پایان یک عصر در Alvirne: دیرین مربی بیس بال لی بازنشسته

رفتن را از طریق 40-plus سال مربیگری مایک لی تلاوت به یاد ماندنی برنده دلخراش زیان و جعبه نمرات.

در حالی که او تا به حال داستان های بی شماری به او بسیار پرشور توصیف آن لحظات است که آن را مانند به نظر می رسید او در یک بسته بازی در پایین seventh inning.

افسانه ای بیس بال مربی و معلم تاریخ در Alvirne دبیرستان اوایل این هفته اعلام شد که او بازنشسته است و از هر دو موقعیت. این بهار می شده اند خود را در سال 38 مربیگری تیم اول دانشگاه یا دانشکده بیس بال در Alvirne و 42 سال مربیگری بیس بال. او فقط به پایان رسید تا 43 سال تدریس.

برنده 357 بازی لی گفت که او برنامه ریزی شده در بازنشستگی از بازی بیس بال در پایان این سال, اما می خواست به ماندن حداقل دو سال تدریس. اما پس از مرگ یکی از پسرانش و زمان COVID-19 همه گیر او تصمیم گرفت آن زمان بود.

“من نمی خواهم برای قرار دادن خانواده در معرض خطر اگر همه گیر جلو رفت و بعد از سقوط” او گفت:. “من لذت می برد رفتن به محل کار هر روز حتی اگر آن را احساس نمی مانند کار.

“همه گیر شده فقط مجبور دست من و من تصمیم به ترک تدریس گیگ. من قصد دارم به دست همکاران من. من قصد دارم به دست بچه ها.”

لی فارغ التحصیل از اسقف Guertin و با حضور سنت آنسلم کالج که در آن او ادامه داد: بازی بیس بال, بازی حرفه ای است. در پاییز سال 1977 او شروع به تدریس در Guertin و سال بعد او به نام دانشجویان سال اول مربی بیس بال. او معتقد است که نقطه برای چهار سال تدوین یک رکورد از 57-14.

در سال 1983 او سر مربی در Alvirne (تبدیل شدن به یک معلم وجود دارد در سال 1987) شده است و در ستاره شرق تا کنون از. او وارد یک رکورد از 357-360. او در میان صفوف بالا 15 در برنده در طول تاریخ نیوهمپشایر و در سال 2008 او القاء شد به نیوهمپشایر Interscholastic بیس بال مربیان انجمن تالار مشاهیر.

“ما یکی از کوچکتر مدارس در بخش 1 و ما کار ما دم کردن و هر روز به رقابت با بزرگتر مدارس و من یک مقدار زیادی از غرور و افتخار در آن” لی گفت. “ما تمرین واقعا سخت است به طوری که آنها می تواند بازی بازی راه حق, اما همچنین بسیاری از سرگرم کننده است.”

لی مربی سه تیم که پیشرفته به کلاس L قهرمانی کشور بازی. این برای اولین بار در سال 1988 زمانی که Broncos شد با شکست پورتسموث 2-1.

“آنها یک تیم خاص” او گفت:. “آنها باهوش ترین تیم من همیشه مربی. آنها واقعا محقق-ورزشکاران و فقط بسیار هوشمند بازیکنان بیس بال. آن بود که با استعداد ترین تیم است که من تا به حال. ما فقط تا به حال 11 بچه ها در این تیم است. آنها نشان داد تا هر روز نداشتم حالا یک عمل همه سالم ماند, آنها عاشق بازی های آنها با هم بودن و خاموش میشه. آن را بسیار تنگ و پسر آنها سرگرم کننده تیم به مربی است.”

خود را بالا دو کوزه که فصل شد مت استالینگس و کوین Beals تنها دو hurlers در طول لی مربیگری حرفه ای که با استفاده از یک تقسیم انگشت fastball. Beals همچنین بی عیب و نقص پایه سوم با هیچ خطا در 60 شانس.

“من می توانم به یاد داشته باشید تماشای او ضربه خود را به خانه اول اجرا به عنوان یک عضو از تیم ما در سال 1984” به یاد می آورد لی. “او هرگز ضربه اجرا خانه قبل از اینکه حتی در لیگ کوچک و او به ما کمک کرد ضرب و شتم ما archrival از Guertin. دیدن او رقص در اطراف پایگاه های داشتن که شادی از بازی حافظه است که فقط اچ به سر من. کمی من می دانم که بعد از آن او را تبدیل به اصل در اینجا در Alvirne و رئیس من است.”

در سال 2001 Alvirne منجر شد توسط کیت جکسون که تا به حال یک حرفه ای در Boston Red Sox جزئی سیستم لیگ و همچنین بابی Tewksbary که در ادامه به فوق العاده حرفه ای و دانشگاهی در حال حاضر یک ضربه مربی.

“که فصل 2001 آدم پرکینز که رفت به URI و پس از بازگشت ما کارکنان مربیگری به عنوان تبادل مربی و تن به تن یک shutout در مرحله نیمه نهایی و ما به فینال رفت به صورت بسیار خوب Nashua تیم” به یاد می آورد لی. “من خیلی افتخار می کنم چرا که من مربی پسر من درک که فصل و او را دیدم در یک بازی مسابقات قهرمانی.

“وقتی برگشتی آغاز شده ما در بر داشت که بابی رو تک و ما نمی او. سپس در فینال کیت های تن به تن و ما می تواند بگوید حق دور چیزی درست نبود اما ما نمی دانیم که تا بعد از (11-4 از دست دادن) که او نیز تا به حال تماس مونو. هیچ عذر و بهانه Nashua فوق العاده بود اما من فقط آرزو می کنم که ما تا به حال ما بهترین بازیکنان سالم است.”

در سال 2009 Alvirne شکست خورده بود توسط Keene, 9-4.

لی همچنین با اشاره به چندین برجسته دیگر باشگاه ها. او گفت: در 1991 Broncos شکست خوردند در دولت نیمه نهایی بازی با منچستر تثلیث right-hander, Chris Carpenter, که در ادامه به فوق العاده حرفه ای در رشته های.

لی گفت: داستان از سال 1999 تیم که به پایان رسید با یک تیم متوسط پنبه حلاجی شده از بیش از .400 با 27 خانه اجرا می شود در حالی که برنده 15 بازی. جکسون دانشجوی سال دوم بود که فصل و در یک چهارم نهایی او تن به تن گوهر اگر چه این تیم را از دست داد 2-0 به Winnacunnet.

لی تیم مبارزه با بهترین تیم در نیوهمپشایر ساخت چندین حذفی مناقصه.

در 2019 در Broncos بسیار جوان و لی واقعا پیشرفت این تیم ساخته شده است.

“وقتی که آخرین بازی فصل به پایان رسید و من نمی توانستم صبر کنید تا دوباره با آن بچه ها برای این فصل که دانستن آنها می تواند بیشتر از یک کهنه کار باشگاه و ما احساس خوبی در مورد آن” او گفت:.

او اضافه کرد که او گفت: بازیکنان قبل از همه گیر آغاز شد که این امر می تواند خود را در فصل گذشته.

“من احساس می کنم برای سالمندان با آنچه که آنها از دست رفته است. من از دست رفته چیزی مشابه اما تفاوت در این است که آنها فقط یک شات که در آن من تا به حال بسیاری از آنها” او گفت:. “این رفتن به متفاوت خواهد بود اما من خواهد بود شماره 1 فن سال آینده به تماشای این بچه ها انجام چیزی که خود را به عنوان یک ارشد سالاری در تیم است.”

لی تشکر دیرین خود را دستیار مربیان از جمله جک Cotter (25 سال), Shawn Brown, پرکینز, Colton Houle و اسکات Szuksta و همچنین همه بازیکنان است که مناسب برای او.

“این همه در مورد قهرمانی” گفت: Lee. “این همه در مورد برنده و ضرر. من را دریافت نمی اشتباه ما بیرون رفتن وجود دارد برای رقابت و ما آنها را آماده رقابت اما این همه در مورد رقابت در بازی زندگی, دادن و موفقیت وجود دارد چگونه به مقابله با شکست و چگونه به استقامت. این چیزی است که من افتخار بزرگی است.”

Alvirne مدیر ورزشی کارن بونی قطعا باید دست پر تلاش به جای یک افسانه نیست فقط کسی است که می توانید با پر کردن یک صف کارت, اما یکی که به نظر می رسید به ضربه اجرا خانه هر روز در Alvirne بالا است.

“مایک لی است که یاد هر دو در کلاس درس و در این زمینه است. میراث او را برای همیشه” گفت: Bonney. “ارتباط خود را با دانش آموزان خود یکی از مایک نقاط قوت. او یک دانش آموز از این بازی و آماده تیم خود را برای نبرد. شما هرگز نمی تواند می گویند او در تیم نیست به خوبی آماده شده است.

“مایک همواره پرشور در مورد کار او انجام داده و خاموش میشه. ما را از دست او را از صمیم قلب اما من می دانم که او را هنوز هم خواهد بود چرا که Alvirne شده است از جمله بخش بزرگی از زندگی خود را. من قدردانی همسرش الن برای های او با ما بیش از گذشته 38 سال. مایک قرار داده است در مقدار زیادی از زمان در طول سال است که دور وقت خود را با خانواده. مایک در حال حاضر زمان به تمرکز بر روی خانواده خود را و شروع به مراقبت از یک چند از عسل-آیا اقلام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im