از 90 و COVID-19 بیماران را کاهش دهد به فقط 25 در Mysuru

  • 65 درمان بیماری کشنده از جمله هفت بودند که مرخص امروز
  • بسیاری از بیماران مایل به اهدای پلاسمای برای نقاهت پلاسما درمانی

میسور/Mysuru: با تشکر از تلاش های هماهنگ از دولت های منطقه, پزشکان, para-پزشکی کارکنان و همه کسانی که در ارتباط هستند در ایالات متحده در مبارزه با قاتل COVID-19, Mysuru دیده است ثابت کاهش تعداد موارد مثبت و در همان زمان تعدادی از بیماران مبتلا شدن درمان بیش از حد دیده می شود یک روند رو به بالا.

وجود دارد تنها در 25 موارد مثبت در حال حاضر که در حال درمان در تعیین COVID-19 بیمارستان (بیمارستان منطقه) در KRS جاده ها است. از مجموع تجمعی تعداد 90 مورد و 65 شده اند از این بیماری درمان شده اند و از بیمارستان مرخص شده.

در زمانی که موارد مثبت در حال افزایش در مکان هایی مانند بنگلور Belagavi, ویجیپورا و Kalaburagi, Mysuru نشان داده است بهبود قابل توجه در محدود کردن گسترش بیماری. امروز هفت بيماران مرخص شده از بیمارستان است.

اگر یک دولت گسترده ای در شمارش وجود دارد 557 تجمعی موارد مثبت و از آنها 90 از Mysuru. اما اگر یک بررسی درمان نرخ Mysuru می ایستد در بالا به خارج از 223 بیمارانی که درمان شده بیماری 65 از Mysuru.

اهدای پلاسما

در یکی دیگر از جالب توسعه بسیاری از بیماران که درمان این بیماری در Mysuru ابراز تمایل خود را برای اهدای پلاسمای برای فعال کردن درمان از دیگر بیماران است.

با توجه به کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش Dr. K. Sudhakar, نقاهت پلاسما درمانی بسیار موثر برای بیماران در شرایط بحرانی و دولت دریافت مجوز برای آزمایش از مرکز.

اداره بهداشت عمومی تحت اتحادیه دولت به تازگی بهآنها اجازه برای استفاده از پلاسما درمانی برای درمان COVID-19 بيمار در کارناتاکا. در این درمان سلول های پلاسما از یک COVID-19 بیمار که بهبود از بیماری, خون به کروناویروس بیمار که در شرایط بحرانی با تزریق پلاسما درمانی است. پلاسما درمانی می تواند انجام شود تنها در صورتی که دهنده و گیرنده خون گروه مطابقت.

منابع گفت: ‘ستاره میسور است که به جز سه تا چهار بيمار درمان شده است از این بیماری تقریبا همه آنها توافق کرده اند که برای اهدای پلاسمای برای نقاهت پلاسما درمانی است. دستگاه برای جدا کردن پلاسما و سایر اجزای خون در دسترس است در K. R. بیمارستان و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای این درمان پس از یک بیت از نوسازی منابع اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو