منابع متعددی وجود دارد برای دانش آموزان که یا پشتیبانی و یا بخشی از تجاوز+ جامعه است. در دانشگاه فلوریدا (UF) دانش آموزان می توانند با شرکت در رویدادهای پیوستن به سازمان های دانشگاه و ثبت نام در دوره های آموزشی است که اجازه می دهد آنها را به آغوش هویت خود را. به عنوان یک اقلیت دانش آموزان از تجاوز+ جامعه ممکن است احساس اجتماعی جدا شده است. خوشبختانه دانش آموزان می توانند با استفاده از منابع در دانشگاه به نفع خود. با برنامه های حمایت و مکرر حوادث, تجاوز+ دانش آموزان می توانید پشتیبانی در Gator ملت است. آیا یک شناسایی با تجاوز+ جامعه و یا به عنوان یک متحد, منابع ارائه شده توسط UF می تواند به نفع بسیاری از دانش آموزان است.

نگه داشتن خواندن برای بالا LGBTQ+ منابع در UF.

1. غرور اتحادیه دانشجویی

facebook.com

به عنوان یک عضو از غرور اتحادیه دانشجویی (PSU) UF دانش آموزان در تعامل با دیگران از تجاوز+ جامعه در یک فضای امن. دانش آموزان تبدیل شدن به یک بخشی از یک خانواده است که در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای آموزش و پرورش و روشنگری از طریق کل بدن جلسات و همچنین اضافی حوادث گردهمایی های اجتماعی. همچنین PSU ترویج رهبری و شبکه از طریق کارهای مختلف و نیروی انسانی.

دانش آموزان می توانند درخواست های مختلف e-هیئت مدیره و دیگر موقعیت های رهبری. به عنوان مثال چشم انداز می تواند به صورت خارجی یا داخلی معاون رئیس جمهور و یا دولت مواضع مانند یک مدیر اداری در اداری دولت و یا یک طراح گرافیک در خارجی دولت. PSU فضایی است که در آن دانش آموزان می توانید امن و فراگیر در فضای باز است که فراهم می کند آموزش و پرورش, جامعه و عشق” PSU رئیس جمهور و افزایش junior Alex Hernandez گفت. “این یک محل که در آن شما می توانید پیدا کردن خانواده خود را در اینجا در UF و من ملاقات برخی از نزدیک ترین عزیزان از طریق این سازمان است.” PSU تلاش برای اعضای آن برای ساخت حیاتی دوستی و ارتباط در حالی که ایجاد یک خانه دور از خانه.

2. شرکت در غرور آگاهی ،

giphy.com

دانش آموزان می توانند با شرکت در غرور ماه آگاهی (PAM) در UF به جشن خود را در جامعه تجاوز و یا حمایت از اعضا در راه مثبت. UF خانه یکی از بزرگترین دانشجو-اجرای LGBTQ+ سری در ایالات متحده با آن PAM با هدف اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بدون توجه به گرایش جنسی احساس استقبال و آغوش در UF و در جامعه به طور کلی. غرور آگاهی ماه اجرا می شود از مارس 23 مارس 16 سالانه است.

اگر چه UF دولت لغو شد در این سال حوادث با توجه به COVID-19 دانش آموزان و دیگران می توانند با پیوستن به یکدیگر در حوادث آینده از PAM مانند کشیدن نشان می دهد. “مورد علاقه من [رویداد در UF] است غرور ماه آگاهی” رئیس جمهور عجیب و غریب کشت و افزایش junior جفری Fondeur گفت. “من فکر می کنم که پم کشیدن نشان می دهد یک رویداد است که هر کس در UF باید تجربه حداقل یک بار!” سال گذشته دانش آموزان رو به لذت بردن از این کشیدن نشان می دهد برگزار می شود فیلیپس مرکز. دانش آموزان می توانید مطمئن شوید که برای لذت بردن بیشتر حوادث این سال آینده مدرسه. غرور ماه آگاهی باعث می شود دانش آموزان علامت گذاری تقویم خود را برای حوادث به یاد ماندنی آنها را شریک در. حتی اگر ما جشن غرور تمام طول سال های طولانی PAM واقعا به ارمغان می آورد سرگرم کننده!

3. عجیب و غریب ترانس مردم رنگ

giphy.com

عجیب و غریب ترانس مردم رنگ (QTPO) اختصاص منابع آن به صورت عجیب و غریب و/یا ترانس مردم از رنگ در داخل عمدتا سفید UF جمعیت. دانش آموزان از رنگ در حال حاضر به عنوان بخش کوچکی از جامعه و این کسری می شود به طور قابل توجهی کوچکتر با کسانی که از رنگ در تجاوز+ جامعه است. QTPO پاکستان به عنوان یک فضای امن برای خود هدف افراد: سیاه بومی Latinx آسیایی و انجمن diasporas در گینسویل. این جوامع می توانند در این فضای امن و با درگیر شدن در بحث از طریق کل بدن جلسات و احساس آنها در یک خانه دور از خانه. برخی از این بحث ممکن است در اطراف فرهنگی تخصیص بودجه و microaggressions اما آنها معمولا با لمس بر زمان بعد مسائل در جامعه است.

4. شرکت در گروه های بحث

giphy.com

تجاوز+ دانش آموزان در UF می توانید با شرکت در گروه های بحث catered به طور خاص به تجاوز+ جامعه است. دانش آموزان می توانند از انتخاب های مختلف در گروه های بحث جدید به UF, ترانس, UF, عجیب و غریب زنان توانمندسازی شبکه (QWEN) عجیب و غریب, آسیایی, جزایر اقیانوس آرام طراحی (QAPID) و اسپانیایی و Latinx بدون مو, کیرخوری, (HLXQ). جدید به UF بحث گروه درایوهای مکالمات برای افراد به بحث در مورد سوالات خود را در مورد هویت جدید و/یا محل جدید در UF.

دانش آموزان خارج از تجاوز+ جامعه می تواند شریک شدن در این بحث نیز به درک بهتر جامعه و مبارزات و راه آنها را پشتیبانی می کند. اگر چه QAPID گروه بحث خود را متوقف جلسات با توجه به COVID-19 دانش آموزان می توانید به روز رسانی اضافی از طریق PSU را در Facebook ، علاوه بر پوشش اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره برای زمان بیماری همه گیر دانش آموزان به طور کلی می توانید پیدا کردن اطلاعات مفید مانند جلسه آینده تاریخ و وقایع. گروه های دیگر ارائه تشویق مکالمات است که از اکتشاف یک جنسی و جنسیتی گرایش با قومیت یا ملیت.

5. Kognito: یک دوره برای حمایت از تجاوز+ دانش آموزان

giphy.com

Kognito به عنوان یک آنلاین تحریک البته با همکاری UF مشاوره و مرکز سلامتی (CWC). اعضای هیات علمی و کارکنان پشتیبانی تجاوز+ دانش آموزان با میزبانی 30 دقیقه آموزش است که اجازه می دهد تا کاربران به کمک LGBTQ+ دانش آموزان با بحث و شناسایی از پریشانی. دانش آموزان همچنین می توانید با شرکت در دوره های آنلاین با شناسایی همسالان از تجاوز+ جامعه یا دیگران به طور کلی است که نشان می دهد نشانه هایی از پریشانی روانی. با این دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه برای شناسایی نشانه هایی از استرس, چگونه برای بحث در مورد این نشانه ای از استرس و چگونه را, نقطهنظرات نگرانی در زمانی که این علائم ظاهر را. کاربران می توانند یاد بگیرند که چگونه به حمایت از درس و بحث در شرایطی که تبعیض آمیز زبان صورت گرفت. این Kognito دوره است که تقریبا مانند یک معدن برای حامیان جامعه تجاوز که می خواهید برای کمک به یک فضای امن تر در UF.

6. UF مشاوره و مرکز سلامتی

به CWC در UF را فراهم می کند مشاوره فردی و گروهی برای تجاوز+ دانش آموزان. به CWC نیز فراهم می کند ارجاع به مناسب ارائه دهندگان و یا خدمات دیگر. این خدمات می تواند شامل اما نه محدود به دانش آموز مرکز بهداشتی گروه های بحث ، به CWC و هدف به خدمت هر دانش آموز صرف نظر از گرایش جنسی و جنسیت و دیگر عوامل تبعیض آمیز. نه تنها CWC هدف احترام به دانش آموزان بدون در نظر گرفتن این عوامل اما آن را نیز فراهم می کند منابع مانند مشاوره به عنوان ذکر شده برای گروه های خاص مانند تجاوز+ جامعه است. به CWC را فراهم می کند هر دو گروه و فردی درمان در دسترس است که در آن مشاور به شما کمک خواهد کرد را انتخاب کنید جلسات خود را بر اساس برنامه ریزی و چه جلسات به عنوان لازم برای چگونه شما احساس می کنید. اینکه آیا یا نه شما حضور در جلسات هفتگی یا دو هفتگی بر اساس فردگرا اولویت و شرایط. دانش آموزان می توانید CWC در Peabody سالن یا رادیو جاده ها است.

7. UF دانشجویی مرکز بهداشت

flickr.com

دانش آموزان نباید فراموش دانشجویی مرکز بهداشت. این فقط برای انتصاب دکتر. ترانس دانش آموزان ممکن است به طور خاص دریافت درمان برای هورمون درمانی و یا ارجاع از UF دانشجویی مرکز بهداشت. هنگامی که دانش آموزان می خواهند به ملاقات آنها باید توجه داشته باشید که آنها در حال حاضر به دنبال فراجنسیتی مراقبت بنابراین مناسب کارکنان می توانند با مراجعه به هدفمند منابع—این می تواند شامل هورمون درمانی. پس از رسیدن دانش آموز مرکز بهداشتی بر روی فلچر درایو بعدی به وزارت معارف را جنوب غربی جلو پنجره و دانش آموز تفریح و مرکز تناسب اندام, ترانس دانش آموزان خواهد سر به میز پذیرش و درخواست trans-مراقبت های خاص به عنوان آنها را از یک تماس تلفنی. سپس انتخاب شده و مناسب پرسنل کمک خواهد کرد که دانش آموزان با یک چک آپ سلامتی و بیشتر شبیه ارجاع. دانش آموزان باید مطمئن شوید که به استفاده از دانش آموز مرکز بهداشت در هر راه مفید است.

8. UF سلامت جوانان جنسیت برنامه

giphy.com

به دنبال حمایت به عنوان یک ترانس یا جنسیت-nonconforming ، UF سلامت جوانان جنسیت برنامه با این نسخهها کار به نمایندگی از این دانش آموزان و خانواده های آنان است. این برنامه را تشویق می کند هر دو بیمار و خانواده او آموزش پشتیبانی و ارتباط برقرار کردن اینکه آیا آنها بررسی موضوع هویت جنسیتی توسعه و یا بحث در مورد گام های بعدی در درمان است. این برنامه همچنین فراهم می کند که کارشناسان مشورت و ارزیابی برای هورمون درمانی. بیماران و یا خانواده خود را می تواند رسیدن به سلامت جوانان جنسیت برنامه در UF توسط فکس تماس خود را به شماره تلفن و یا مراجعه به Pediatric Endocrinology سایت. دانش آموزان و یا عزیزان خود را می تواند رسیدن به این جوانان جنسیت برنامه با کلیک کردن در اینجا و یا راه اندازی یک قرار ملاقات در 352-265-7337. آنها همچنین می توانید ایمیل این برنامه در [email protected].

9. تجاوز+ امور

facebook.com

LGTBQ+ امور در UF به عنوان یک چتر به منابع اضافی از جمله گروه های بحث که قبلا ذکر شد. تجاوز+ امور با هدف پشتیبانی از برنامه ها و آموزش LGBTQ+ دانش آموزان در سیاست های, حوادث و یا سایر منابع که از آنها بهره مند شوند. برای مثال سازمان مندرج لیست gender-neutral حمام و سرویس بهداشتی در محوطه ساخت آن را آسان تر برای ترانس یا جنس غیر منطبق با دانش آموزان برای پیدا کردن دستشویی و حمام. با خود 2016 علاوه بر این از “رنگین کمان مجموعه” تجاوز+ امور در UF همچنان به حمایت از دانشجویان در محوطه دانشگاه نیاز به پذیرش در پردیس. به کمک آنها تجاوز+ جامعه در پردیس های بی پایان است. “ما یک لباس اهدای گنجه به صورت عجیب و غریب دانش آموزان است که ممکن است انتقال و یا تلاش برای پیدا کردن لباس خود را متناسب با هویت شخصی” گفت: هانا Shareen دانشگاه فلوریدا junior و تجاوز+ امور سفیر. دانش آموزان همچنین می توانید سر به تجاوز+ امور Facebook صفحه را برای اطلاعات در مورد حوادث مانند فیلم پنج شنبه, لیست پخش و بیشتر به ارائه آنلاین درگیر شدن جامعه برای اعضای خود به صورت روزانه. “UF LGBTQ امور به طور مداوم به تقویت بیشتر و بیشتر پذیرش و استقبال جامعه در دانشگاه فلوریدا برای موجود و ورودی LGBTQ دانش آموزان” Shareen گفت. دانش آموزان می توانید لیست های پخش در تجاوز+ امور Instagram صفحه. خوشبختانه تجاوز+ فراهم می کند بسیاری ضروری و سرگرم کننده منابع برای دانش آموزان به استفاده از.

10. عجیب و غریب کشت برنامه

facebook.com

این عجیب و غریب کشت برنامه (QCP) ایدز تجاوز+ دانش آموزان از هر دو UF و سانتافه ، QCP پرورش روابط با دانش آموزان از طریق نظارت با زیر و upperclassmen. با QCP, کاربران همچنین می توانید لذت بردن از شرکت در رویدادهای اجتماعی مانند بازی شب و احزاب صحنه و لباس رخ می دهد که تقریبا در هر هفته. “به عنوان رییس جمهور وظیفه من این است که مطمئن شوید که ما ارائه یک قضاوت-فضای رایگان که در آن هر کس احساس می کند, به انجمن خوش آمدید آمد” Fondreur گفت. “من واقعا عاشق اجرایی تخته من مشغول به کار با [PSU و QCP] و من فوق العاده سپاسگزار برای روابط شخصی من و بعد فورا رفت واز طریق هر دو سازمان است.” به صورت امن و حمایتی سازمان در منطقه گینسویل اتمام QCP.

منابع برای تجاوز+ دانش آموزان در دانشگاه فلوریدا نیاز به برجسته می شود در طول سال نه فقط در ماه ژوئن. بسیاری از این منابع در دسترس از راه دور برای استفاده به ادامه در این بیماری همه گیر. منابع تهیه کردن به گروه های خاص در جامعه+ جامعه و همچنین پس از تجاوز+ دانش آموزان از رنگ ترانس و یا دانش آموزان می توانند لذت بردن از برنامه و یا دریافت کمک به به طور خاص برای آنها. دیگران باید انجام بخشی خود را برای جشن و حمایت از تجاوز+ دانش آموزان با به اشتراک گذاشتن این منابع.گزارش این آگهی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de