آتش نبرد 2-زنگ فروغ در هادسون

HUDSON — بدون آسیب گزارش شده است و دو حیوانات خانگی بودند نجات از آتش دو زنگ که موجب آسیب ساختاری به یک خیابان سرو خانه در بعد از ظهر چهارشنبه, مقامات گفت.

علت آتش سوزی در 5 سرو سنت همچنان تحت بررسی هادسون آتش معاون رئیس جیمز Paquette گفت: در آزادی مطبوعات صادر اوایل شب چهارشنبه.

آتش نشانان دریافت تماس های متعدد در مورد یک آتش سوزی در واحد طبقه خانه در مدت کوتاهی پس از 1:40 p. m. دوشنبه. آنها وارد محل اقامت به زودی پس از جایی که آنها کشف کردند شعله های آتش حریق در عقب از ساختار و نشان از اتاق زیر شیروانی. دود سیاه نیز دیده می شود مواج از خانه سقف و پیش امدگی لبه بام انتشار اعلام کرد.

آتش نشانان قادر به نجات یک سگ و یک گربه است که در داخل سوزاندن خانه Paquette گفت. حیوانات خانگی بودند با کمک خدمه در صحنه و پس از آن حمل و نقل به منطقه بیمارستان حیوانات برای ارزیابی است.

Paquette گفت: آتش تحت کنترل در اطراف 2:50 p. m. و خاموش شد حدود 20 دقیقه بعد.

خانه پایدار قابل توجهی آسیب ساختاری به عقب عرشه سقف و سطوح داخلی با توجه به Paquette. وی افزود: وجود دود و آب و گرما آسیب در سراسر خانه.

اقامت تاکنون بیش از تبدیل به صاحب ملک شناسایی توسط معاون رئیس آتش نشانی به عنوان Tammy قهوه ای است.

آتش نشانان از Nashua پلهام, Windham و لندندرری کمک در صحنه است. Nashua پزشکی آمریکا ارسال پاسخ به یک آمبولانس در حالی که ارتش نجات از Nashua, پاسخ برای کمک به بازتوانی از آتش.

هر کسی با اطلاعات عکس و یا تصویری از آتش خواسته است برای تماس با Paquette در 603-816-3249 و یا از طریق ایمیل در jpaquette@hudsonnh.gov.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید