دوستان هم اتاقی: چگونه من اجتناب فاجعه با فرمول مناسب

کالج مگزین | No comments

به عنوان نرم افزار فصل به پایان رسید و من کالج آرمان های منتقل شده از daydreams به واقعیت ذهن من بود مسابقه با همه که وضع جلوتر از من. من تصمیم به حضور در دانشگاه فلوریدا راحت 6 ساعت رانندگی از خانه من در میامی.

این بود که من اولین بار در زندگی خود من و با دوستان به جای اعضای خانواده.

Show an example of best friends
giphy.com

پس از سال ها از دیدن تصاویر از زندگی در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که: من هم اتاقی چشم پوشی از وجود من مانند Beca را در Pitch Perfect? یا ما تبدیل به زندگی طولانی دوستان مثل چندلر و راس در دوستان? با وجود من سرگردان افکار کسانی که در اطراف من حفر یک چیز در مغز من.

نمی خوابگاه با بهترین دوستان شما.

مردم می گویند rooming با یک دوست و تضمین حکم اعدام برای دوستی خود را. زمانی که بهترین دوست من نیز تصمیم به حضور در دانشگاه, فلوریدا, همه چیز به نظر می رسید حق در جهان است. من ساده لوحانه پرتاب همه نگرانی من از پنجره به بیرون و شروع fantasizing در مورد خوابگاه دکوراسیون. نگرانی من به سرعت بازگشت با انتقام هر چند زمانی که من به یاد خطر باعث خرابی کل ما دوستی. اگر من بیش از حد کثیف و او را اذیت کردم با من ؟ اگر چه او در آنجا ماند تا خیلی دیر شده و من اذیت کردم ، اگر ما اذیت یکدیگر بسیار ما دیگر نمی تواند احساس هر احساس دیگری به جز اذیت?

giphy.com

همه فزاینده به من سرگیجه است. درست پس از آن, اما من فرمولی الهام رخ داد. داشتن فقط به پایان رسید من سال اول با بهترین دوست من/هم اتاقی و من نزدیک تر از همیشه ثابت می کند من قطعا تا به حال سکته مغزی از نبوغ علمی.

اساسا من با یک دوستی فرمول به تصمیم می گیرید که آیا دوستی ما می تواند رسیدگی به ما تبدیل شدن به هم اتاقی. این فرمول شامل سه ‘عناصر’ من آمد: یین/یانگ نسبت به این دلیل پیچیده و ارتباطات عامل. پس این همه برای تلفن های موبایل بسیار مبهم به من اجازه شکستن هر قسمت از فرمول:

1. یین/یانگ نسبت

giphy.com

یین/یانگ نسبت حساب برای تعادل و شیمی مورد نیاز در هر جامد و دوستی است. بهترین نوع دوست است و نه خود را در مقابل قطبی و نه خود را کپی. شما و دوست شما باید تفاوت ها و ایجاد خود را منحصر به فرد مسیر در کالج. این فردیت اجازه خواهد داد که شما را به برخی از جدایی و همه چیز خود را که بسیار با ارزش است که زندگی با کسی. بنابراین جلوگیری از متصل شدن به لگن خود را با بهترین دوستتان آن را برای شما سالم و یا ارتباط خود را. خود شباهت ها همیشه برای اطمینان شما از شیمی اما تفاوت های خود را به شما تعادل می باشد.

2. دلیل پیچیده

Why are you friends?
giphy.com

این اشاره به استدلال پشت دوستی خود را. در نظر بگیرید که چرا شما دوستان شد در وهله اول. به این دلیل است که خود را به نام گذشته ها بر اساس حروف الفبا بنابراین شما همیشه نشسته در نزدیکی یکدیگر در کلاس های خود را? یا به این دلیل است که شما واقعا شبیه به یکدیگر و همراه ؟ امیدوارم پاسخ شما با انتخاب دوم یا حداقل ترکیبی از هر دو. بدون دلیل پیچیده شما بی اراده از هم جدا هنگامی که شما در رسیدن به دانشگاه. نگاهی به زمان برای ارزیابی دوستی خود را و تصمیم بگیرید که آیا شما آن را برای دلایل درست.

3. ارتباطات عامل

Communication between friends
giphy.com

سومین و آخرین بخش از این فرمول یک منجی اگر شما در پیدا کردن دوستی خود را فاقد دو نفر دیگر مناطق است. صحبت کردن با دوستان خود را در مورد هر یک از دیگر انتظارات برای یک هم اتاقی عادات زندگی و اساسی مرزهای شما می خواهید برای ایجاد. صادق بودن کمک خواهد کرد که جلوگیری از مسائل از همان ابتدا. اگر شما و دوستان خود را پیدا کردن آن مشکل برقراری ارتباط با هر یک از دیگر, شما باید سعی کنید و حل این مشکل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است و یا شاید در نظر گرفتن این زمان برای انتخاب یک فرد متفاوت زندگی می کنند. بیایید روکش: یین/یانگ نسبت + دلیل پیچیده + ارتباطات عامل = Friends4Eva (و یا حداقل در طول زمان شما زندگی می کنند با هم).

giphy.com

متاسفانه من پیدا کردن یک استثنا در این فرمول: قانون مورفی و یا به عنوان من می خواهم به آن تماس بگیرید, خوش آمدید به دنیای واقعی اصل. همه چیز هنوز هم ممکن است به اشتباه حتی زمانی که همه چیز درست است. سال اول است که اغلب خشن و تنظیم به آن است. این می تواند اضافه کردن فشار به هر دوستی حتی زمانی که تمام فرمول قطعات وجود دارد. نگه داشتن این استثنا در ذهن و مطمئن شوید که شما و دوستان خود را باقی می ماند وجود دارد برای هر یک از دیگر حتی در سخت ترین زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>