در اینجا می آید خورشید

زسان | No comments

چیزی جذاب آمد از کاخ سفید coronavirus جلسه هفته گذشته و هیچ نبود رئیس جمهور گمانه زنی در مورد استفاده از نور و Lysol برای ریشه کن کردن این بیماری صرف نظر از آنچه روایت رسانه ها می خواهد به پیشرفت است.

آن را در امتداد همان خطوط کلی ،

لایحه Bryan که منجر علم و فناوری ریاست در وزارت امنیت داخلی صحبت در مورد کاری که انجام شده در بالا biocontainment آزمایشگاهی واقع در فردریک Md.

“ما بیشتر قابل مشاهده برای تاریخ” برایان گفت: “این اثر قدرتمند است که نور خورشیدی به نظر می رسد که در کشتن ویروس — هر دو سطح و در هوا. ما دیده ایم یک اثر مشابه با هر دو دما و رطوبت نیز هست که در آن افزایش درجه حرارت و رطوبت و یا هر دو است که به طور کلی کمتر مطلوب به ویروس است.”

برایان توضیح داد که قطرات این ویروس را دفع بیشتر به سرعت در حرارت و رطوبت و نور خورشید.

همچنین او توضیح داد: “در این شرایط ما تست شده به تاریخ این ویروس در قطرات بزاق زنده می ماند در داخل خانه و در شرایط خشک است.”

“افزایش دما و رطوبت به طور بالقوه آلوده فضاهای داخلی به نظر می رسد برای کاهش ثبات ویروس” برایان ادامه داد.

“ما همچنین تست ضد عفونی کننده به آسانی در دسترس,” او گفت:. “ما آزمایش کننده, ما تست شده ایزوپروپیل الکل بر روی این ویروس به طور خاص در بزاق یا تنفسی مایعات. و من می توانم به شما بگویم که سفید کننده را کشتن ویروس در پنج دقیقه; ایزوپروپیل الکل را کشتن ویروس در 30 ثانیه و بدون دستکاری هیچ مالش — فقط اسپری آن را در و اجازه دادن به آن.”

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار که چرا مناطق با داغتر شرایط آب و هوایی مانند نیواورلئان هنوز ضربه او توضیح داد که نور خورشید عامل بود اما نه تنها یکی است.

“شما نگاه کنید در coronavirus به عنوان یک زنجیره با بسیاری از لینک” او توضیح داد. “ما شناسایی کرده ایم برخی از لینک های ضعیف در این زنجیره که ویروس — انتقال ویروس بستگی دارد. ما شناسایی شده است که گرما و رطوبت است که ضعف در آن زنجیره ای. ما شناسایی کرده ایم که نور خورشید, خورشیدی, نور, اشعه ماوراء بنفش است که ضعف در آن زنجیره ای.”

برایان با استفاده از تجهیزات زمین بازی به عنوان مثال. اگر ویروس نشسته بود بالای تجهیزات در آفتاب, آن می تواند به سرعت خنثی اما مواردی از این ویروس در قسمت زیرین این تجهیزات ممکن است زندگی می کنند بسیار طولانی تر است.

خواهد لایحه برایان و علم و فناوری ریاست در وزارت امنیت داخلی بود که نیروی است که به ارمغان می آورد پایان دادن به COVID-19? ما نمی دانیم.

آن, اما, نگاه مانند آن را قطعا می تواند یک نقش پیشرو در بهبود اقتصادی با تعیین عوامل خطر در جوامع که در آن کسب و کار قرار دارد.

“دانستن این دانش و با داشتن این دانش به عنوان ما همچنان به مطالعه و بیشتر می دانید چه این ویروس می کند و چگونه آن واکنش نشان می دهد, آن می تواند تاثیر راه یک فرماندار را نگاه کنید وقتی که او باز می شود در حالت چگونه او باز می شود آن را در چه محیط این چیزها باز” او توضیح داد.

که بسیار امیدوار کننده مفهوم است.

“ما در حال حاضر شروع به دریافت نتایج” برایان گفت. “هر هفته یا دو هفته ما شروع به پیدا کردن چیزی جدید و کاری متفاوت است.”

به سلامتی به آن است.

به جای حمله به رئیس جمهور برای شور و شوق خود را برای جامعه علمی ما باید به پیوستن به او در جشن موفقیت خود را. اجازه دهید ما آرزو می کنم همه کسانی که مشغول به کار در سراسر ساعت برای ریشه کن کردن این بیماری و آمریکایی ها به کار بهترین باشید. این چیزی است که همه ما باید متمرکز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>