مهم ملی گفتگو در اطراف پلیس اصلاحات ایجاد کرده است تمدید لحظه به منعکس کننده و یک فرصت برای بهبود آموزش پلیس و استاندارد در ماساچوست است.

اما یک لایحه در مجلس سنا تصویب شده در چراغ تپه در 4 صبح جولای 14 بود به شدت دچار کمبود و مضر در راه های مختلفی. آن را نیز ایجاد شد از طریق یک فرایند تقریبا به طور کامل فاقد شفافیت و یا گنجاندن مهم ذینفعان.

امید در حال حاضر این است که یک خانه نسخه جامع پلیس اصلاحات در نظر گرفته شده در این هفته ممکن انجام دهید بهتر است در پیشنهاد تغییر مثبت افزایش یافته پلیس و استانداردهای حفاظت از افسران حقوق دادرسی.

ماساچوست ائتلاف پلیس (MassCOP) بزرگترین اتحادیه افسران پلیس در وزارت امور خارجه به نمایندگی از بیش 4,300 اعضای سوگند به محافظت و خدمت در 157 شهرستانها و شهرهای کوچک. ما متعهد به آوردن در مورد سازنده اصلاحات به پلیس و اجرای قانون در ماساچوست و حصول اطمینان از اعتماد عمومی به حرفه ای از افسران پلیس و بخش مربوطه.

کاملا به سادگی: ماساچوست افسران پلیس هستند طرفداران برای پلیس اصلاحات و نه موانع آن است. امید ما این است که قوی خانه بیل که افسر پشتیبانی می کند ظهور خواهد کرد — متعادل کردن اشتباهات سنا و فعال کردن کمیته کنفرانس فرایند است که به تولید قوانین رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر خواهد شد مشتاق به ثبت نام.

ما خوش شانس بوده که در تعامل سازنده و مثبت بحث و گفتگو با رژیم صهیونیستی است. بیکر, سیاه و لاتین قانونی حزبی دیگر متفکر قانونگذاران مجلس و همکار ما حرفه ای در ماساچوست انجمن اقلیت مأموران اجرای قانون و ماساچوست قانون اجرای سیاست گروه. وجود اجماع گسترده و توافق بر سر اقدامات مهم مانند ایجاد یک نهاد مستقل برای نظارت بر افسر گواهینامه استاندارد آموزش پلیس روش ها و پروتکل ها, روشن, زبان ممنوعیت chokeholds و استفاده از نیروی بیش از حد یک رسمی “وظیفه دخالت” مسئولیت تمام افسران و ارتقاء تنوع و تعهد به جذب بیشتر مردم از رنگ به اجرای قانون است.

آن است که ما اعتقاد قوی که پایه و اساس همه اصلاحات واقعی باید از طریق تاسیس مجوز رسمی از تمام شهرداری ادارات پلیس و همچنین صدور گواهینامه از همه افسران.

ما موافق با فرماندار و قانونگذاران در نیاز به یک فرایند جامع برای صدور گواهینامه و همه افسران پلیس در ماساچوست است. و ما را تشویق کرد که مجلس باید به رسمیت شناخته شده نیاز به پلیس حرفه ای به ایفای نقش در انتخاب درست اجرای قانون کارشناسان به نشستن در یک پیشنهاد مستقل تایید کمیسیون.

اما ما همچنین بر این باورند که هر ماساچوست اداره پلیس برگزار می شود باید به بالاترین استانداردها و بهترین شیوه های اجرای قانون است. داشتن اعتماد به نفس ماساچوست شهروندان از جمله و به خصوص جوامع رنگ بسیار مهم است برای افسران پلیس امریکا به عنوان تجارب این دوره از انعکاس در اطراف عدالت اجتماعی و برابری نژادی.

مجوز اجرای یک تعهد به تعالی در آموزش و استانداردسازی بهترین شیوه برای انجام ندادی. ما رهبری و اعضای — مردان و زنان قسم خورده برای حفاظت از شهروندان و اموال در 157 جوامع — به شدت به حمایت از یک روند که از طریق آن تمام شهرداری ادارات پلیس تبدیل شدن به معتبر استفاده مداوم استانداردهای ماساچوست پلیس اعتباربخشی کمیسیون. به عنوان آن می ایستد کمتر از 30 ٪ از تمام ماساچوست ادارات پلیس معتبر هستند. درون فردی و جوامع به عنوان یک مشترک المنافع ما باید انجام دهید بهتر است.

گواهینامه دارای هر یک افسر پاسخگو درون عادلانه و معقول اما بالا مجموعه ای از استانداردها و با حفاظت از حقوق دادرسی. به طور مشابه مجوز برای همه بخش های شهری مکان های سازمانی پاسخگویی مستقیما در هر بخش: محدود نه تنها به رتبه و فایل افسران و مستقیم خود را سرپرستان اما گسترش به پلیس روسای کمیسیون و تمام کسانی که در مقامات با نفوذ مستقیم در بخش رهبری و فرهنگ است. می تواند وجود دارد هیچ اصلاحات جامع پلیس بدون یک مکانیزم برای اعتباربخشی از همه گروه ها.

افسران پلیس باید نقش مهم و مسئولیت به بازی در پلیس جنبش اصلاحات. به عنوان حرفه ای متعهد به حفاظت از مردم ما معتقدیم اثبات موارد سوء رفتار جدی باید تحت پیگرد قانونی قرار به حد کمال از قانون و افسران برگزار می شود باید حرفه ای پاسخگو از طریق صدور گواهینامه. یک بار دیگر ما در حال موانع به اصلاحات. ما طرفداران آن است.

ما مصرانه از روسای پلیس سراسر کشور — مربوطه شهرداری رهبران — به ما بپیوندید در دفاع قوی اصلاحات با حمایت از مجوز برای همه بخش ها به عنوان یکی دیگر از راه های مهم برای واقعا افزایش پلیس در ماساچوست است.

اسکات هوسپیان رئيس جمهور از ماساچوست ائتلاف پلیس (MassCOP).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im