ایران نامزد تعادل جوانب مثبت و منفی از در حال اجرا با مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط آلن فرهم و جاناتان LEMIREواشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است هدف قرار دادن جاده دو

توسط ATSHNEWS در 26 خرداد 1399

توسط آلن فرهم و جاناتان LEMIRE

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است هدف قرار دادن جاده دوباره. و در حالی که یک مبارزه انتخاباتی با رئیس جمهور که تساوی دوربین های تلویزیونی و خشن جمعیت می توان طلا به پایین-رای نامزدهای این روز ارزش خود را می تواند قابل بحث است.

جمهوری خواه ایالت تهم Tillis رو رقابتی کارولینای شمالی انتخاب مجدد مسابقه "است که به دنبال به جلو به مبارزه" با مغلوب ساختن پیشی جستن Tillis' سخنگوی گفت. اوباما سناتور. استیو Daines توییتی "مونتانا نمی توانید صبر کنید به شما آقای رئیس جمهور!" پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای کمک به او در نبرد قوی دموکراتیک چلنجر.

در عین حال یک سخنگوی گفت: سناتور. سوزان کالینز R-مین در گروههای مبارزه از زندگی خود را در یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن از دست موشکافانه در سال 2016 "در کار بود در واشنگتن" به تازگی به عنوان برگ برنده بازدید مین برای باز کردن یک دریایی منطقه حفاظت برای ماهیگیری تجاری. سنا نبود در جلسه آن روز.

و در حالی که اوباما در سنا نامزد جان جیمز به نظر می رسد با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مه در میشیگان که در آن نظر سنجی که trended در برابر رئیس جمهور جیمز demurred که در مورد خواسته خود 2017 نظر که او پشت مغلوب ساختن پیشی جستن "از 2000%." جیمز گفت: او از تهمت و اضافه میکند: "من به دنبال به جلو به در حال اجرا خود من مسابقه بودن خود من است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایران را بی نظیر جانور زخمی انسانهایی fealty تقریبا تمام رای دهندگان آن است. در حالی که برخی از نامزدهای جمهوری خواه yanked حمایت خود را در اواخر خود را در کمپین 2016 پس از یک دهه-ویدئو قدیمی نشان داد او را مورد مباهات سکسی زنان او را پس از ثابت کرد که عبور از او را می توان به لحاظ سیاسی کشنده است.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه قانون و به منظور پاسخ به تظاهرات در برابر پلیس قتل آمریکایی در اخر coronavirus همه گیر و بدترین اقتصاد در دهه اند زخمی او. کار خود را تصویب امتیاز آغشته به خطرناکی پایین 39 درصد در آخرین نظرسنجی گالوپ.

که خود را به خطر انداخته نوامبر گروههای در خطر انقراض ایران را بررسی و کنترل یک جمهوری خواه مجلس تصاحب بسیار بعید است. همچنین در سمت چپ عصبی خواهان بحث که آیا کنگره نامزدها در مسابقه باید لینک دست با او و یا ایجاد فاصله است.

برای بسیاری سوال کمی وجود دارد که ادای احترام به مغلوب ساختن پیشی جستن است باهوش ترین. سنسور. John Cornyn R-تگزاس و جونی ارنست جمهوریخواه آیوا به دنبال انتخاب مجدد در کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد حمل و هیچ انگیزه ای برای rebel.

از سوی دیگر ، دیوید پردو R-Ga., نیز ضلالت نیست. "آن را در" پردو سخنگوی کیسی سیاه گفت: از هر گونه تلاش برای حمله به نزدیکی اش با مغلوب ساختن پیشی جستن.

دورى از تهمت خواهد بود "احمق استراتژی" گفت: عربستان ناظر انتخابات نیل Newhouse. "اگر پایه شما را می بیند در حال تبدیل پشت خود را از رئیس جمهور آنها قطع خواهد شد شما خاموش است."

دیگران جمهوری خواهان در صورت سخت تر را انتخاب کند. Tillis کالینز و سنسور. کوری گاردنر در کلرادو و مارتا McSally در آریزونا در حال از کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی می تواند از دست دادن.

نامزدهای جمهوری خواه هستند "گروگان" گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد تیم میلر دستیار گذشته اوباما در انتخابات ریاست جمهوری رقیب از جمله جب بوش است. اما او گفت: تهمت های اخیر مشکلات مانند retweeting غلط تئوری توطئه در مورد سالمندان بوفالو, نیویورک, تظاهرات هل به زمین توسط پلیس, پیشنهاد, باز شدن است.

"من نمی خواهم آنها را برای تبدیل شدن به توییتر ترول" میلر گفت. "اما من نمی بینم که چرا آنها را نمی فرصت برای قرار دادن یک کمی فاصله بین خود و رئیس جمهور."

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا خود را در کاپیتول هیل متحدان برای حفظ رتبه و فایل جمهوری خواهان در خط و قول داد به مقابله به مثل علیه جداشدگان گفت: سه کاخ سفید و کمپین مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

کاخ سفید دستیاران bridled زمانی که سناتور. لیندزی گراهام R-S. C. یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد توییتی برای حمایت از ژنرال علامت Milley. رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: او می خواهم یک "اشتباه" با شرکت به عنوان رئیس جمهور شد عکس, برگزاری مقدس در خارج از یک کلیسا پس از تظاهرات مسالمت آمیز به زور پاک به دور است.

پس از توافق سنسور. میت رامنی از یوتا و لیزا Murkowski آلاسکا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد بچه بوفالو تظاهرکننده او انداخته خشم خود را در آنها را در توییتر. نه برای انتخاب مجدد این سال است.

کلرادو گاردنر و بهداشت ، کلی Loeffler گرجستان هر دو در سختی مسابقه در میان جمهوری خواهان که نمی پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد تهمت را صدای جیر جیر.

"هر کسی که می خواهد برای برنده شدن در ماه نوامبر باید در حال اجرا با رئیس جمهور گفت:" مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی ارین پررین.

به عنوان برگ برنده یادآوریست این کشور به بخشی از بازگشایی از coronavirus محدودیت های او را زنده اعلام کرد تظاهرات در اوکلاهما فلوریدا تگزاس و آریزونا و کارولینای شمالی است.

کاخ سفید را تماشا خواهد کرد که آیا نامزدها حضور و نگاه دیگر نشانه هایی از نارضایتی مانند کدگذاری فاصله در تبلیغات گفت: آنها خواهیم ایستاد تا هر دو طرف است.

هیچ کس انتظار دارد که جمهوری خواهان برای شکستن به شدت با مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل قیمت آنها می پرداخت با حزب وفادار. اما برخی ممکن است احساس آزاد به اعتصاب تضاد با او هنگامی که آنها روشن مقدماتی که تهمت رای دهندگان تسلط. بیشتر نامزدها می تواند ولگرد اگر رای گیری خود را نشان می دهد چشم انداز تاریک و دلگیر به عنوان روز انتخابات نزدیک.

با تورم عمومی همدردی Black Lives Matter جنبش برخی از جمهوری خواهان را به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از حذف رهبران مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی. و برخی از در حال آماده سازی قوانین تغییر شیوه های پلیس با وجود عدم قطعیت بیش از او پشتیبانی می کند.

در خانه دموکرات امید به استفاده از بیعت با مغلوب ساختن پیشی جستن است که کدام یک از کاندیداهای اصلی تبلیغ در مقدماتی برابر آنها در انتخابات عمومی. که به احتمال زیاد در حومه مناطق در ایالات مانند کالیفرنیا و پنسیلوانیا و تگزاس که در آن رای دهندگان تمایل به بیشتر از متوسط است.

تأکید چگونه نامزد خیاط پیام خود Tillis تبلیغات زد قبل از کارولینای شمالی اولیه تاکید کرد و حمایت خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر او در تازه ترین نقطه بر اقتصاد کتک به او می گوید دوربین "کار من این است که مبارزه برای کار خود را."

آریزونا McSally به نظر می رسد با تهمت و اغلب نشان داده شده است هیچ نشانه ای از فاصله گرفتن از او. در عوض او را با تمرکز بر متهم او را دموکراتیک چلنجر Mark Kelly سابق فضانورد بودن نرم در چین, چه کسی او را مقصر می داند برای این بیماری همه گیر.

این میدان نبرد نامزدها مانند McSally که تاکتیک های مورد دست زدن به تهمت سریع بحث در داخل ایران.

او را ناشی از "سوزش سر دل" برای جمهوری خواهان "اما که تغییر نمی کند خود را کنترل سیاسی این حزب گفت:" اسکات جنینگز یک توافق مشاور.

مقابله سابق ویرجینیا در کنگره تام دیویس یکی دیگر از حزب جمهوری خواه با تدبیر, "نشان می دهد برخی از استقلال است. آن را خوب به انجام این کار بدون dissing رئیس جمهور است."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان گری رابرتسون در رالی N. C.; Paul وبر در Austin, تگزاس; باب کریستی در ققنوس; Matthew قهوه ای در, Billings, Mont.; دیوید Eggert در لانسینگ میشیگان.; سارا برنت در شیکاگو; و بنیامین Nadler در آتلانتا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im