No comments

توسط مارسیا دونن

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — راه اندازی یک موشک SpaceX کشتی با دو فضانورد ناسا در یک تاریخ ساخت پرواز به مدار نامیده می شد با کمتر از 17 دقیقه در شمارش معکوس روز شنبه به دلیل thunderclouds و خطر رعد و برق.

شروع شد دوباره برای شنبه بعد از ظهر.

این spacecraff طراحی شده ساخته شده است و متعلق به فضاپیما توسط SpaceX — مجموعه بود به انفجار خاموش در بعد از ظهر برای ایستگاه فضایی بین المللی, طلوع یک عصر جدید در پروازهای فضایی تجاری و قرار دادن ناسا در کسب و کار راه اندازی فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا برای اولین بار در نزدیک به یک دهه.

اما رعد و برق برای بسیاری از روز تهدید به زور به تعویق افتادن و این کلمه در نهایت پایین آمد که جو طوری بود شارژ الکتریکی است که فضاپیما با فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken سرنشین در معرض خطر بود از گرفتن ضربه توسط یک پیچ از رعد و برق.

“هیچ راه اندازی برای امروز — ایمنی برای ما خدمه @Astro_Doug و @AstroBehnken اولویت ما است” ناسا مدیر جیم Bridenstine توییتی با استفاده از یک رعد و برق از emoji.

این دو نفر قرار بود به سوار شدن در کشتی SpaceX براق گلوله به شکل کپسول اژدها در بالای یک موشک فالکون 9 از همان سکوی پرتاب استفاده می شود در طول ماه آپولو ماموریت های نیم قرن پیش است.

هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس وارد شده بود به تماشا.

پرواز — طولانی-برگزار رویای SpaceX بنیانگذار Elon Musk — مشخص شده اند اولین بار یک شرکت خصوصی ارسال انسان به مدار.

آن را نیز می شده اند اولین بار در نزدیک به یک دهه است که ایالات متحده راه اندازی شد فضانوردان به مدار از خاک ایالات متحده آمریکا. همیشه از شاتل فضایی بازنشسته شد در سال 2011 ناسا با تکیه بر سفینه های فضایی راه اندازی شد از قزاقستان به آمریکا فضانوردان از ایستگاه فضایی.

هیچ نظر فوری از مغلوب ساختن پیشی جستن و هیچ کلمه ای از کاخ سفید در مورد اینکه آیا او خواهد بازگشت به فلوریدا برای راه اندازی بعدی تلاش.

در طول روز رعد و برق شنیده می توان به عنوان فضانوردان ساخته شده راه خود را به پد ناسا در مرکز فضایی کندی و یک گردباد هشدار صادر شد, لحظات پس از صعود آنها را در کپسول.

“ما می توانیم برخی از قطرات باران بر روی ویندوز و فقط نمیفهمد که هر چه در آن بود بیش از حد نزدیک به سکوی پرتاب در زمان ما به آن نیاز نمی باشد” Hurley, فضاپیما فرمانده گفت: پس از پرواز بود و پاک. “درک می کنم که همه احتمالا یک کمی bummed ، که فقط بخشی از معامله است. … ما دوباره آن را انجام دهد من فکر می کنم در روز شنبه.”

“قدردانی انعطاف پذیری خود را نشسته در خودرو” یک کنترل کننده پاسخ داد.

Behnken پاسخ داد: “هیچ چیز بهتر از اینکه نخست خدمه یک سفینه فضایی است.”

فضانوردان مجبور به باقی می ماند بسته در صندلی خود را تا زمانی که تمام سوخت در موشک خود را تخلیه شد و اضطراری فرار سیستم خلع سلاح شد.

راه اندازی و آماده سازی محل در سایه شیوع کروناویروس که منجر به کشته شدن حدود 100 ، 000 آمریکایی.

“ما در حال راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا. ما انجام داده اند این واقعا از سال 2011 پس از این است که یک لحظه منحصر به فرد در زمان” Bridenstine گفت.

با استفاده از این پرتاب گفت: “هر کسی می تواند با نگاه کردن و بگو:” نگاه به آینده ای بسیار روشن تر از حال حاضر وجود دارد. و من واقعا امیدوارم که این الهام بخش برای جهان است.”

این ماموریت را قرار داده و مشک و SpaceX در همان لیگ به عنوان تنها سه spacefaring کشورهای روسیه و ایالات متحده و چین که همه باید ارسال فضانوردان به مدار.

“آنچه امروز در مورد reigniting رویای فضا و گرفتن مردم از کار اخراج شدند تا در مورد آینده” مشک گفت: در ناسا مصاحبه قبل از به تعویق افتادن.

جدی صدایی مشک و گفت: او احساس مسئولیت بیشتر به شدت هنگامی که او را دیدم فضانوردان همسران و فرزندان فقط قبل از راه اندازی تلاش. او گفت که او به آنها گفت: “ما به انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که پدران خود را دوباره OK.”

ناسا تحت فشار قرار دادند به جلو با راه اندازی آماده سازی با وجود شیوع ویروسی اما نگهداری لیست مهمان در کندی بسیار محدود و خواسته تماشاگران به ماندن در خانه. هنوز ماشین ها و rv ها صف جاده های اطراف کیپ کاناورال با مردم ردی از مشاهده لکه های.

آژانس فضایی نیز حدود 1.7 میلیون نفر از مردم به تماشای راه اندازی فرآورده های آنلاین.

در میان تماشاگران بود ارین Gatz که آماده برای هر دو باران و همه گیر. همراه با او 14 ساله دختر 12 ساله و پسر او به ارمغان آورد و ماسک و یک چادر کوچک.

او گفت: کودکان مبتلا به ضعف خاطرات از تماشای فرد در یکی از آخرین شاتل راه اندازی تقریبا یک دهه پیش زمانی که آنها پیش دبستانی است.

“من می خواستم آنها را به سمت تلنگر و برای دیدن دوره بعدی سفر به فضا” گفت: Gatz زندگی می کند که در دلتنا فلوریدا. “این هیجان انگیز و امیدوار.”

ناسا استخدام SpaceX و بوئینگ در سال 2014 به طراحی و ساخت سفینه برای حمل فضانوردان به ایستگاه فضایی در یک نوع جدید از دولتی و خصوصی مشارکت. بوئینگ کپسول به نام Starliner است و انتظار نمی رود به پرواز فضانوردان به فضا تا اوایل 2021.

“ما در حال انجام آن متفاوت از ما تا کنون آن را انجام داده قبل از” Bridenstine گفت. “ما در حال تبدیل چگونه ما انجام پروازهای فضایی در آینده است.”

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>