تغذیه می بیند تار چشم انداز اقتصادی به عنوان ویروس فشار اقتصاد

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — فدرال رزرو صندلی جروم پاول شنبه هشدار داد که ویروسی بیماری است با به خطر انداختن متوسط اقتصادی است که به دنبال سقوط در استخدام و هزینه های این بهار. به عنوان یک نتیجه, او گفت:, فدرال رزرو قصد دارد به نگه داشتن نرخ بهره دوخته نزدیک به صفر و به آینده.

که متزلزل اقتصاد تحت فشار احیای این ویروس به افزایش نیاز به کنگره برای ادامه ارائه های قابل توجهی کمک مالی پاول گفت. اعضای مجلس نمایندگان و سنا در حال مذاکره با یک بسته جدید اما ابدا توافق. جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید در حال تدوین یک طرح است که کمتر ارائه کمک برای بیکاران آمریکایی ها از آنها در حال حاضر دریافت.

زبان مجازی در کنفرانس خبری پس از دو روز نشست فدرال ریزرو ایالات متحده به پایان رسید پاول گفت: اقتصاد در حال بازگشت پس از تقریبا تمام کشورهای خود را برداشته گسترده کسب و کار با خاموش کردن اقدامات ممکن است. اما از آن زمان به بعد او با اشاره به تایید موارد باید افزایش یافت اقدامات هزینه و استخدام را تضعیف و یا plateaued در سطح پایین است.

“اکنون که موارد مشخصی دوباره آمار اولیه … نشان می دهد که وجود یک کندتر از رشد حداقل در حال حاضر,” او گفت:. “ما نمی دانیم که چقدر عمیق و یا برای چه مدت از آن خواهد شد.”

اقتصادی تلو تلو خوردن در میان بدتر ویروسی شیوع تأکید ارتباط بین ویروس و اقتصاد توانایی برای حفظ هر بازیابی رئیس گفت. این نکته را نیز برجسته در بیانیۀ فدرال ریزرو که اضافه شده جدید جمله: “مسیر اقتصاد بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس.”

که مشاهده شد اذعان است که عدم اطمینان در مورد زمانی که بحران بهداشت و درمان ممکن است حل است و پیچیده تغذیه توانایی برای تنظیم سیاست نرخ بهره.

آن را نیز یک نقطه که پاول ساخته شده است در یک راه یا دیگری به صورت ماه به عنوان بسیاری متحده موفق شده اند تنها fitfully در کنترل ویروس ها و توانایی کسب و کار برای باز بماند. و در آن پیشنهاد کرد که پاول و تغذیه تصور یک بهبود طولانی است که بستگی دارد در چگونه به خوبی ایالات متحده می تواند شامل همه گیر.

“بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های” پاول گفت.

در عین حال او گفت: “ما متعهد به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد است. ما ادامه خواهد داد به استفاده از این قدرت تا زمانی که ما با اعتماد به نفس ما استوار در مسیر بهبودی است.”

در عین حال با وجود نگرانی های خود را, فدرال رزرو اعلام کرد هیچ سیاست های جدید. آن گفت: این نیز ادامه خواهد داد به خرید میلیاردها دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن در هر ماه که در نظر گرفته شده برای تزریق پول به بازارهای مالی و خار استقراض و هزینه.

ویلیام انگلیسی, یک استاد امور مالی در دانشگاه ییل دانشکده مدیریت و سابق بالا تغذیه گفت: که پاول تاکید کرد که او می خواست برای دیدن بیشتر اطلاعات جامع مانند هفته آینده جولای شغل گزارش قبل از در نظر گرفتن مراحل بیشتر.

“او اذعان کرد نرمتر فرکانس بالا داده اما نمی قرار دادن وزن بزرگ در آن,” او گفت:. “او در زمان وزن کردن که با تاکید بر عدم قطعیت است.”

پاول همچنین گفت که کنگره کمک کرده بود خار متوسط اقتصادی که رخ داده است در ماه مه و ژوئن زمانی که صرف در فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها رسید و کارفرمایان اضافه شده 7.5 میلیون شغل است. هنوز هم که به مبلغ فقط یک سوم از مشاغل از دست رفته در ماه های مارس و آوریل است.

“در یک مفهوم گسترده آن بوده است و صرف” پاول گفت: از 2 تریلیون دلار بسته کنگره تصویب شده در مارس. که قانون ارائه شده 600 دلار در مزایای بیکاری در هفته و راه اندازی یک کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام.

“آن را نگه داشته و مردم در خانه های خود آن را نگه داشته و کسب و کار در کسب و کار است.”

در عین حال “وجود خواهد داشت یک نیاز برای حمایت بیشتر از ما و از سیاست های مالی” پاول گفت: با اشاره به کنگره مالیات و هزینه های قدرت.

کنگره است که در مراحل اولیه مذاکره اقتصادی امداد بسته است که ممکن است گسترش چند کلید پشتیبانی از برنامه های مانند انقضای 600 دلار در هفته بیکاری بهره مند شوند. که بهره مند خواهد شد به احتمال زیاد کاهش می یابد در هر نهایی قانون.

با دو طرف دور از هم فدرال بیکاری بهره مند خواهد شد و به احتمال زیاد گذشت حداقل برای چند هفته حدود 30 میلیون نفر از مردم که بیکار هستند. که به احتمال زیاد آهسته هزینه های مصرف کننده و تضعیف اقتصاد است.

اقتصاددانان می گویند که بانک مرکزی هم به نظر بعدی آن سیاست حرکت می کند چرا که در کوتاه مدت و بلند مدت نرخ باقی می ماند تاریخی فوق العاده کم و نه بازدارنده رشد اقتصادی است. فروش خانه را برداشت تا پس از سقوط به شدت در بهار. مسکن دوباره بجای اول برگشتن سوخت شده است پایین ترین نرخ وام در ضبط با متوسط 30 سال وام مسکن فرو بردن در زیر 3 درصد در این ماه برای اولین بار در 50 سال است.

هنوز با اقتصاد مبارزه فقط به رشد کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور در معرض خطر جدی و بیکاری بسیار بالا در 11.1% فشار است به احتمال زیاد به افزایش در تغذیه به برداشتن گام های بیشتر. چند سرمایه گذاران انتظار دارند که فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره برای سال آمده است. پس از آن قبلی نشست ماه گذشته فدرال رزرو نشان داد که در آن انتظار می رود به نگه داشتن کلید آن در کوتاه مدت با نرخ نزدیک به صفر حداقل از طریق 2022.

فدرال رزرو کلی پیام که آن را به نگه داشتن نرخ بهره به طور نامحدود با اقتصاد در یک رکود شدید شد و به طور گسترده ای انتظار می رود سرمایه گذاران و واکنش در بازارهای مالی بود خاموش. سهام خود را حفظ دستاوردهای و عملکرد وزارت خزانه داری برگزار می شود ثابت است.

اکثر تحلیلگران می گویند که آنها فکر می کنم که فدرال رزرو در حرکت بعدی خواهد بود به ارائه راهنمایی های خاص در مورد شرایط این امر نیاز به مراجعه به قبل از افزایش آن معیار در کوتاه مدت نرخ بهره از صفر است.

اقتصاددانان چنین رویکردی “رو به جلو هدایت” و تغذیه از آن استفاده گسترده پس از 2008-2009 رکود است. برخی از تغذیه ناظران انتظار افزایش نرخ تا سال 2024 در اولین داده تلخ چشم انداز اقتصاد و انتظارات از ادامه ultra-نرخ تورم پایین است. اما با ارائه بیشتر اطمینان برای سرمایه گذاران در مورد زمانی که افزایش نرخ بهره ممکن است رخ دهد به جلو راهنمایی می تواند کمک به نگه داشتن طولانی مدت در نرخ پایین تر از آنها در غیر این صورت ممکن بود.

___

AP اقتصاد نویسنده مارتین Crutsinger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید