Fauci شهادت بیشتر شناخته خواهد شد در مورد امیدوار کننده واکسن بعد از این سال

زسان | No comments

بوستون – مقامات بهداشت عمومی را می دانم “اواخر پاییز یا اوایل زمستان” اگر توسعه مداوم از یک COVID-19 واکسن مانند یکی بودن دنبال کمبریج بر اساس مدرن درمان, است, موفق, Dr. Anthony Fauci گفت: صبح روز سه شنبه.

شهادت از راه دور قبل از ایالات متحده آمریکا و سلامت آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته روز سه شنبه Fauci خاص مدرن را واکسن نامزد mRNA-1273 هنگامی که صحبت کردن در مورد چند جانبه تلاش برای توسعه درمان درمان و واکسن برای COVID-19.

“شما ممکن است به یاد بیاورید در این کمیته که در ماه ژانویه این سال من گفت که آن را در حدود یک سال تا 18 ماه اگر ما موفق به توسعه یک واکسن. NIH دادگاه منتقل شد بسیار به سرعت. در ژانویه 10, توالی شناخته شده بود. در ژانویه 11th, واکسن مرکز تحقیقات ملاقات کرد به منظور توسعه یک طرح و در تاریخ 14 ژانویه ما رسما شروع به واکسن توسعه است. شصت و دو روز بعد ما در حال حاضر در فاز یک کارآزمایی بالینی دو دوز در حال حاضر به طور کامل ثبت نام” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این کمیته در بیانیه افتتاحیه. “فاز یک را به طور مستقیم به فاز دو و سه در اواخر بهار و اوایل تابستان است. و اگر ما موفق, ما امیدواریم که به می دانم که در اواخر پاییز و اوایل زمستان است.”

Fauci گفت: هنوز هم وجود دارد بسیاری از مسائل و در بازی در COVID-19 واکسن توسعه از جمله پویا که در آن شرکت در حال توسعه چندین واکسن نامزدها در امیدوار است که یک یا چند ممکن است موفق باشد.

“به عبارت دیگر این است که چند عکس در هدف. این مهم خواهد بود چرا که این خوب خواهد بود به صورت جهانی در دسترس بودن اگر ما بیش از یک نامزد موفق,” او گفت: “ما توان تولید واکسن در خطر است, که به معنی ما می شود سرمایه گذاری منابع قابل توجهی در توسعه دوزهای حتی قبل از ما می دانیم که هر نامزد و یا نامزدهای انتخاباتی کار می کنند.” نیز وجود دارد امکان Fauci گفت: از “عواقب منفی که در آن از برخی واکسن ها در واقع می تواند افزایش اثر منفی از عفونت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>