پایان طولانی و عجیب و غریب سفر در بلوک های ساختمان برای کلاس 2020

توکسبری — سال است که قطع شد کوتاه آمد و به یک مقام رسمی نزدیک هفته گذشته در بلوک های ساختمان پیش دبستانی و مهد کودک.

حسن نیت ارائه میدهد بلوک های ساختمان

بنیامین Newell

معلمان پیچیده خود را آموزش مجازی و آموزش storytimes و بحث و گفتگو با دانش آموزان خود را با احساسات مخلوط به عنوان کودکان و معلمان گفت: خود خداحافظی.

همچنین فارغ التحصیلان از خواب بیدار یک روز صبح برای پیدا کردن شخصی خود فارغ التحصیلی ثبت نام در چمن خود را. اگر بچه ها خوش شانس بودند آنها حتی یک نگاه اجمالی خود را به معلم مورد علاقه دزدانه دور.

حسن نیت ارائه میدهد بلوک های ساختمان

Braydon Parna و معلم دزیره شای

آخر بزرگ شد رژه نزدیک به 100 ماشین بسته بندی شده با خانواده هایی که سوار اتومبیل های خود را برای آخرین بار از طریق در جلوی خانه در بلوک های ساختمان. عاطفی معلمان و خانواده ها توافق همه قرار داده است برخی از شادی به دشوار مبارزات بیش از چند ماه گذشته است.

“در این سال به ویژه فرزندان ما یاد گرفته دست اول چه کار است همه چیز در مورد گفت:” کاتلین مک کارتی مالک/مدیر بلوک های ساختمان. “ما در آن زندگی می کردند در درون ما

حسن نیت ارائه میدهد بلوک های ساختمان

جسیکا Thurston و دو فرزند او 2020 فارغ التحصیل هاردکور, Thurston و بلوک های ساختمان فارغ التحصیل لوگان Thurston رانندگی در رژه.

خانواده ها و در داخل کشور ما است. این چیزی است که همه 2020 فارغ التحصیلان در سراسر این کشور باید افتخار. آن را در آغوش خود آن و درس های آموخته شده از آن حساب کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید