Eldridge فایل های لایحه حمایت از مهاجر مالیات دهندگان

بوستون – سه دولت و مقامات منتخب از جمله سناتور جیمی Eldridge یک اکتون دموکرات در زمینه قانون هفته گذشته به خانواده های مهاجر حمایت مالی در شرایط دشوار از coronavirus.

Eldridge و تشکر. اموزش Balser و لیز میراندا ظ مهاجر مالیات دهندگان محرک عمل در روز شنبه, مارس 21.

این لایحه تشکیل شد و در زمینه به عنوان یک پاسخ به مهاجر مالیات دهندگان که نبوده است دریافت محرک چک تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس ، هر چند 2.2 تریلیون دلار بسته محرک ارائه شده بسیاری از آمریکایی ها با چک از 1200 دلار برای افراد قانون حذف مالیات دهندگان که واصل گرداند با شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی.

“به عنوان اولین نسل Cabo-وردان آمریکایی من در یک طبقه کارگر مهاجر که تلاش برای رویای آمریکایی در موازی با تمام خانواده” Rep. میراندا بوستون دموکرات گفت: در آزادی مطبوعات. “خانواده من پرداخت مالیات خود, بازی های برگزار شده توسط قوانین و کمک به جامعه. در حال حاضر در جهانی همه گیر خانواده ها مثل من در حال تجربه تاریخی اقتصادی و سلامت بی ثباتی مرکب نامتناسب با نرخ بالا از COVID-19. سرمایه گذاری در تمام خانواده های مهم بهداشت عمومی ابزار برای مقابله با بی عدالتی موجود این ویروس به ملتهب است.”

اگر امضا و به قانون لایحه ارائه محرک چک برای کسانی که در زمینه مالیات با ITINs برابر کسانی که تحت مراقبت عمل می کنند. میزان اعتبار ارائه شده توسط هر بررسی خواهد آینه مراقبت عمل دستورالعمل و صادر می شود از طریق پرداخت مستقیم. این لایحه همچنین ارائه 10 میلیون دلار به مهاجر کمک های سازمان.

“اگر این بحران بهداشت عمومی ساخته شده است که یک چیز روشن این است که ما همه در این با هم” تشکر. Balser یک نیوتن دموکرات گفت: در آزادی مطبوعات. “همه ساکنان ماساچوست نیاز به حفاظت از سلامت اقتصادی و اثرات COVID-19. مهاجران بدون در نظر گرفتن وضعیت که مشغول به کار و پرداخت مالیات باید به همان محرک بررسی کنید که هر کس دیگری در جامعه دریافت می کند.”

سناتور. Eldridge گفت که از هفته گذشته این لایحه اختصاص داده بود به ماساچوست مشترک کمیته درآمد در حالی که بسیاری از گروه های مدافع ابراز حمایت از این لایحه ، Eldridge گفت: او موفق به دریافت چندین تماس از مهاجر ترکیبات الهام بخش این لایحه هر چند وی دو امتیاز خاص تماس: یکی از اکتون ساکن بود که یک بارگذاری راننده اما درآمد خود را از دست داده پس از گزارش ویروس شروع به ساخت و دیگر از کشیش Constantino پریرا جونیور از مجلس خدا وزارت در هادسون که گفت: Eldridge که بسیاری از جماعت شغل خود را از دست بودند و فاقد شرایط لازم برای مراقبت محرک چک.

“بر خلاف آنچه که برخی از مردم ممکن است فکر می کنم این است که بسیار متنوع منطقه” Eldridge گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو