سابق اسپارتان McDermott به رهبری دانشگاه هاروارد دو و میدانی

ارین McDermott هیچ غریبه ای به کانون توجه است.

وستمینستر بومی به دست آورده یک نقطه در Oakmont منطقه ای ورزشی سالن از شهرت با توجه به قابلیت های بسکتبال و رفت به نام هوفسترا دانشگاه, برترین زن عالم-ورزشکار در سال آخر خود را از سال 1994.

McDermott به دست آورده یک کسب و کار بین المللی درجه از هوفسترا و رفت و به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی از Umass Amherst.

از وجود او انتقال به مدیریت ورزشی نقش در کلمبیا و پرینستون قبل از فرود این کار از مدیر دو و میدانی در بخش 3 دانشگاه شیکاگو پس از او برگزار شد و به مدت هفت سال.

در حال حاضر سابق Spartan — class از سال 1990 — در کشورهای مشترک المنافع و آدرس جدید در کمبریج می آید با یک تاریخی پاورقی: بیا ژوئیه 1 McDermott خواهد بود که اولین زن مدیر ورزشی تا کنون در دانشگاه هاروارد.

آن را بسیار روشن و نور افکن به زیر و یک فرصت سابق Oakmont ستاره است که به دنبال به جلو به استقبال.

“این نقش مناسب در هر راه. من می دانم که وجود خواهد داشت چالش های وضعیت فعلی با همه گیر بودن یکی از آنها را, اما من بسیار هیجان زده هستم برای بازگشت به دو و میدانی در سطح من در باور” McDermott گفت: در یک نسخه از مدرسه. “آیوی لیگ یک مدل برای بخش من و هاروارد در حال حاضر یک پلت فرم به عنوان یک مدل برای دیگر موسسات. بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به یک صدا به ارمغان می آورد که در برتری در هر راه و من نگاه به جلو به داشتن که صدای قوی.”

شیکاگو رونق تحت McDermott رهبری است. در زمان خود را در مدرسه شیکاگو ادعا 17 قهرمانی کنفرانس هفت NCAA فردی رویداد قهرمانی و شش-20 پس از اتمام در Learfield ورزشی, مدیران,’ جدول رده بندی جام جهانی در میان 450 NCAA Division III موسسات با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط دانشگاه هاروارد. McDermott نیز معرفی women’s lacrosse به برنامه های مدرسه و امن با آدیداس.

“ارین کسی است که با تشکیل یک درک عمیق از دانشگاه هاروارد و جایگاه خود را در لیگ آیوی و همچنین چیزهایی که تجربه ایجاد می کنیم برای ما دانشجو-ورزشکاران منحصر به فرد” دانشگاه هاروارد دانشکده هنر و علوم کلودین گی در آزادی گفت: بعد از ظهر پنجشنبه. “در طول زندگی حرفه ای اش او را ممتاز و چهره به چهره و روابط به عنوان پایه و اساس همکاری و نوآوری و تغییر است.”

McDermott جایگزین خواهد شد زمان مدیر ورزشی رابرت Scalise که برگزار کرده است این کار را برای دو دهه بوده است.

دانشگاه هاروارد انتشار متحده که McDermott “مشغول به کار بر روی مسائل مربوط به انطباق و نظارت جذب فعالیت و واجد شرایط بودن برای 28 تیم اول دانشگاه یا دانشکده های ورزشی” در کلمبیا قبل از تبدیل شدن به معاون مدیر دو و میدانی در پرینستون سرپرستي “عملیات بین المللی برای 38 ورزشی بین دانشکده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو