توسط DON THOMPSON و برایان MELLEY

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — یک افسر سابق پلیس که وحشت کالیفرنیا به عنوان یک سریال سارق و متجاوز و در ادامه به کشتن بیش از ده نفر در حالی که روزه گرفتن برای دهه التماس گناه روز دوشنبه به قتل منسوب به جنایی دوبله گلدن استیت قاتل.

جیمز جوزف دی آنجلو جونیور باقی مانده بود تقریبا سکوت در دادگاه پس از خود را تا سال 2018 دستگیری تا زمانی که او بارها و بارها ادا واژه “گناه” و “اعتراف میکنم” در سکوت و صدای گوش خراش به عنوان بخشی از یک مورد درخواست خواهد کرد که او یدکی مجازات اعدام به حبس ابد بدون احتمال آزادی مشروط.

دی آنجلو, 74 هرگز علنا اذعان کرد قتل, اما ارائه یک اعتراف از انواع پس از دستگیری او که cryptically با اشاره به شخصیت درونی به نام “جری” که او گفت: او را مجبور به ارتکاب موج جنایات که به پایان رسید به طور ناگهانی در سال 1986.

“من همه که” دی آنجلو به خود گفت: در حالی که به تنهایی در یک اتاق بازجویی پلیس بعد از دستگیری او در مارس 2018 Sacramento County دادستان Thien هو گفت.

“من نمی باید از این قدرت برای فشار او را” دی آنجلو گفت. “او ساخته شده من. او با من. آن را مانند در سر من منظورم این است که او بخشی از من است. من نمی خواهم به انجام این کارها. من تحت فشار قرار دادند و جری و تا به حال یک زندگی شاد. من همه آن چیزهایی است. من همه زندگی خود را. بنابراین در حال حاضر من باید به پرداخت قیمت.”

روز حساب آمده بود برای DeAngelo هو گفت.

“محدوده یوسف DeAngelo این جنایات است که به سادگی شگفت انگیز” هو گفت. “هر بار که او فرار لغزش دور در سکوت به شب.”

دی آنجلو نشسته در صندلی چرخدار در یک مرحله موقت در یک دانشگاه سالن که می تواند جای صدها نفر از ناظران یک فاصله امن از هم جدا در طول coronavirus همه گیر اذعان کرد او اعتراف به گناه به 13 فقره قتل و ده ها تن از تجاوز است که بیش از حد قدیمی به تعقیب.

اتاق بزرگ در دانشگاه ایالتی ساکرامنتو ساخته شده بود به مانند یک دولت دادگاه با مهر از Sacramento County Superior Court پشت قاضی صندلی و ایالات متحده و دولت پرچم بر روی کمر-بالا و سحر است که در خدمت به عنوان یک نوع از مرحله یک اقدام است که تا به حال تئاتر-مانند احساس. صفحه نمایش بزرگ flanked موقت مرحله پس از تماشاگران در سالن می تواند به دنبال livestreamed شنوایی.

درجه حرارت گرفته شده از هر کس در اتاق و حتی قاضی عینک ماسک در زمان هنگامی که او صحبت کردن.

دی آنجلو که تن نارنجی زندان مالش و پلاستیک سپر صورت ممکن برای جلوگیری از گسترش ویروس ذکر شده به یک طرف و دهان خود را به نظر می رسد در حال دهن دره به عنوان دادستان بخوانید گرافیک جزئیات, جنایت, جایی که او مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شدند و سپس snacked قبل از ترک.

اعضای خانواده گریستم به اقدام رفت برای ساعت. یک شمع با استفاده از بافت های نشسته بر روی زمین در کنار جنیفر کارول که پدر وکیل لیمان اسمیت کشته شد در سال 1980 با همسرش شارلین اسمیت که مورد تجاوز قرار گرفت قبل از کشته شدن.

“این است که بسیار سخت تر از من فکر کردم آن خواهد بود. و من فکر کردم این بود که به سخت خواهد بود” کارول گفت. “من احساس می کنم بسیاری از خشم که من فکر نمی کنم من احساس قدرت قبل از.”

دی آنجلو یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و یک پدر بزرگ هرگز در رادار از محققان که صرف سال تلاش برای پیگیری کردن مقصر.

این بود تا پس از جنایت به پایان رسید که محققان در ارتباط با یک سری از حملات در مرکز و شمال کالیفرنیا به slayings در جنوب کالیفرنیا و در حل و فصل چتر طلایی دولت قاتل نام مستعار برای مرموز ضارب.

پلیس با استفاده از DNA از صحنه های جرم و جنایت برای پیدا کردن یک خویشاوند دور از طریق یک محبوب وب سایت شجره نامه پایگاه داده پس از آن ساخته شده است یک درخت خانواده که در نهایت آنها را به او. آنها دم دی آنجلو و قادر به مخفیانه جمع آوری DNA از ماشین درب و دور انداخته بافت به دریافت حکم بازداشت.

بازنشسته کامیون مکانیک دستگیر شد در خانه اش در حومه شهر ساکرامنتو — همان منطقه او وحشت در اواسط دهه 1970 درآمد عنوان منطقه شرق متجاوز.

دادستان دقیق اعمال سادیستی او متعهد پس از لغزش به خانه های کشف نشده و شگفت انگیز توسط درخشان از یک چراغ قوه در چهره خود و تهدید به کشتن هر کس در خانه — از جمله کودکان — اگر آنها را دنبال نمی کند سفارشات خود را.

نقاب ولگرد در ابتدا گفت که او تنها می خواست پول خود را برای به دست آوردن همکاری های خود را. او را زنان و اتصال خود را به شوهر یا دوست رو به پایین در تخت خواب با بند کفش و سپس او را با اتصال به زنان است. قربانیان توضیح داده بودن بکند توسط هر بشکه از تفنگ یا نوک یک چاقو.

او انباشته ظروف در پشت مردان و گفتند که هر دو کشته می شود اگر او شنیده صفحات سقوط در حالی که او مورد تجاوز قرار گرفته است.

در یک خانه در شهرستان کنترا کوستا ایالت در پاییز 1978 او گفت: یک زن او را قطع نوزاد پسر گوش کردن اگر او انجام نمی در دهان پس از او مورد تجاوز قرار گرفته ،

“اعتراف میکنم” دی آنجلو گفت: پس از دادستان خواندن توضیحات که جرم و جنایت است.

او به سرقت برده و هر آنچه که او می تواند گاهی اوقات چند بطری Budweiser و برخی از پول نقد بار دیگر حلقه های الماس. او تضعیف کردن به تاریکی با پای پیاده و یا با دوچرخه و حتی موفق به فرار از پلیس که در زمان بر این باور بودند که نزدیک به نواز او.

دی آنجلو می دانستم که خاک خوب است.

او شروع به نیروی پلیس در San Joaquin Valley farm شهر اکستر در سال 1973 که در آن او اعتقاد بر این است که متعهد اول خود را شکست و برای اولین بار کشتن.

دی آنجلو در میان ماموران در تلاش برای پیدا کردن یک سریال سارق در شهرستان همسایه از ویسالیا مسئول حدود 100 نمیتوانیم.

جامعه استاد دانشگاه کلود Snelling کشته شد که مشکوک “ویسالیا Ransacker” پس از تلاش برای جلوگیری از او را از ربودن او در 16 سال.

پس از سه سال در نیروی DeAngelo رفت و برگشت به منطقه ساکرامنتو, جایی که او کار کردم با Auburn اداره پلیس در سیرا کوهپایه. او معتقد است که کار تا سال 1979 هنگامی که او افتاد سگ دافع و یک چکش — دو مورد است که می تواند استفاده برای یک سارق است.

دی آنجلو کشته شدن یک زن و شوهر راه رفتن سگ خود را در یک حومه شهر ساکرامنتو در سال 1978 اما اکثر قتل آمد و پس از او سمت چپ نیروی انتظامی و به جنوب کالیفرنیا نقل مکان کرد.

یک گناه و زندگی جمله جلوگیری از محاکمه و حتی یک برنامه ریزی هفته طولانی بنرهاي. قربانیان خواهد بود قادر به مقابله با DeAngelo در طول یک ماه اوت صدور حکم انتظار می رود چند روز گذشته.

گی و باب هردویکک گفت: آنها می خواستند به شنیدن دی آنجلو اعتراف حمله به آنها در سال 1978. آنها احساس یک جمله زندگی مناسب بود با توجه DeAngelo سن و یک مهلت قانونی برای اعدام توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

“او قطعا سزاوار مرگ در نظر من پس از من شاهد است که او تجارت مجازات مرگ برای مرگ در زندان” او گفت:. “این خوب خواهد بود برای قرار دادن چیزی به بقیه. من فکر می کنم او هرگز در خدمت این جمله که ما خدمت کرده اند — ما در خدمت این حکم برای 42 سال است.”

___

Melley گزارش از لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو