فیچبرگ سناتور ریپ پیشنهاد پلیس استانداردهای لایحه

بوستون – فیچبرگ بهداشت ، دین Tran لگد سنا بحث بر محور اصلاحات روز دوشنبه با ارائه کیفرخواست داغدار این لایحه نوشته شده توسط رهبران دموکرات خواستار آن را “بیمار تصور و سیاسی رانده شده” و بدون تلاش برای به دست آوردن ریشه نژادپرستی.

Tran بالاترین رتبه بندی آسیایی آمریکایی انتخاب رسمی در ماساچوست گفت که “مبارزه” با این لایحه پس از آن معرفی شد دوشنبه گذشته احساس هر دو با عجله به آن را بررسی و ناراضی با جهت آن.

“این لایحه به دور از روند قانونگذاری خالی از هر گونه جلسات عمومی و عدم گنجاندن گفت و گو از ذینفعان از جمله جوامع رنگ و اجرای قانون” Tran گفت.

اما او تنها کسی نیست که برای بیان نگرانی. با جمهوری خواهان تا کنون اجازه می دهد بحث به ادامه دوشنبه پس از تاخیر در نظر گرفتن سه روز متوالی, Taunton دموکرات ایالت مارک Pacheco دفاع استفاده پارلمانی تاکتیک های به تاخیر انداختن بحث به عنوان چیزی است که حق هر عضو مجلس سنا.

Pacheco گفت: با موافقت 80 درصد به 90 درصد از آنچه که در این لایحه اما نگرانی که تغییرات واجد شرایط ایمنی و خدمات مدنی تجدید نظر خواهد دور زدن چانه زنی جمعی روند.

او همچنین گفت: محدودیت های است که لایحه قرار واجد شرایط ایمنی را اعمال می شود به تمام مقامات دولتی نه فقط پلیس, افشای پرستاران و آتش نشانان و دیگر مقامات دولتی به گران قیمت و “احمق” پرونده های حقوقی.

Tran که ویتنامی است گفت که او تجربه کرده است “نفرت و تبعیض که یکی فقط می توانید تصور کنید و یا تجربه در کابوس خود را.”

او به نام لایحه “بیمار تصور و سیاسی رانده شده” و خواسته خود را عمدتا سفید همکاران “شما چه می دانید در مورد نژادی و بی عدالتی و نابرابری؟”

“این لایحه را هدف اصلی و هدف این است که برای حمله و بی اعتبار اجرای قانون” Tran گفت: توصیف اولین تجربه مثبت با پلیس به عنوان مدرسه خود را با منابع افسر.

بحث متوقف شد در طول Pacheco سخنرانی به دلیل مسائل فنی با سناتور گوش دادن از طریق تلفن با شنیدن سناتور اظهارات.

Pacheco خود را از سر گرفت زمین بیانات در حدود 1:50 p. m. و پیچیده پس از 2 بعد از ظهر زمانی که رئیس جمهور مجلس سنا کارن Spilka اعلام کرد که سنا را در نظر اصلاحات به این لایحه قبل از شناخت بهداشت ، بروس Tarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de