اپستاین رفیق بازداشت متهم از برگشتاندن دختران برای سوء استفاده جنسی

توسط جیم MUSTIAN و لری NEUMEISTER

انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول دستگیر شد دوشنبه به اتهام او کمک کرد تا فریب حداقل سه دختر به عنوان جوان به عنوان 14 — به نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط این اواخر سرمایه جفری اپستاین که متهم به قربانی کردن ده ها تن از دختران و زنان بیش از چندین سال.

با توجه به کیفرخواست ماکسول که زندگی سال با اپستاین و او مکرر همراه در سفر در سراسر جهان تسهیل جرایم و در برخی از موارد پیوست و او را در سوء استفاده جنسی از دختران است.

اپستاین 66 کشته خود را در فدرال بازداشتگاه در نیویورک در تابستان گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

ماکسول تا سال متهم شده است توسط بسیاری از زنان اقدام به عنوان یک خانم برای اپستاین کمک به او را طلایه دار دختران جوان برای سوء استفاده پس از استخدام آنها را به او بدهد ماساژ در طی آن دختران تحت فشار بودند تا به اعمال جنسی. در یک طرح دعوی در دادگاه یک زن به اتهام ماکسول بود “بالاترین رتبه کارمند” از اپستاین را به اتهام قاچاق جنسی سازمانی. کسانی که اتهامات تا به حال هرگز منجر به اتهامات جنایی.

58 ساله دستگیر شد در برادفورد, New Hampshire, که در آن او زندگی می کنند پوشیده شده از درخت و مستغلات او خریداری برای $1 میلیون در ماه دسامبر گذشته. اف بی آی بوده است نگه داشتن زبانه ها در او و پس از او ناپدید شد از نمایش عمومی زیر اپستاین بازداشت یک سال پیش.

“اخیرا ما آموخته است که او تا به حال slithered دور به یک زرق و برق دار ملک در نیوهمپشایر در ادامه به یک زندگی از امتیاز در حالی که قربانیان خود را زنده با ضربه وارده بر آنها سال پیش” ویلیام Sweeney رئیس FBI در دفتر نیویورک یک کنفرانس خبری گفت پنج شنبه.

جنیفر Araoz که می گوید: اپستاین raped او در زمانی 15 گفت: او می ترسید سرمایه را حلقه ای از توطئه گران برای سال.

“در حال حاضر که حلقه گرفته شده است, من می دانم که من نمی تواند صدمه دیده است دیگر” Araoz در حال حاضر 33 در بیانیه ای گفت:. “روز به روز من باید منتظر اخبار ماکسول که دستگیر شده و پاسخگوی اعمال او است. دستگیری او یک گام در این جهت و آن را واقعا بدان معنی است که سیستم عدالت را فراموش نمی کند در مورد ما.”

کیفرخواست بود که unsealed پنج شنبه, شامل فقره توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی اعمال, ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در جنایی فعالیت جنسی است.

او همچنین متهم perjuring خودش در طول یک رسوب در طرح دعوی در دادگاه مدنی بیش از اتهام سوء استفاده.

“ماکسول دروغ به این دلیل که حقیقت همانطور که گفته شد تقریبا غیر قابل بیان” Audrey اشتراوس اقدام آمریکا وکیل در منهتن گفت.

پیام های فرستاده شده بودند روز شنبه به چند تا از ماکسول وکلای مدافع به دنبال نظر. او قبلا بارها و بارها تکذیب تخلف و نام برخی ادعا می کند در برابر او “مطلق زباله.”

در مختصر شنوایی پنج شنبه, دادرس, قاضی دستور داد ماکسول به باقی می ماند در حالی که در بازداشت به او منتقل شده است به نیویورک برای بازداشت شنوایی وجود دارد.

در میان پر شور ترین اتهاماتی بود که ادعای ویرجینیا رابرتز Giuffre ماکسول که مرتب برای او به داشتن رابطه جنسی با بریتانیا پرنس اندرو در لندن خانه شهری. Giuffre تقویت اتهامات او را با یک عکس از او اندرو و ماکسول که او گفت:, گرفته شده در آن زمان است.

اندرو رد داستان او و ماکسول گفت: در رسوب که Giuffre بود “کاملا دروغ است.”

شاهزاده ذکر نشده بود در کیفرخواست و اتهامات تحت پوشش ماکسول ارتباط با اپستاین تنها از سال 1994 از طریق 1997 یک دوره قبل از خود را متهم به برخورد با Giuffre در سال 2001.

استراوس گفت: او را “خوش آمدید شاهزاده اندرو در آینده به بحث با ما” اما جواب نداد سوال بیشتر مربوط به این اتهامات و اندرو.

کیفرخواست متمرکز اپستاین را به اتهام سوء استفاده از سه خاص دختران در منهتن عمارت و دیگر اقامت در پالم بیچ فلوریدا; سانتافه جدید مکزیک و لندن است. نام خود را نمی شد نشان داد در دادگاه براده.

دادستان اتهامات آینه بسیاری از ادعا می کند از دعاوی مدنی علیه ماکسول و گفت او را “جلب و داماد” جزئی دختران با درخواست آنها در مورد زندگی خود را در مدارس و خانواده خود را.

“از طریق این فرایند ماکسول و اپستاین ترغیب قربانیان به شرکت در فعالیت جنسی با اپستاین. در برخی موارد ماکسول بود و در حال حاضر برای شرکت در سوء استفاده جنسی از جزئی قربانیان” با توجه به کیفرخواست.

ماکسول دختر انگلیسی انتشارات نجیب زاده رابرت ماکسول که در سال 1991 پس از سقوط کردن قایق بادبانی خود در نزدیکی جزایر قناری. در آن زمان او در مواجهه با این اتهام که او به طور غیر قانونی غارت صندوق های بازنشستگی خود را از کسب و کار.

ماکسول در یک رابطه صمیمی با اپستاین در سال و نیز پرداخت شده توسط او برای مدیریت خواص مختلف با توجه به کیفرخواست که شامل یک عکس از اپستاین با بازوی خود را در اطراف ماکسول و سر خود را nuzzling او. اشتراوس در کنفرانس خبری در ایستاده بود سکوت اشاره در تصویر به عنوان اخبار خدمه لحظه ای.

استراوس وعده داده شده بررسی شد و در ادامه و خواست دیگر قربانیان به جلو آمده.

در یک یادداشت به دنبال ماکسول, بازداشت, دادستان نوشت که او “یک خطر شدید از پرواز است.” Maxwell دارای سه گذرنامه ثروتمند است با بسیاری از اتصالات بین المللی و “مطلقا هیچ دلیلی برای ماندن در ایالات متحده و در صورت امکان طولانی حکم زندان” آنها نوشت.

اپستاین در ابتدا مورد بررسی در فلوریدا و التماس کرد گناه را به اتهامات عنوان شده علیه دولت در سال 2008 است که اجازه داده او را به اجتناب از طولانی حکم زندان. او آزاد بود کمی پس از یک سال در زندان است.

در آن زمان دادستان فدرال در فلوریدا امضا کردن توافق در ابتدا در زمینه راز که منع دولت فدرال از شارژ “هر بالقوه co-توطئه گران از اپستاین.”

اما جفری برمن ایالات متحده وکیل در منهتن تا زمانی که او از کار اخراج شد ماه گذشته استدلال کرد که دادستان فدرال در نیویورک بودند زیرا که توافق در آورده و جارو کیفرخواست علیه اپستین.

ماکسول کیفرخواست جشن گرفته شد توسط وکلا برای برخی از اپستاین شاکیان.

“امروز یک روز بسیار خوب گفت:” براد ادواردز یک وکیل به نمایندگی از Giuffre و چند تن دیگر از شاکیان.

اسپنسر T. Kuvin که نشان دهنده برخی از زنان گفت: ماکسول بود “امیدوارم … برای اولین بار از بسیاری از شرکت های توطئه گران را به صورت عواقب ناشی از این وحشتناک جنایات است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده کورت اندرسون کمک به این گزارش از میامی و Danica Kirka کمک از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو