توسط آیلین NG

کوالالامپور مالزی (AP) — مالزی دولت گفت: جمعه آن رسیده است $3.9 میلیارد دلار حل و فصل با گلدمن ساکس در ازای رها کردن اتهامات جنایی علیه این بانک بیش از فروش اوراق قرضه است که مطرح شده پول برای 1MDB ثروت صندوق بود که غارت میلیاردها دلار در یک رسوایی است.

مالزی و ایالات متحده دادستان ادعا کرده بود که فروش اوراق قرضه سازمان یافته توسط گلدمن ساکس ارائه شده یکی از وسیله ای برای همکاران سابق نخست وزیر Najib Razak به سرقت میلیاردها دلار بیش از چندین سال از یک صندوق بود که ظاهرا تنظیم برای سرعت بخشیدن به مالزی توسعه اقتصادی است.

نجیب است که در دادگاه های متعدد فساد اتهامات مربوط به رسوایی پس از انتخابات خود را فردی گری در مارس سال 2018 است. گلدمن و دو از آن مدیران سابق متهم شدند در دسامبر آن سال با اتهام نقض قوانین اوراق بهادار از جمله گمراه کننده سرمایه گذاران بیش از فروش اوراق قرضه. یکی دیگر از 17 سابق و فعلی گلدمن مدیران نیز متهم سال گذشته بیش از اتهام نقش در تقلب.

وزارت امور مالی در بیانیه ای گفت که گلدمن موافقت به پرداخت $2.5 میلیارد دلار پول نقد و تضمین کند که مالزی می شود حداقل معادل 1.4 میلیارد دلار درآمد حاصل از دارایی های خریداری شده با اوراق قرضه پول است که پس از کشف و ضبط شده است در سراسر جهان.

آن گفت: معامله شد تیز پرش از گلدمن قبلی پیشنهاد از $1.75 میلیارد دلار در سال 2019 خواهد شد و جلوگیری از طولانی و پر هزینه در دادگاه ها. حل و فصل پس از یک دولت جدید که شامل نجیب را مالایی پارتی در زمان قدرت در مارس سیاسی پس از کودتا. آن است که کمتر از 7.5 میلیارد دلار خواهد حل و فصل است که دولت قبلی تا به حال به دنبال.

“با امروز مقدار حل و فصل و پول است که مالزی در حال حاضر دریافت شده از وزارت دادگستری ایالات متحده بیش از 4.5 میلیارد دلار خواهد بود بازگشت به مردم مالزی” وزارت گفت که دولت متعهد شده است برای دوره نقاهت برجسته دیگر دارایی.

آن گفت: این توافق نشان داد که گلدمن اذعان کرد سوء رفتار توسط آن دو نفر از کارکنان سابق و نمی خواهد تحت تاثیر قرار مالزی به اتهام فراری مالزی سرمایه کم تاک Jho شناسایی به عنوان یک متفکر اتهام تقلب و احزاب دیگر در رسوایی.

Najib راه اندازی 1MDB وی در سال 2009. آن را انباشته میلیاردها بدهی و ایالات متحده محققان ادعا حداقل 4.5 میلیارد دلار به سرقت رفته بود از صندوق و متمرکز توسط Najib همکاران.

خشم عمومی در سراسر اتهام فساد کمک به این کشور برای اولین بار می توانید خود را از ائتلاف حاکم پس از استقلال از بریتانیا در سال 1957. دولت جدید نصب شده در سال 2018 بازگشایی تحقیقات به رسوایی بود که خفه تحت نجیب را اداره. نجیب در حال حاضر در دادگاه در چند پیوند اتهامات عنوان شده علیه. او با رد اتهامات و آن را به نام یک حمله سیاسی. همسرش, Rosmah Masnsor و خوابيدن رضا عزیز بودند و بعدها هم در این مورد.

دادستان اخیرا اتهامات رضا پس از حل و فصل ناودان توسط منتقدان به عنوان یک یار معامله است. آن را پس از حکم داد که رییس نجیب سقوط کرد در ماه فوریه با دو بار نخست وزیر Mahathir محمد استعفا در اعتراض به زمانی که حزب او با تشکیل یک مالایی-محور دولت با نجیب حزب و چند تن دیگر. پادشاه پس از آن منصوب همکار رهبر حزب Muhyiddin یاسین به عنوان نخست وزیر با وجود Mahathir اصرار که او از حمایت اکثریت نمایندگان مجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو