مربی سابق می بیند نشانه های عظمت در کانر Bedard

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

Marr انتظار دارد که او را به رسم بر این تجربه به عنوان یک WHL rookie نگه داشتن در ذهن است که موفقیت خود را نیز بستگی دارد چگونه Pats استفاده از او و استعداد آنها را در اطراف او.

Bedard خاصی برای جلب توجه ویژه ای از بازیکنان مخالف بسیاری از آنها را بزرگتر و قوی تر نه به ذکر است به طور قابل توجهی بزرگتر است.

که گفت: Marr باور ندارد آن را بی دلیل به فکر می کنم او ممکن است تولید در یک سطح مشابه به شین رایت که تا به حال 39 اهداف و 66 امتیاز در 58 بازی با کینگستون Frontenacs.

رایت دریافت وضعیت استثنایی به بازی در OHL در سن 15 فصل گذشته.

“ما هرگز دیده می شود یک 15 ساله در غرب لیگ و آن را کمی متفاوت تر از (OHL) و (QMJHL)” اشاره کرد Marr. “من نمی خواهم به پین انتظارات خاص او اما من نمی شوکه می شود اگر او تا به حال یک سال مثل شین رایت انجام داد.

“شوت او در حال حاضر تقریبا در یک سطح NHL.”

شاید از همه مهمتر است و اخلاق کار خود را.

“این شروع می شود هر روز در عمل” Marr اضافه شده است. “کانر مجموعه استاندارد است که برای عظمت است. کانر می داند که او چه کسی است و چه بالقوه خود است. هر روز او تلاش می کند به زندگی می کنند تا که بالقوه است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>