اگر شما به دنبال چیزی جدید و سرگرم کننده برای انجام در این خلاصه روز در خانه ما برخی از بازی های کارت برای شما — و ما در حال صحبت کردن در رفتن ماهی. این چهار فاب بازی را به یک بی پروا ترکیب استراتژی تلون مزاج و فقط ساده حماقت برای تمام سنین است. این که آیا شما ترجیح می دهند کارت خود را بازی رامی الهام گرفته از خرس-افزایش و یا همراه با پرتابه وجود دارد چیزی در اینجا برای همه.

پرتاب پرتاب Burrito

درست است که ما پرواز burritos در مغز است. چگونه می تواند ما داده شده ما جمعی وسواس با رابین اسلون را رمان, “مورد عجیب و غریب از جدید دروازه طلایی” که قرار هوابرد carnitas-پر burritos در صفحه اول ما برای 15 روز ؟ اما اگر burritos نشده بود مهر و موم معامله این بازی را انجام داده اند.

این یک هاکی بازی کارت.

مانند بسیاری از فیلم های کلاسیک کارت بازی این یکی شامل جمع آوری مجموعه ای از کارت های: سه نفر از گت, تنبل, شاید, صدای گربه گاو یا ژله Jellys. اما خود را دور شمع است و بازیکن بعدی شمع قرعه کشی همه در یک بار و عرشه است که با رنگ و لعاب burrito دوئل burrito نزاع و جدال و burrito کارت های جنگ که رها می بارند — شما آن را حدس زده.

ما ممکن است جدی مناسب بزرگسالان اما ما نفس با خنده.

The lowdown: پرتاب پرتاب Burrito (25 دلار از آمازون و دیگر خرده فروشان) طراحی شده است برای 2-6 بازیکنان سنین 7 سال به بالا. آن را سرگرم کننده با دو نفر اما حتی بهتر با بیشتر.

یک چیز بیشتر: burrito پرتابه در حال لاستیک نرم و بنابراین آنها نمی خواهند به شما صدمه دیده است حتی در نقطه ای خالی محدوده — بر خلاف گفتن, واقعی, هاکی — اما شما می خواهید به حذف هر گونه مارتینی عینک و یا مشابه breakables از بازی-بازی بازی های منطقه است.

تاکو گربه بز پنیر پیتزا

اخبار منطقه خلیج گروهی

تاکو گربه بز پنیر پیتزا

این بازی نمی تواند هیچ ساده تر: شما معامله شما فریاد شما با کف دست زدن همه چیز را به خودتان جدول دوستان خود — و زمانی که کارت خواسته های شما پوند قفسه سینه خود را gorilla-سبک. چه به عشق ؟

همه شروع می شود با یک شمع کوچک از کارت های مشخص شده با شاد تصاویر — تاکو یک گربه که گوریل — که آنها را تبدیل سریع قرار دادن در مرکز میز. اولین بازیکن می گوید: “تاکو” و مکان یک کارت رو به بالا. بازیکن دوم می کند به همین ترتیب اما می گوید: “گربه.” بازی پیشرفت از طریق اعلامیه از “بز” “پنیر” “پیتزا” و بازگشت به “تاکو.” آسان است. اما لحظه ای که یک کارت منطبق کلمه هر کس غواصی به سیلی کارت. آخرین slapper می افزاید: توده ای از کارت های به تاخیر انداختن شانس خود را برای برنده شدن. (و هر کس دیگری ماساژ پشت خود را تازه سیلی دست.)

چین و چروک? آن را سخت به می گویند تاکو هنگامی که شما به دنبال در یک گربه و اشتباه نام شبکه شما بازنده شمع. به علاوه وجود دارد narwhals گوریل ها و موش خرمای کوهی امریکا کارت در مخلوط — هر کس سیلی جدول با هر دو دست برای دومی.

بازی سریع, خنده دار و با صدای بلند. بنابراین اگر چه اندازه آن — آن را فقط به یک عرشه از کارت های باعث می شود آن را آسان به حمل و نقل در هر نقطه که شما بروید آیا آن را به یک رستوران باغ ذن و یا هر محل دیگر که در آن شما فریاد “تاکو! هیچ بز! Ack گوریل!” در حالی که boisterously thumping قفسه سینه خود را ممکن است مزاحم دیگر کاربران.

The lowdown: ساخته شده توسط دلفین, کلاه بازی ها, تاکو گربه بز پنیر پیتزا (10 دلار از آمازون و دیگر خرده فروشان) طراحی شده است برای 3-8 بازیکنان سنین 8 سال به بالا. (ما با دو و آن خوب بود اما بیشتر مردم است بیشتر سرگرم کننده است.)

یک چیز بیشتر: دستها و قفسه سینه ممکن است نیش کمی از این تقریبا به طور کامل خود وارد whacks. این فقط خنده دار برای رشد یو پی اس و بچه های بزرگتر اما بازیکنان جوان ممکن است پیدا کردن این بازی ترکیبی از شوق و شعف و اشک.

پنج تاج

اخبار منطقه خلیج گروهی

پنج تاج

از تمام بازی های ما در آخرین بازی هفته — و ما بازی های زیادی انجام — این برنده جایزه پنج-مناسب ریف در رامی است که ما دست به پایین مورد علاقه. این جدید نیست هر وسیله فقط به ما و ما از آنجا که ساخته شده برای زمان از دست رفته.

مانند جین رامی هدف این است که جمع آوری مجموعه ای از کارت های پرت کردن یک فینال دور قبل از شریک زندگی خود را می کند. بر خلاف سنتی رامی این بازی با استفاده از یک طبقه و دو طبقه با یک پنجم کت و شلوار: ستاره. وجود دارد هیچ مطلب و یا twos. به قومی متنوع سلطنتی ها خوش تیپ دسته. و با وجود کارت های وحشی کردن wazoo.

در دور اول شما سه کارت برخورد و threes و jokers وحشی هستند. دور بعدی شما برخورد چهار کارت با چهار دست و پا و jokers به عنوان کارت های وحشی. این بازی پایان ندارد تا — به قول این بازی برچسب line — “پادشاهان وحشی بروید.”

آن را آسان به یاد بگیرند که دیوانه اعتیاد آور و ذهن خم با کارت های وحشی تعویض هر چند دقیقه و اعلامیه های “چهار شیر” برای مثال در یک دست نگه داشتن یکی دو jokers وحشی چهار.

The lowdown: مجموعه شرکت’ پنج تاج (13 دلار از آمازون و دیگر خرده فروشان) است که بهترین بازی های برگزار شده توسط 2-7 بازیکنان سنین 8 سال به بالا. این دستورالعمل شامل یک نفره قوانین بیش از حد.

یک چیز بیشتر: بازیکنان با دست های کوچک ممکن است پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای برگزاری و ترتیب 12 تا 14 کارت در دور نهایی. روش همان است که ما خدمت کرده است و در دوران کودکی — فرمان شریک برای بستن چشم و زیرچشمی نگاه کردن بنابراین شما می توانید اسپل کردن کارت های خود را و تنظیم مجدد آنها را روی میز — با این نسخهها کار در اینجا بیش از حد.

خرس و زنبور عسل

اخبار منطقه خلیج گروهی

خرس و زنبور عسل

این شش ضلعی کارت خیلی دوست داشتنی و جلو و عقب. شما در حال ساخت کندوی عسل با ملکه در مرکز آن و کشت و امکان ساخت کارت های ارائه زنبور کارگر, هواپیماهای بدون سرنشین, گل و honeycombs و گرسنه عسل-loving bears. مطابقت با لبه های کارت dominos سبک برای ساخت کندو. برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده.

اما در حالی که هواپیماهای بدون سرنشین’ لبه نیم عسل — معادل یک کارت وحشی و نیمه رنگی لبه های زنبور کارگر یک و پنج رنگ مختلف و گل ها همه یک رنگ است. و کسانی که خرس در حال پایان خط.

The lowdown: پدر بک کارت بازی ($15) طراحی شده است برای 2-5 بازیکنان سنین 8 سال به بالا. آن را بی نهایت replayable و بهتر می شود و در هر زمان.

یک چیز بیشتر: اگر شما در حال برگزاری یک گل کارت — و به خصوص اگر شما در حال برگزاری بیش از یک استراتژی از اولین حرکت و یا شما می خواهید نان تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو