بوستون – که قبلا به تعویق افتاد 2020 ماراتن بوستون لغو شده و برگزار نخواهد شد در سپتامبر. 14 تاریخ مقامات در اصل هدف قرار زمانی که آنها به نام خاموش سنتی مارس در حال اجرا از 26.2 مایل جاده مسابقه با توجه به کروناویروس شهردار بوستون مارتین والش پنج شنبه اعلام کرد.

در اوایل سال جاری رهبران شهر بوستون و انجمن ورزشی توافق به تاخیر در این مسابقه برای اولین بار در آن 124 سال سابقه به دلیل زیادی خطرات بهداشتی ناشی از گرد هم آوردن هزاران نفر از دوندگان و حتی بیشتر تماشاگران در نزدیکی.

آنها امیدوار به ایجاد یک دولت جدید تعطیلات در سپتامبر. 14 تا از نو خلق کردن ماراتن تجربه در پاییز اما والش روز پنجشنبه گفت که میزبانی این رویداد بزرگ در کمتر از چهار ماه تبدیل شده است “کمتر و کمتر قابل قبول است.”

“سنتی روز به روز در حال اجرا از 124 در حال اجرا ماراتن بوستون امکان پذیر است در این سال برای دلایل بهداشتی” والش گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “هیچ راهی وجود دارد برای برگزاری این مسابقه معمول فرمت بدون آوردن تعداد زیادی از مردم به نزدیکی.”

بع مقامات به طرح موضوع بازپرداخت برای هر شرکت کنندگانی که تا به حال ثبت نام برای مسابقه و آنها را نیز سازماندهی یک “مجازی ماراتن” در تلاش برای پر کردن جای خالی که وجود خواهد داشت تا 2021 تکرار مسابقه.

این یک داستان در حال توسعه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو