توسط سیلوی CORBET و نیکولاس VAUX-MONTAGNY

پاریس (AP) — دادگاه پاریس روز دوشنبه در بر داشت فرانسه نخست وزیر سابق فرانسوا Fillon به جرم داشتن با استفاده از بودجه عمومی برای پرداخت به همسر و فرزندان خود را برای کار آنها هرگز انجام شده است.

کار آورده بود خانواده بیش از 1 میلیون یورو ($1.13 میلیون دلار) از سال 1998 است. زن و شوهر وکلا بلافاصله اعلام کرد که درخواست تجدید نظر.

Fillon, 66 بود که محکوم به پنج سال زندان و سه نفر از آن متوقف شد و یک 375,000 یورو ($423,100) خوب است. او همچنین ممنوع از دنبال انتخاب برای 10 سال. او باقی می ماند رایگان در انتظار تجدید نظر شود.

همسرش پنه لوپه Fillon, 64 بود مجرم به عنوان همدست است. او سه سال حکم تعلیقی و جریمه نقدی محکوم شد همان مقدار.

رسوایی شکست در رسانه های فرانسه تنها سه ماه قبل از این کشور در انتخابات ریاست جمهوری سال 2017 به عنوان Fillon بود جلو-دونده در مسابقه. هزینه آن او شهرت خود را. Fillon غرق به مقام سوم در انتخابات بود که برنده توسط Emmanuel پاکسازی.

Fillon بود که فرانسه نخست وزیر از سال 2007 تا 2012 است و باید هرگونه تخلف و می تواند درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

پنه لوپه Fillon نقش در کنار شوهرش جلب تمام توجه در فوریه-مارس محاکمه که متمرکز بر تعیین اینکه آیا فعالیت های او در نقش سنتی از رسمی انتخاب می شوند شریک یا درگیر واقعی پرداخت می شود کار می کنند.

دادستان اعلام کرد “تقلب سیستماتیک شیوه است.”

Fillon شد متهم به سوء استفاده از بودجه عمومی دریافت پول از سوء استفاده از بودجه عمومی و سوء استفاده از دارایی های شرکت. همسرش متهم شده بود عمدتا به عنوان همدست است.

در طول محاکمه پنه لوپه Fillon توضیح داد که چگونه او تصمیم گرفت برای حمایت از شوهرش حرفه ای هنگامی که او برای اولین بار انتخاب به عنوان یک نماینده مجلس در سال 1981 در شهر کوچک Sable-sur-Sarthe در روستایی در غرب فرانسه.

در طول سال ها او ارائه انواع مختلف قرارداد به عنوان معاون پارلمانی بسته به شوهرش سیاسی حرفه ای.

او در توضیح کار خود را به عنوان بیشتر انجام گزارش در مورد مسائل محلی, باز کردن ایمیل, دیدار با شهروندان و کمک به آماده سازی سخنرانی برای رویدادهای محلی. او گفت: کار در راه است که اجازه داده او را به یک برنامه انعطاف پذیر و افزایش فرزندان در Fillons’ حومه شهر مانور. و او کسی است که تصمیم جزئیات خود قرارداد.

دادستان اشاره کرد و در فقدان شواهد واقعی از کار خود از جمله عدم وجود اظهارات برای هر پرداخت تعطیلات یا مرخصی زایمان به عنوان دستمزد رسیده تا نه بار در فرانسه حداقل حقوق و دستمزد.

دادستان Aurelien Letocart استدلال کرد که “ملاقات با رای دهندگان گرفتن کودکان از مدرسه رفتن به خرید و یا خواندن ایمیل نیست در نظر گرفته شده پرداخت می شود کار می کنند.”

Letocart گفت Fillon “تا به حال یک احساس عمیق از مصونیت از مجازات یقین است که وضعیت او را منصرف کردن کسی از او را تحت پیگرد … این می شود زمانی که بدبینانه است که نگرش می آید از یک مرد که ساخته شده probity علامت تجاری خود را.”

فرانسوا Fillon اصرار همسرش از شغل واقعی بود و گفت که با توجه به جدایی از قدرت سیستم قضایی نمی تواند تداخل با چگونه یک نماینده مجلس سازماندهی کار در دفتر او.

علاوه بر این اتهامات نیز پوشش یک قرارداد است که اجازه پنه لوپه Fillon به کسب 135.000 € در سال 2012-2013 به عنوان یک مشاور برای یک مجله ادبی متعلق به یکی از دوستان شوهرش — همچنین ادعایی جعلی است. مجله صاحب Marc de Lacharriere در حال حاضر مجرم و محکوم به هشت ماه زندان و جریمه 375,000 یورو در سال 2018 است.

مجمع ملی که پیوست دادرسی مدنی به عنوان یک شاکی درخواست کرده است در مجموع مجازات 1.081 میلیون یورو که مربوط به حقوق و دستمزد و هزینه ای که پرداخت شد.

Fillon هنگامی که جوانترین نماینده مجلس در شورای ملی در سن 27 سالگی به عنوان نخست وزیر ایران در دوران ریاست جمهوری نیکولا سارکوزی از سال 2007 تا 2012. او همچنین از وزیر تحت قبلی رئیس جمهور فرانسوا میتران و ژاک شیراک.

او در سمت چپ سیاست فرانسه در سال 2017 و در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک شرکت مدیریت دارایی.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو