فرانسه پشت کردن سبد بان کی مون می افزاید: بی حس کردن اسلحه برای پلیس

توسط آرنو پدرام و لری HINNANT

پاریس (AP) — کمتر از یک هفته پس از فرانسه اعلام کرد آن را رها پلیس chokeholds دولت در پاسخ به رشد افسر نارضایتی با اعلام آن را تست بی حس کردن اسلحه به صورت گسترده تر با استفاده از اضافه کردن به صفوف اروپایی سازمان های اجرای قانون که به تازگی به تصویب رسید این سلاح که بسیاری در آمریکا برابر با بیش از حد خشونت پلیس.

سپس در روز دوشنبه حمایت دولت به دور از تکمیل سبد بان کی مون گفت: این امر دیگر آموزش مانور برای استخدام اما اجازه استفاده از آن تا زمانی که یک جایگزین بهتر پدیدار می شود.

برای Johny لوئیس آن را احساس به عنوان اینکه 22 ثانیه از تیزر پالس که منجر به خواب و مرگ, شمارش برای هیچ چیز.

“آنها نیاز به اطلاعات بیشتر مرگ به طوری که یک روز آنها را درک می کنند اما از آن خواهد شد بیشتر بی معنی مرگ و درد و رنج برای خانواده” لوئیس گفت.

ژاندارم در Orléans در پاسخ به نزاع و جدال مست تلاش برای دستگیری پسرش Loïc. یک افسر Noham Cardoso, دومین تیزر برای اولین بار هدف قرار دادن Loïc لوئیس در قفسه سینه با دو دارت و jolting او را به صورت کامل و 17 ثانیه به جای معمول 5-دوم چرخه سپس ضربه او را دوباره در کمتر از یک دقیقه بعد از آن با یکی دیگر از 5 ثانیه با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. Loïc لوئیس بود که سیاه گذشت و بعدها مرده در بیمارستان.

Cardoso متهم شده بود در سال گذشته با قتل غیر ارادی در Nov. 3 2013 با مرگ است. او گفت: Loïc لوئیس تهاجمی بود و به نظر می رسد آماده برای حمله به.

افسر وکیل لودویک د Villèle نمی تواند درک و چرا از فرانسه را جایگزین یک بی حرکتی روش با یک سلاح. او گفت: آن را حس بیشتری به ابداع روش دیگر به جای chokeholds.

“این یک نشانه بد می گویند, ‘شما نمی توانید خفه اما در اینجا اسلحه تیزر برای شما به استفاده از'” د Villèle گفت.

اما بی حس کردن اسلحه ها به طور فزاینده سلاح انتخابی برای اجرای قانون اروپا به عنوان آنها شده است برای سال ها در ایالات متحده, که در آن آنها در نظر گرفته موثر برای حفاظت از تلاش ماموران برای دستگیری خشونت آمیز و مشکوک. در آتلانتا و تنها چند ساعت پس از فرانسه در بی حس کردن تفنگ اعلام روز جمعه به ظاهر روال هوشیاری بررسی خارج از وندی رستوران به پایان رسید در اثر شلیک گلوله پس از Rayshard بروکس برداشت یک تیزر از افسران و زد.

کشته شدن 27 ساله در برخورد با دو افسر پلیس در اواخر جمعه شعلهور آتشین تظاهرات در آتلانتا و باعث شد رئیس پلیس استعفای. یکی از افسران اخراج شد.

آکسون این شرکت است که باعث می شود اسلحه تیزر ساخته شده است یک فشار بزرگ در خارج از ایالات متحده در سال های اخیر و سازمان ها در هلند و ایتالیا به تازگی گسترش استفاده از تفنگ بی حس کردن زیر مسیر از بریتانیا که در آن استفاده افزایش یافته است به طور پیوسته از آنها معرفی شده در سال 2003 است.

بی حس کردن اسلحه در محدود اما افزایش استفاده از در فرانسه در حال حاضر. تعداد ترشحات افزایش از 1400 سال 2017 به 2,349 در سال 2019. به گفته پلیس فرانسه با نظارت آژانس بی حس کردن اسلحه به کشته شدن یک نفر در سال گذشته و سه دچار آسیب های شدید. پس از فرانسه گفت: آن را رها chokehold هفته گذشته پلیس در سراسر این کشور صحنه تظاهرات پراکنده گفت: آنها احساس رها شده توسط دولت است.

پلیس در انگلستان و ولز مرخص اسلحه تیزر 2,700 بار در طول 12 ماه منتهی به مارس 2019 با توجه به آمار دولت, که همچنین نشان داد مردم سیاه و سفید با احتمال بیشتری نسبت به آنهایی که سفید به بی حس کردن اسلحه مورد استفاده در آنها است.

بریتانیا مستقل اداره پلیس انجام گفت: در ماه گذشته است که وجود دارد در حال رشد نگرانی “در مورد آن نامتناسب استفاده می کند و کسانی که با مسائل مربوط به سلامت روان.”

انگلیسی, رپ بدبخت 32 ارسال شده تصویری هفته گذشته از 62 ساله پدر بودن آمار توسط یک تیزر در خانه اش در لندن در حمله پلیس در ماه آوریل است. شهری نیروی انتظامی گفت: یک بررسی نشان می دهد هیچ نشانه ای از سوء رفتار اما شهردار لندن صادق خان به نام به صورت فوری بررسی است.

به گفته سازمان عفو بین الملل حداقل 18 نفر در بریتانیا کشته شده اند و یک تفنگ بی حس کردن مرخص شد بر روی آنها توسط پلیس, اما در بسیاری از موارد آن مشخص نیست که این سلاح باعث مرگ شود. این گروه حقوق بشر گفت: حداقل 500 نفر پس از برخورد با بی حس کردن اسلحه بین سال های 2001 و 2012 در ایالات متحده است.

دولت ایتالیا تایید شده با استفاده از اسلحه تیزر در ماه ژانویه و پس از دو سال آزمون و باز یک فرآیند مناقصه خرید حدود 4,500 بی حس کردن اسلحه به تقسیم میان سازمان های اجرای قانون. رئیس پلیس فرانکو Gabrielli در ماه مارس گفت که مرحله بعدی شامل یک دوره آموزش و “آزمایش عملیاتی” در شش شهرستانها.

“امنیت پرسنل ما است و بدیهی است که بدون ایجاد آسیب به افرادی که ممکن است پیدا کردن خود را در طرف دیگر” Gabrielli گفت: در خارج از جنوا بیمارستان جایی که او رفته بود به دیدار دو افسر پلیس مجروح در تیراندازی.

هلند شروع به صدور بی حس کردن اسلحه به پلیس در سال 2017 و آموزش 17,000 از نیروی 40,000 افسران. اما به مراتب کمتر از این سلاح ها در سفارش و آنها را نمی توان بخشی از یک افسر تجهیزات استاندارد.

وجود دارد حدود 15000 بی حس کردن اسلحه در فرانسه که در مجموع پلیس و gendarme نیروی در حدود 240,000. در ایالات متحده در مقابل بیش از سه چهارم از افسران حمل سلاح به عنوان استاندارد موضوع با توجه به ویلیام Terrill یک استاد حقوق جزا در دانشگاه ایالتی آریزونا. آکسون می گوید که ایستاده روابط با 95 ٪ از آمریکایی سازمان های اجرای قانون.

Terrill گفت: آموزش باید قبل از توزیع گسترده از اسلحه تیزر که به فروش می رسد به عنوان یک راه برای محافظت از افسران از مهاجم مظنون در حالی که اجتناب از نیروی مرگبار.

“آن را تقریبا به درخواست اداره پلیس را ناعادلانه انتخاب از بسیاری جهات” او گفت:. “با بیان این که راه آن را تقریبا گفت من ارزش من افسران ایمنی بیشتر نسبت به جامعه ایمنی است.”

چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات فروم مستقر در واشنگتن گفت: بی حس کردن اسلحه می تواند موثر باشد اما همچنین موفق به زانو در آوردن مردم به اندازه 45 درصد از زمان.

“ما دیده می شود شرایطی که در آن افسران پلیس خود را در یک وضعیت که در آن آنها با استفاده از آنها کار نمی کند و در حال حاضر آنها بسیار نزدیک به شخص آنها و برخورد با آنها باد تا نیاز به استفاده از نیروی مرگبار نیروی در برخی شرایط” Wexler گفت.

Wexler گفت: می توان آنها را خنثی فاصله لباس های سنگین و یا تنها یک سلاح دو شاخک های ساخت تماس بگیرید.

برای Loïc لوئیس خانواده از فرانسه در اقیانوس هند جزیره ریونیون, آن را به یک سلاح استفاده می شود به مراتب بیش از حد به راحتی در فردی با پوست تیره.

پدر او را باور نمی کند همه ژاندارم هستند نژادپرستانه اما “برخی از استفاده های خود را به انجام آنچه آنها لطفا” گفت: Johny لوئیس. “و پسر من برای آن پرداخت می شود.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل بی قانون در لندن, نیکول Winfield در رم جیک Bleiberg در دالاس و مایک Corder در لاهه هلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید