بوستون – جمهوری خواه نامزد هلن بردی را به چالش کنگره لایحه Keating این سقوط بعد از همه.

دولت بالاترین دادگاه روز شنبه که بردی است که واجد شرایط برای رای گیری واژگونی یک تصمیم از دولت رای کمیسیون حقوق که مسدود شده خود دسترسی بر اساس چگونه مبارزات انتخاباتی خود را جمع آوری و ارسال الکترونیکی نامزدی امضا.

سه روز پس از شنیدن استدلال در مورد دادگاه عالی قضایی دستور داد وزیر امور خارجه ویلیام گالوین به چاپ بردی نام در سپتامبر. 1 جمهوریخواه اولیه انتخابات رای گیری.

ماه گذشته پس از شکایت توسط ثبت نام نهمین کنگره منطقه رای دهندگان لئون آرتور Brathwaite II, SBLC تلقی بردی فاقد شرایط لازم برای اجرا از آنجا که یک شخص ثالث فروشنده مبارزات انتخاباتی او استفاده می شود به جمع آوری امضای الکترونیکی ذخیره آنها را در یک فایل جداگانه و سپس وارد شده و آنها را به نامزد نهايي کاغذ سند است.

کمیسیون حکم داد که روند نقض یک نیاز در یک SJC تصمیم ترسیم e-signature با استفاده از این کمپین که تا به حال به ارسال “بومی” اسناد و مدارک بر روی آن رای دهندگان به طور مستقیم ضمیمه شده خود را امضا.

اما SJC مخالفت با آن تفسیر خود را حاکم.

در خلاصه دو صفحه سفارش دادگاه گفت که روند بردی استفاده می شود “در پیروی ماده با مواد مورد نیاز” از اصطلاح گلدشتاین حاکم است. یک طولانی, نظر, ترسیم قضات’ استدلال برای تخلیه این SBLC تصمیم گیری در دسترس بود جمعه.

بردی سابق کنکورد مقیم در حال حاضر زندگی در Plymouth نمی تواند رسید فوری برای اظهار نظر در این تصمیم بعد از ظهر دوشنبه. این سومین مستقیم چرخه انتخابات است که او را در حال اجرا – سابق تشکر. Cory اتکینز کنکورد را شکست داد و بردی در سال 2016 و 2018 بردی خود را از دست داد ایالت مسابقه به حسابرس سوزان دست انداز.

او وکیل کریستوفر کنی استدلال کرده بود که مسدود کردن او از رای گیری در ویژگی های نقطه را نقض او برابر حفاظت از حقوق اساسی اشاره کرد که 39 دیگر نامزدها — از جمله چند که واجد شرایط برای رای گیری استفاده می شود همان شرکت به جمع آوری امضا اما در صورت هر گونه عواقب به دلیل واجد شرایط بودن خود را به چالش کشیده نشده.

کنی تشبیه بردی را تکذیب کرد رای گیری از دسترسی به یک مورد که در آن پلیس متوقف چندین رانندگان برای بالا بردن سرعت اما “تنها صدور بلیط به مشتری است.”

ماساچوست حزب دموکرات اقدام به دخالت در این مورد با وکیل جرالد دانا به نمایندگی از هر دو حزب و Brathwaite. با استفاده از همان سرعت به عنوان استعاره کنی دانا استدلال کرد که بردی بود ظاهرا “تنها کسی کشیده شدن توسط پلیس ایالتی” به جای تنها یک punished, در میان دیگران, گیر افتاد, بالا بردن سرعت.

این تصمیم اما تضمین می کند که کیتینگ پنج اصطلاح دموکراتیک وقت با هیچ اعلام اولیه چلنجر را یک حزب عمده حریف در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد. بردی است که تنها جمهوری خواه واجد شرایط به اجرا در منطقه پس از او تا به یک مسیر روشن برای نوامبر. 3 انتخابات عمومی.

در بردی اولیه درخواست تجدید نظر به دادگاه وکیل او توصیف او به عنوان یکی از کنکورد — یک شهر در سومین کنگره منطقه ارائه شده توسط کنگره لری Trahan.

مخالفان یک پیشنهاد برای افزایش دسترسی به خودرو telematic اطلاعات در زمینه چالش با SBLC هفته گذشته با این استدلال که این کمپین در پشت این سوال با استفاده از همان امضا جمع آوری فروشنده VenueX به عنوان بردی.

روز دوشنبه ساعت پس از SJC تصمیم در بردی را به نفع وزیر امور خارجه اعلام کرد که رقبا عقب نشینی خود اعتراض است که به اصطلاح راست-به-تعمیر سوال تایید شد به نظر می رسد در انتخابات.

در حکم جداگانه دوشنبه SJC محروم کنگره امیدوار Rayla کمپبل درخواست برای به دست آوردن رای دسترسی پس از او را برآورده نمی کنند کاهش می یابد امضای آستانه 1000.

کمپبل که در نظر گرفته شده برای اجرای به عنوان یک رقیب جمهوری خواه به کنگره Ayanna Pressley استدلال کرده بود که امضای خود را-جمع آوری تلاش شد به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 همه گیر به دلیل هفتمین کنگره منطقه میباشد.

“اگر چه محدود ثبت ارائه شده در این مورد ممکن است کافی به تنهایی به مجوز این نتیجه رسیدند که COVID-19 همه گیر است و بیشتر به حال تاثیر منفی بر جوامع رنگ ما شک نکنید این درست باشد” قضات نوشت: در سفارش خود را. “در واقع COVID-19 آمار منتشر شده توسط ماساچوست وزارت بهداشت نشان می دهد این درست باشد نه تنها در شهرهای بزرگ و در هفتمین کنگره منطقه اما در جاهای دیگر در کشورهای مشترک المنافع.”

“حقیقت این است که ادعای, با این حال تاثیر نمی گذارد نتیجه گیری ما که ما باید حفظ یکنواخت امضا آستانه تنظیم در گلدشتاین و اجازه نمی دهد که آستانه بالقوه متفاوت بسته به شرایط خاص جمعیتی و اقتصادی و سیاسی و یا جغرافیایی شرایط در هر منطقه” آنها ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de