روز مادر مبارک به این قهرمانان واقعی

زسان | No comments

“آنها قهرمان هستند ، و آنها را نگه دارید در مبارزه تا پایان. … آنها قهرمانان جهان است.” (عذر خواهی به فردی مرکوری و ملکه)

الف-لیست افتخارات و ادای احترام در این روز به قهرمانان کار در Dunkin’ مکان در سراسر منطقه بخشی از Adie کانوی, Inc.

هر روز این Duckin’ divas جوشیدن همه ما با خود دوستانه لبخند و شاد سلام با ارائه خدمات به مشتریان و لذیذ ما جوانه طعم خوشمزه قهوه دم کرده و محصولات پخته شده است.

Adie کانوی است که به طور مستقل عمل متعلق به Dunkin’ حق رای دادن و شده است یک خانواده اجرای کسب و کار از سال 1968 تاسیس توسط ویلیام و Arleen Adie که با افتتاح اولین فروشگاه در چلمزفورد خیابان در چلمزفورد در حالی که هر دو کار دیگر شغل تمام وقت و بالا بردن چهار فرزند.

امروز خانواده با افتخار خود را ادامه خواهد داد بنیانگذاران’ میراث. در حال حاضر خود را سخاوتمندانه و سخت کوش و پسران دان و تام Adie و پسر در قانون اندی, کانوی, اجرای بیش از 30 محلی Dunkin’ فروشگاه در سراسر بیشتر لوول.
با تشکر از شما به Dunkin’ به صورت همه شما باید انجام دهید برای جوامع با تمام آثار خیریه و مهربان جیل Adie برای جمع آوری تمام این عکس ها.
روز مادر مبارک به همه شما!

برای اطلاعات بیشتر www.dunkindonuts.com.

مدیر منطقه Brittany Broderick و تیم او به تازگی catered صبحانه برای بیش از 500 بهداشت و درمان-مراقبت از قهرمانان در لوول?بیمارستان عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>