می دهد کارکنان در ارشد امکانات برابر حفاظت

بازگشت در اوایل ماه آوریل ما خواست فرماندار به اعمال کنترل دولتی بر کشورهای مشترک المنافع را در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت و امکانات مختلف که تا به حال موفق به حفاظت از ساکنان و کارکنان از گسترش coronavirus.

به ما اشاره کرد و آن را به یک مرکز در واشنگتن جایی که این ویروس برای اولین بار نشان داد توانایی خود را به سرعت آلوده در حال حاضر از لحاظ جسمی آسیب پذیر جمعیت.

اما به جای یادگیری از این است که واشنگتن به دولت خانه سالمندان سرنوشت بسیاری ارشد-مراکز مراقبت در ماساچوست موفق به گرفتن حق شفعه اقدامات و به عنوان نتیجه تجربه نیز دلخراش نتایج از جمله در سرباز خانه در چلسی و Holyoke, که حساب برای بیش از 70 coronavirus مرگ و میر.

نمونه های مشابه و نزدیک به خانه از جمله ارشد زندگی جوامع در لیتلتون ویلمینگتون و چلمزفورد تقویت دامنه این مشکل است.

COVID-19 مرگ و میر در ارشد-امکانات مراقبت باید حدود نیمی از دولت کل که تنها خط نیاز برای بیشتر نظارت دولت.

و در حال حاضر دو منطقه قانونگذاران باید co-حمایت قانون است که اجازه می دهد دولت به وزارت بهداشت راه گریز بیشتر به عمل آورند.

دولت ایالت جیمی Eldridge, D-اکتن و دولت تشکر. جیم Arciero D-وستفورد هفته گذشته ثبت یک عمل نسبت به ایمنی بیمار در خانه های سالمندان. این لایحه به وزارت بهداشت سازمان بازرسی و حتی بیش از مدیریت یک خانه سالمندان در بهداشت عمومی اورژانس. این امر نیز نیاز به کارکنان پرستاری در خانه به انجام آزمایش برای بیماری و متوسط چک.

Eldridge که 14-جامعه میدلسکس & Worcester منطقه شامل Littleton توضیح داد که DPH خواهد یا ارسال در اعضای گارد ملی را به یک خانه سالمندان به اداره آزمون و یا مستقیم پرسنل پرستاری به نزدیکی امکانات تست.

که نزدیک یک راه گریز در تلاش های قبلی متمرکز شده است که در تست ارشد ساکنان, اما نه تسهیلات کارکنان.

پس از مقامات دولتی در لیتلتون ابراز نگرانی خود را در مورد رفاه سالمندان و بهره برداری از زندگی مرکز مراقبت از Nashoba دره گارد ملی نامیده می شد در مارس 3 به اداره آزمون به ساکنان.

Arciero که 2nd, Middlesex منطقه شامل بخشی از Littleton به این روزنامه گفت: او به طور خاص به خاطر دریافت تماس از لیتلتون پلیس و آتش بخش در اواخر ماه مارس درخواست حمایت از DPH و رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر ،

“پس از اولین اخبار در مورد این ویروس بیرون آمد و من شنیده ام از اعضای خانواده که هنوز در تماس با من در حال حاضر” تکرار Eldridge. “ما شنیده از سابق پرستاران و کارکنان که احساس کردند که زندگی مرکز مراقبت نمی شد زیر پروتکل.”

یک چنین فردی ماریا Alner یک پرستار در زندگی مرکز مراقبت از Nashoba دره که صحبت کردن در مورد شرایط مشکل در تاسیسات درگذشت COVID-19 اوایل این ماه تنها چند روز پس از گفت او احساس مدیریت تا به حال هیچ تجربه با بیماری های عفونی که منجر به گسترش ویروس.

همانطور که در آوریل 13, زندگی, مرکز مراقبت از Nashoba دره گزارش شده بود 67 coronavirus موارد در میان ساکنان با 14 مرگ و میر. چهارده کارکنان نیز آزمایش مثبت از جمله Alner که مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان برای رفتن با او نگرانی.

Eldridge و Arciero گفت: آنها در حال حاضر گرد کردن co-حامیان در هر دو شاخه به صورت لایحه خود را.

که نباید دشوار است. وجود دارد یک نیاز آشکار برای این قانون با توجه به سطح عفونت در این حالت و به احتمال زیاد شانس این ویروس دوباره عود کند حتی اگر موفق به مهار آن گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im