GTH در حال حاضر $46 میلیون دلار بدهی و هنوز فروش زمین

محتوای مقاله در ادامه

Sproule نیز نامیده می شود به صورت قانونی مجمع کمیته دائمی در اقتصاد به “شیرجه عمیق” به GTH گذشته دو گزارش سالانه. حزب دموکراتیک ملی که در انتشار اخبار است که GTH پرداخت بین المللی معدن 1.4 میلیون دلار برای مدیریت خدمات 2019-20 با وجود بودجه تنها $3.8 میلیون در خرید و فروش زمین.

اما GTH موفق در کاهش هزینه ها. هزینه های خود را کاهش یافته است از $7.1 میلیون نفر در 2018-29 به 5.7 میلیون دلار در 2019-20. بدهی افزایش کمتر از 4 میلیون دلار در پرش 2018-19. گزارش سالانه متصل “هزینه قابل توجهی صرفه جویی” به معدن معامله است.

آن اشاره کرد که GTH کارکنان کاهش می یابد از 10 تا فقط یک مدیر عامل پاره وقت و پاره وقت و مدیر پشتیبانی فرد است. این GTH نیز subleased آن فضای اداری در اموال.

“تاثیر این تغییرات در حال حاضر کاهش می یابد و ما را عامل ضرر و زیان توسط $1.2 M نسبت به ما سه سال و متوسط گفت:” گزارش سالانه.

گزارش سرزنش فقیر خرید و فروش زمین حداقل در بخش, در بیش از عرضه زمین در رجینا و اقتصادی عدم قطعیت در آورده با COVID-19 در پایان سال مالی. مقامات تلاش برای قرار دادن یک پوشش نقره ای در این بیماری همه گیر.

“در حالی که این رویداد نا امید تلاش برای حرکت خرید و فروش زمین و اجاره از طریق به اتمام و تاخیر در سرمایه گذاری بالقوه آن تأکید اهمیت قابل اعتماد در زنجیره تامین قوی جاده و راه آهن و زیرساخت های داخلی و تولید برای دیدار با نیازهای محلی گفت:” این گزارش.

NDP در مقابل ساخته شده است این پروژه را شکست و اطراف آن رسوایی بخشی از آن انتخابات بشه.

“ساسکاچوان سزاوار دولت قرار داده است که مردم برای اولین بار با رسیدن به پایین از این رسوایی و این پروژه که رفته ریل و از همه مهمتر برای قرار دادن به جلو یک برنامه است که می تواند به عنوان ارزش زیادی برای عمومی که ممکن است از یک پروژه که در حال حاضر $46 میلیون بدهی به دلیل Sask. حزب انتخاب” گفت: Wotherspoon.

هنوز هم وجود دارد 717 هکتار از unsold در آن زمان و unleased زمین در GTH.

awhite-crummey@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید