گارد کشد خاطی مشکوک در آلاسکا مرکز نظامی

By علامت گذاری به عنوان نایب

ANCHORAGE, آلاسکا (AP) — 30 سال-غیر نظامی را به ضرب گلوله کشته شد و پس از brandishing چاقو یک افسر وظیفه پس از تلاش برای ورود به یک ساختمان در آلاسکا پایگاه نظامی مورد استفاده توسط نیروی دریایی مهر و موم برای آب و هوای سرد آموزش مقامات روز دوشنبه گفت:.

Jayson Vinberg از Kodiak کشته در تیراندازی عصر روز دوشنبه در Naval Special Warfare جدا کودیاک در Kodiak Island, Naval Criminal Investigative Service سخنگوی جف هوستون گفت.

Vinberg وارد ترکیب و اقدام به گرفتن در داخل یک ساختمان هوستون گفت.

“یک Naval Special Warfare خدمات عضو مواجه مزاحم و حوادث منجر به خدمات عضو با استفاده از نیروی مرگبار” هوستون گفت.

ایالت آلاسکا گارد گفت نگهبانی را دیدم یک مرد خاطی در نصب و راه اندازی و بهره برداری در ویندوز از تماشای ساختمان با چاقو.

نگهبان گفت: مرد را ترک کنند. گارد و سپس سمت چپ خود را امن ساختمان را به مطمئن شوید که مرد سمت چپ گارد گفت.

پس از آن بود که سربازان مرد گفت: در راه می رفت به سمت گارد با چاقو و موفق به اطاعت گارد را تکرار دستورات به توقف. افسر وظیفه به ضرب گلوله مردی که مرده اعلام شد با پاسخ, پزشکان, سربازان گفت.

هوستون و سرهنگ متی Stroup یک Naval Special Warfare Command, سخنگوی, گفت: این سرویس عضو بود و در شرایط خوب و دریافت پشتیبانی از فرمان رهبری است. Stroup کاهش یافته است می گویند که آیا این سرویس عضو مجروح شد و یا در بیمارستان بستری است.

“وجود دارد هیچ تهدید شناخته شده به جامعه در این زمان” هوستون گفت NCIS نخواهد انتشار اطلاعات اضافی در طول فرآیند تحقیقی.

تلاش برای رسیدن به Vinberg خانواده شد موفق.

پس از این تیراندازی مرگبار رخ داده در یک پایگاه نیروی دریایی, NCIS است که منجر به بررسی کار با ایالت آلاسکا سربازان و گارد ساحلی Investigative Service, او گفت:.

سربازان می گویند افسر وظیفه نام نخواهد بود منتشر شد تا پس از بررسی کامل است و پس از مشورت با باراک اوباما در لنگرگاه است.

___

این داستان تصحیح نام سازمان تحقیق به Naval Criminal Investigative خدمات نیروی دریایی Criminal Investigative خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید