توافق قانونگذاران فشار لایحه برای حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن, RNC در کارولینای شمالی

توسط برایان اندرسون

رالی N. C. (AP) — قانونگذاران جمهوریخواه در کارولینای شمالی در حال برنامه ریزی برای رای دادن در این هفته در یک اندازه گیری است که اجازه می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت می کنند در مقابل یک بسته بندی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه بدون برخی از محدودیت های مقامات مورد نیاز در جای دیگر برای جلوگیری از coronavirus.

اولین رای که می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه را تا حد زیادی توان یک نمادین با توجه به اندازه گیری خواهد شد تقریبا هر آينه رد می شود لیبریا روی کوپر و جمهوری خواهان خواهد بود و بعید است به این رای به نادیده گرفتن حق وتو است.

در طول یک شنبه در کنفرانس خبری استاندار به نام پیشنهاد “غیر مسئولانه” و پیشنهاد کرد دولت در مجلس ندارد, نقش در فرایند تصمیم گیری.

“آنچه که ما نیاز به انجام است ادامه گفتگوهای ما با RNC” کوپر گفت: با اشاره به کمیته ملی حزب جمهوری خواه اجرا می شود که این کنوانسیون.

پیش نویس این لایحه نوشته شده توسط دولت جمهوری Rep. جان Torbett از گاستون و منتشر شده هفته گذشته توسط کارولینای شمالی حزب جمهوری خواه رئیس Michael Whatley خواستار کنوانسیون حوادث در شارلوت برگزار شد در ظرفیت کامل فقط به عنوان تهمت به حال خواستار از کوپر.

کوپر رد کرد و گفت این کنوانسیون در ماه اوت را باید کوچک برای محافظت از سلامت عمومی است. در پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری سخنرانی خود در جاهای دیگر.

این لایحه نیاز به شرکت کنندگان برای تکمیل هر دو قبل از حضور و روزانه بررسی سلامت و درجه حرارت گرفته شده قبل از ورود به. اما آن را نمی خواهد نیاز به ماسک صورت یا 6 فوت (1.8 متر) پا از فاصله فیزیکی.

“اگر آنها را انتخاب کنید به جمع آوری در مجاورت نزدیک بدون هیچ گونه حفاظت آنها باید این گزینه به این است که خود را در زير مسئولیت شخصی” گفت: Torbett که اضافه شده است که محدودیت های می تواند اضافه شود و یا کاهش می یابد در تاریخ بعد.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که به کاوش در سایت های دیگر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت می کنند در مقابل تمام ظرفیت جمعیت پس از کوپر امتناع اما گفت که قصد دارد به نگه داشتن آن رسمی جلسات کسب و کار در شارلوت.

Torbett لایحه بعید است که برای جلب حمایت در میان دولت دموکراتیک قانونگذاران که نگران بازگشایی دولت بیش از حد به زودی و با برگزاری تجمع جرم.

خانه رهبر اقلیت دارن جکسون گفت که او نگران است که برخی از جمهوری خواهان هستند بیشتر نگران مماشات مغلوب ساختن پیشی جستن از حفاظت از سلامت عمومی است.

“من فکر نمی کنم ما باید اجازه دادن به سیاست جایگزین ما چگونه واکنش نشان می دهند به بهداشت عمومی بحران” جکسون گفت: “بعد اضافه کرد: “من شک اواخر ماه اوت ما خواهید بود در یک منطقه که در آن همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت. وجود یک سناریو که در آن همه چیز می تواند بسیار بهبود یافته است و شما می توانید با یک بزرگتر کنوانسیون اما من نمی دانم چگونه شما را که تضمین امروز.”

Torbett اصرار تهمت حضور مهم است برای محلی شارلوت کسب و کار به دنبال بازیابی از یک ملی بحران اقتصادی است. او گفت: بسیاری از مردم فکر می کنم این کنوانسیون می تواند انجام شود “در سالم مد و ایمنی برای اولین بار نه تنها تجویز شده توسط یک فرد (کوپر).”

خانه قوانین کمیته در اصل برنامه ریزی شده برای اولین بار رای گیری در روز دوشنبه بعد از ظهر اما این جلسه به بعد موکول به سه شنبه. Torbett است که انتظار می رود به دور زدن مهلت برای معرفی صورتحساب جدید با برش و اصلاح موجود بیل. سنا لایحه 105 که معرفی شد در سال گذشته برای ایجاد تغییرات در دولت خاص وسایل نقلیه موتوری قوانین بود و پیش بینی می شود اصلاح شد اما حذف از کمیته سهشنبه در دستور کار روز دوشنبه بعد از ظهر.

اگر مجلس نمایندگان و سنا تصویب Torbett لایحه این طرح را راه خود را به فرماندار که در آن چهره همه-اما-مرگ حتمی است.

___

دنبال اندرسون در https://twitter.com/BryanRAnderson

___

اندرسون یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش undercovered مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو