از نامه به گوشه دفتر: چگونه به نوشتن کامل نامه

درخشندگی خود را نمی توان دستگیر شده در یک صفحه رزومه. را وارد کنید: این نامه فرصت خود را به لاف زدن در مورد موفقیت های خود را نشان می دهد سبک شخصی خود و متقاعد کردن شما کارفرمای بالقوه است که شما در واقع بهترین از بهترین. اگر چه نوشتن یک نامه ممکن است شما را به لرز در ترس گرفتن آغاز شده است به عنوان سخت به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

ما را بررسی کنید و راهنمایی و ترفندها برای ایجاد یک نامه به عنوان عالی به عنوان شما هستند.

چه نامه?

Two people look over a cover letter and resume
unsplash.com

اگر شما تا کنون اعمال شده برای کارآموزی شما را خوانده ام, عبارت, “ارسال رزومه کاری خود را و نامه پوشش” بیش از ده بار. در حالی که رزومه ممکن است مستقیم و باریک, تسلط یک نامه است که کمی متنوع تر. یک نامه رسمی نامه معرفی خودتان دستاوردهای خود و مدارک خود را به کارفرمایان بالقوه. “نامه پوشش خود است و داستان خود راگفت:” دریک دانشگاه junior Kyle Tekautz. “این فرصت خود را به زمین خود را به کارفرما و بحث در مورد چرا شما علاقه مند هستند در این موقعیت و به همین دلیل آنها باید به دنبال با شما است.” نوشتن نامه پوشش خود فرصت خود را به (سلیقه) لاف زدن.

در حالی که رزومه کاری خود را به لیست موفقیت های خود را خود را و نامه پوشش غواصی به عمق آنچه که در واقع به معنی برای کارفرمای خود. “رزومه به من می دهد این لیست از دستاوردهای خود را, اما آن را نمی تواند به من بگویید که چگونه است که موفقیت آنها را تحت تاثیر قرار,” گفت: دکتر فرح استنلی, کالج هنر و علوم توسعه حرفه ای رابط در دریک دانشگاه. جلد نامه ها نیز در خدمت به شما را متمایز از دیگر نامزدهای احتمالی برای این کار است. “یک میلیون نفر را می باید همان چیزهایی را بر روی سر خود را. یک میلیون نفر می باشد 4.0 شده اند و در یک سازمان گفت:” دریک دانشگاه junior و Alpha Kappa Psi کسب و کار برادری عضو دنی Epper. “اما نامه پوشش خود هستند فرصت را به نشان می دهد که چگونه شما ایستادگی کردن از همه مهمتر دیگر متقاضیان برای این کار است.” استفاده از نامه خود را به نشان می دهد آنچه باعث می شود شما ایستادگی کردن

حرفه ای متخصصان توصیه می کنیم شما هنوز هم شامل یک نامه با رزومه کاری خود را, حتی اگر آن را لازم نیست. “اگر شما واقعا علاقه مند در یک موقعیت گام اضافی برای نشان دادن علاقه و تعهد” گفت: مالوری Becraft دستیار کارگردان پیشرفت شغلی در دانشگاه آیووا. شما نمی خواهید به دست این فرصت را به ارائه جزئیات اضافی. به علاوه رفتن بالا و فراتر از آن در خود نرم افزار ممکن است به شما در کسب نقاط یکجور دوربین عکاسی.

به تحقیق

Person types up their cover letter on a laptop.
unsplash.com

قبل از شروع نامه پوشش خود در گوگل را باز کنید و به تحقیق. این مهم است به خواندن بیش از شرح شغل و برجسته کردن کلمات کلیدی. “من بهترین نامه نکته برای دانشجویان این است که برای انجام تحقیقات خود را و واقعا شیرجه رفتن به شرکت,” Tekautz گفت. “با نگاه کردن به یک شرکت به شما علاقه مند هستند, شما باید قادر به پیدا کردن شرکت خود را ماموریت, چشم انداز و گرفتن یک نگاه اجمالی به شرکت خود را کشت.” انجام این تحقیقات می تواند راهنمای شما نامه نوشتن.

انجام برخی از اضافی پس زمینه پژوهش نیز می تواند کمک به شما را در درک آنچه در تن شما باید در طول نامه خود را. در حالی که بیشتر تنظیمات حرفه ای ممکن است ترجیح می دهند ساده تن بیشتر حرفه های خلاق ممکن است به دنبال داستان سرایی و یا روایت شخصی خود را درون نامه است. “شما باید بدانید که مخاطبان خود را به دانستن آنچه که بهترین رویکرد” گفت: Carlyn کرو, کارآموزی هماهنگ کننده دریک مدرسه روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی. دانستن تفاوت می تواند منجر به موفقیت در کارآموزی خود را شکار.

در حالی که شما در حال تحقیق و کشف کردن که شما باید آدرس خود را و نامه پوشش. اگر چه “به چه کسی ممکن است نگرانی” ممکن است راه آسان حرفه ای متخصصان به شدت در برابر آن. به جای نگاه به موقعیت توضیحات و سایت به مطمئن شوید که شما در حال پرداختن به فرد مناسب و با استفاده از عنوان درست باشد. اگر شما نمی توانید آن را کشف کردن شما همیشه می توانید با استفاده از نام کامل خود. اگر خود را در جستجو گوگل ناموفق است با استفاده از generic عناوینی همچون “استخدام مدیر” یا “کارآموزی هماهنگ کننده است.” اگر چه ایده آل نیست رفتن گام اضافی را مشخص کنید که شما در حال نوشتن به باعث می شود یک تفاوت بزرگ.

شروع به نوشتن

Student gets to writing on their cover letter
unsplash.com

در حال حاضر که شما انجام تحقیقات خود را, از آن زمان به یکctually نوشتن چیز لعنتی. شروع کردن نامه خود را با پرداختن به گیرنده خود را با “عزیز _____.” از آنجا خود را در بند اول باید وضع چه موقعیت شما تقاضا برای استفاده از و چگونه شما در مورد آن یافت نشد.

سپس شامل قوی خلاصه بیانیه ای در مورد اینکه چرا شما احساس می کنید شما واجد شرایط برای موقعیت. “شما می توانید با نوشتن یک نامه در مورد چیزهایی که شما فکر می کنم جالب در مورد خودتان و آنها ممکن است فوق العاده سرد اما این بدان معنا نیست که آنچه را که کارفرما است که به دنبال” گفت: Taren Reker مدیر هنرهای لیبرال و علوم خدمات حرفه ای در دانشگاه ایالتی آیووا. “این فقط رفتن به سمت راست بروید بیش از سر خود را اگر آن چیزی است که آنها واقعا می خواهید در تیم خود است.” کارشناسان توصیه می کنند برای پیدا کردن سه چیز را از موقعیت توضیحات که شما احساس می کنید مطابقت خود و مدارک و استفاده از آنها برای ایجاد زمین خود را.

دوم و سوم هستند گوشت از نامه خود را. در اینجا باید گسترش آن سه مدارک در مقدمه ذکر شد. “در آن وسط پاراگراف شما می خواهید به صحبت در مورد تجربه است که شما چگونه آن را تحت تاثیر شما و به همین دلیل آن را به شما بهتر است در این موقعیت برای آنها” استنلی گفت. به نمونه های خاص از چگونه شما قبلا نمونه کیفیت خاص و یا چگونه شما می توانید انجام وظایف خاص در آینده است.

به یاد داشته باشید که شما نامه نیست, همه چیز در مورد شما در مورد نشان دادن کارفرمای بالقوه خود را چگونه شما را متناسب با سازمان خود را. “بزرگترین اشتباه این است که من می بینم که دانش آموزان انجام دهید این است که آن را بیش از حد در مورد آنها,” کرو گفت. “آنها آن را پوشش نامه بیش از حد در مورد خود و آنچه را که آنها انجام داده ایم به جای فکر کردن در مورد آنچه که کارفرما می خواهد.” برای جلوگیری از محور خود را در نامه خود را از طریق اسکن کنید و سعی کنید برای حذف اظهارات شروع با “I.” این تضمین می کند شما با تمرکز بیشتر بر روی نیازهای این شرکت به جای خود.

در نتیجه تکرار چرا شما علاقه مند هستید در موقعیت و مرجع سه ویژگی است که شما واجد شرایط. با یک پایان کوتاه “با تشکر از شما برای توجه به من برای این موقعیت.” ذکر است که شما در دسترس برای مصاحبه در راحتی خود را. اضافه کردن اطلاعات تماس خود را برای اندازه گیری خوب پس کارفرمای بالقوه می تواند به راحتی آن را پیدا کنید. بستن با یک ساده “صمیمانه, [نام شما]” و امضای سند. و فقط می خواهم که voila! شما خود یک نامه است.

آن را خود شما

Employers look over the cover letter
unsplash.com

نوشتن یک نامه طول می کشد زمان و تحقیق و اما یکی از بزرگ می تواند کمک به شما برای دسترسی به این مصاحبه ، “هیچ دو جلد با حروف یکسان هستند” استنلی گفت. “شما هرگز نباید یک پتو نامه است که شما ارسال به هر فرصت اشتغال چون واقعا گردد نامه به من نشان دهد که شما را در درک که من هستم و آنچه من به دنبال.” در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد آسان به استفاده مجدد از نامه پوشش خود را برای هر نرم افزار انجام آن را قطع نمی.

حرفه ای متخصصان توصیه می کنند همیشه با ارسال نامه ای منحصر به فرد. حتی پس از این بدان معنا نیست که شما باید برای شروع به طور کامل از ابتدا. “شما در حال رفتن به باید به طور کامل اختراع دوباره چرخ در هر زمان” Reker گفت. “وجود دارد رفتن به برخی از قطعات که شما می توانید نگه دارید در آن وجود دارد و شما می توانید استفاده مجدد. شما همیشه می توانید نوع خود را به حداکثر رساندن کار گذشته و نوع استفاده از آن فقط به حفظ خیاطی.” استفاده قبلی خود را پوشش نامه به عنوان یک راهنمای. اگر کلمات کلیدی مشابه هستند, شما ممکن است قادر به استفاده از برخی از همان جمله بندی.

اگر شما به دنبال برای کمک اضافی را به صورت آنلاین قالب. با استفاده از یک الگو باعث می شود شما به از دست دادن شخصی خود را صدا. “اگر شما در گوگل این موضوعات شما احتمالا رفتن به نمونه هایی که در واقع بشود نسبت به کسی که با 20 سال تجربه” Reker گفت. به علاوه آنلاین قالب اغلب به این معنا نیست برای دانشجویان.

نامه شما فرصت خود را برای به اشتراک گذاشتن تمام است که شما باید ارائه دهد. نمی رقیق دستاوردهای خود را با استفاده از شخص دیگری ، “برای شکستن وظیفه دلهره آور از نوشتن یک نامه من پیشنهاد می کنم که شما در مورد آن فکر می کنم به عنوان یک مکالمه” Tekautz گفت. “بدیهی است که نمی سعی کنید به استفاده از بیش از حد بسیاری از colloquialisms یا به اصطلاح عامیانه اما فکر می کنم از آن به عنوان [اگر شما] در واقع صحبت کردن به شخص دیگری و این می تواند کمک به خود را با نوشتن و اجازه دهید خود را شخصی صوتی از طریق آمده است.” زمان و تلاش برای نوشتن چیزی است که شما افتخار برای به اشتراک گذاشتن.

و شاید مهمتر از همه همیشه باید کسی آن را نگاه بیش از املا و دستور زبان, اشتباهات قبل از ارسال. آخرین چیزی که شما می خواهید برای کارفرمای بالقوه خود را به پرتاب درخواست خود را از آنجا که شما املای “صمیمانه” اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید