گویا مدیر عامل ستایش تهمت جرقه آنلاین برخورد فرهنگ

توسط مت OTTSILVER SPRING, Md. (AP) — سوپر چشم انداز سیاسی در ایالات متحده رشد کرده است و حتی بیشتر خطرناک برای

توسط ATSHNEWS در 20 تیر 1399

توسط مت OTT

SILVER SPRING, Md. (AP) — سوپر چشم انداز سیاسی در ایالات متحده رشد کرده است و حتی بیشتر خطرناک برای شرکت های با 2020 انتخابات ریاست جمهوری بلندی که گویا یک شرکت مواد غذایی با فوق العاده وفادار زیر کشف شده است.

این شرکت که باعث می شود بسیاری از محصولات مورد استفاده در اسپانیایی, آشپزی, اما که زیر گسترش خوبی در خارج از این محدوده مواجه است سریع واکنش پس از آن مدیر عامل شرکت ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به رویداد.

گویا تاسیس شد در منهتن در سال 1936 توسط همین Prudencio Unanue و همسرش, کارولینای مهاجران از اسپانیا. شرکت تماس خود را به بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در ایالات متحده است.

رابرت Unanue نوه و در حال حاضر گویا مدیر عامل شرکت صحبت می کرد در یک باغ گل رز رویداد اعلام "اسپانیایی رفاه ابتکار" در روز پنج شنبه.

"همه ما واقعا خوش شانس, در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده" Unanue گفت: ایستاده در یک تریبون در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن.

تقریبا بلافاصله #BoycottGoya, #GoyaFoods و #Goyaway شروع روند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر با تمسخر آمدن به ظاهر از همه جهات از جمله برخی از نمایندگان نام.

که واکنش پاسخ داده شد توسط کسانی که به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان میدهد که چگونه هر نام تجاری که آیا آنها را به لباس و یا به عنوان گویا می کند و لوبیا و روغن زیتون و adobo, چهره, خطر بالقوه جلوتر از آنچه که ممکن است تبدیل به یک بسیار ستیز انتخابات.

کسانی که فشار برای تحریم گویا محصولات ذکر تاریخچه ای از نظرات موهن و خشن سیاست های اسپانیایی به ویژه دولت از سیاست جدا از خانواده های مهاجر در مرز ایالات متحده و مکزیک.

نامزد سابق ریاست جمهوری جولیان کاسترو بود در میان آن را به توییتر و گفت Unanue ستایش کسی که villainizes گویا پایه مشتری است.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک گفت که او را یاد بگیرند تا از ابتدا برخی از غذاهای که گویا می سازد.

اما واکنش گسترده بود, با مردم ارسال ویدئوها از گویا محصولات ریخته بودن بیرون و یا اهدا کرد.

گویا بلافاصله نمی دهید.

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی در مصاحبه ای در "فاکس و دوستان" به نام گویا یک شرکت مواد غذایی است که "واقعا رویای آمریکایی است."

"این فقط یک شرم است که مردم همه چیز را به طوری سیاسی از جمله مواد غذایی" کانوی گفت.

در عین حال این خطر بالقوه ای برای شرکت ها مشخص شد تقریبا از اولین روز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. یک بیانیه سیاسی و کمک های مالی یا پشتیبانی را می توانید با استفاده از تبلیغات ناخواسته.

در سال 2017, مدیر عامل شرکت Under Armour در راه برگشت به نظرات که در آن او گفت: تهمت بود "یک سرمایه برای کشور است."

در یک صفحه کامل آگهی در بالتیمور خورشید که در آن Under Armour است و بر اساس مدیر عامل شرکت کوین تخته نوشت که انتخاب خود را از کلمات "را با دقت منعکس کننده قصد من." او گفت: Under Armour می ایستد برای حقوق برابر و ایجاد شغل و معتقد است که "مهاجرت یک منبع قدرت و تنوع و نوآوری برای شرکت های جهانی در امریکا بر اساس" تخته نوشت.

این شرکت همچنین اعلام کرد که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, سفر, سیاست.

آخرین سال های لوکس, جای بدنسازی اعتدال و دوچرخه سواری داخل سالن استودیو SoulCycle رو یک واکنش بیش از یک مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک.

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier در آن زمان یکی از تنها چهار آفریقایی-آمریکایی پیشرو در فورچون 500 شرکت بود که برای اولین بار به استعفا از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار شوراهای بیش از رئیس جمهور در سخنان سفید ملی, تظاهرات در Charlottesville, Virginia.

برخی از رهبران کسب و کار به سرعت به دنبال Frazier سرب از جمله مدیران عامل Under Armour و اینتل. دیگران از جمله سران خارج شده و Johnson & Johnson علنا محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان اما در ابتدا مقاومت فشار به ترک شوراها. در روز, اما, بالونی داد و بیداد دادند و شرکت ها به تغییر دوره و پانل ها به هم ریخت.

تغییرات جمعیتی و عظیم سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در حال ساخت مسابقه یک موضوع محوری در انتخابات آینده.

با توجه به تحقیقات پیو مرکز 13.3 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در ایالات متحده آمریکا در این سال ها Latino, یک رکورد بالا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخت کار کرده است به تازگی به دادگاه Latino رای دهندگان که می تواند چرخش رای در کشورهایی مانند آریزونا و فلوریدا. روز چهارشنبه او استقبال رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به کاخ سفید با زبان بلند خواستار مکزیک گرامی شریک است. مغلوب ساختن پیشی جستن تن بود در تضاد کامل از زمانی که او لگد کردن او 2016 انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به مکزیکی ها به عنوان "تجاوزگران" و برافراشته در برابر مهاجران ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی.

بسیاری از کسانی که به گویا دفاعی جمعه اشاره کرد گویا سابقه خدمت به جامعه است.

در مارس و آوریل سال جاری گویا اهدا بیش از 300.000 پوند از غذا و یا در مورد 270,000 وعده های غذایی به مواد غذایی بانک ها و سازمان های دیگر به عنوان بخشی از آن همه گیر امداد تلاش است. این شرکت گفت: همچنین اهدا بیش از 20 ، 000 ماسک محافظ. ماه گذشته گویا نشان داد تا با هزاران پوند از مواد غذایی به خانواده ها در برانکس و هارلم که متاثر شده اند COVID-19 و به مواد غذایی به یک مدرسه عمومی در کوئینز.

گویا لیست 2,500 محصولات از ادویه و روغن های پخت و پز برای لوبیا و دیگر آمریکای لاتین کالاهای اساسی و همچنین محصولات منجمد و تنقلات. ارائه آنها در حال حاضر در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده گاهی اوقات مصرف خود را تمام راهرو.

--

AP خبرنگار آسترید Galvan کمک به این داستان از ققنوس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب