خوب کافی نیست: قرار دادن Worcester پاستور در اطلاع

زسان | No comments

Worcester مقامات شهرستان برنامه ریزی برای زدن یک باپتیست وزیر با 300 دلار جریمه برای دو بار برگزاری خدمات روز یکشنبه با بیش از 10 نفر در آن حضور داشتند.

که حداقل آنها باید انجام دهید.

کشیش Kristopher کیسی از آدامز میدان کلیسای باپتیست در زمان آن بر خود سرپیچی رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر به منظور محدود کردن تجمعات عمومی به عنوان مشترک المنافع هایش با های مداوم و مهلک COVID-19 همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 4000 دولت و شهروندان است.

کیسی که او نیز برگزار شد چهارشنبه, خدمات ادعای او دارای یک قانون اساسی حق داشتن خدمات که ظاهرا گسترش به قرار دادن خود و بی شماری از نمازگزاران در راه آسیب است.

“این ناامید کننده است که با وجود همه صدا مشاوره پزشکی و شواهدی از اثربخشی محدود بکند در مهار گسترش COVID-19 ویروس است که این کشیش انتخاب کرده است به چشم پوشی از آن” گفت: شهرستان ورکستر مدیر ادوارد آگوستوس جونیور در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

بی پروا کشیش نمی تمکین کردن به نظر عموم فراتر از خود را ممنوع کلیسا تجمع روز یکشنبه یک نماینده در Adams میدان کلیسای باپتیست گفت: کیسی بود صحبت کردن به کسی.

Worcester گزارش کرده است 2,297 COVID-19 نفر از شنبه شب — سوم-کمترین تعداد در دولت محلی در حالی که امکانات پزشکی گزارش داده اند که 114 مجموع coronavirus مربوط به مرگ و میر.

در یک livestream از این گذشته یکشنبه صبح قانونى خدمات کیسی نمی پوشیدن یک ماسک صورت افاضه این سر حکمت: “تا زمانی که شما به اینجا می آیند امروز آنچه واقعا مهم نیست که شما سرپیچی از دستور فرماندار. آنچه مهم است این است که شما در اینجا آمد به خدمت خود را زنده نجات دهنده.”

ما تعجب می کنم اگر کسانی که در حضور واقعا باور خود را به “زنده نجات دهنده” می خواهد آنها را به قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر?

واضح است که کشیش کیسی مهم نیست.

به اندازه کافی از خود sanctimonious shenanigans. Worcester باید او را در توجه: برگزاری هر گونه خدمات بیشتر در سرپیچی از فرماندار و ما قفل تا خود را به کلیسای خود را شخصی coronavirus پتری دیش — و دور انداختن کلید.

شما ببینید کشیش خود گله می تواند در خدمت دو استاد.

و در این صورت آنها باید رندر نزد نانوا و توجه خود را برای تماس اجتماعی فاصله.

و شاید مداخله الهی القای کشیش با برخی از حس مشترک به طوری که او بیش از حد ممکن است به نور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>