خوشحالم که برای NMRHS, فیچبرگ grads

ما را تشویق کنید که هر دو در شمال Middlesex منطقه ای و فیچبرگ مدارس اجازه نمی coronavirus از خط خارج قصد دارد

توسط ATSHNEWS در 10 خرداد 1399

ما را تشویق کنید که هر دو در شمال Middlesex منطقه ای و فیچبرگ مدارس اجازه نمی coronavirus از خط خارج قصد دارد به خود افتخار فارغ التحصیل از سالمندان با شروع مراسم.

در حالی که ساخت برخی از تنظیمات با توجه به حال عمومی-بهداشت تهدید مراسم فارغ التحصیلی که NMRSD سرپرست براد مورگان پیشنهاد کرده است – و آن تاونسند هیئت مدیره بهداشت را تایید کرده است – شامل برخی از درجه ای از پمپ تحت شرایطی.

مسلح با مدتها در انتظار راهنمایی از بخش ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش سه فرد سلامت مدیره رای دادند به اتفاق آرا به تصویب مورگان فارغ التحصیلی برنامه.

این مراسم به آدرس تمام COVID-19-مربوط به نگرانی های ایمنی و بهداشت — از شش پا اجتماعی فاصله برای ضد عفونی سطوح و به فارغ التحصیلان این کلاس از سال 2020 که یک بار-در-یک-لحظه طول عمر آنها به عنوان راه رفتن در مرحله انتخاب کنید تا دیپلم خود را در فایل واحد.

در گروه 25 فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد و در مدرسه در رشته های ورزشی در ژوئن 5 و 6 — با ژوئن 13 و 13 به عنوان باران تاریخ — دو ساعت فاصله از ظهر تا 8 بعد از ظهر

فیچبرگ بالا فارغ التحصیل از سالمندان جمع آوری خواهد شد برای شروع مراسم در تاریخ 25 ژوئیه در ساعت 10 صبح با باران تاریخ جولای 26.

محل هنوز به تعیین خواهد شد اما این فرد در مراسم را پایبند به دولت دستورالعمل های بهداشتی.

ما امیدواریم که منطقه دیگر مدارس دنبال کت و شلوار با مشابه علنی با حضور فارغ التحصیلی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب