سرمقاله اعزام: جو بایدن نیازهای پایین بلیط به صدر

با خروج از برنی ساندرز از انتخابات ریاست جمهوری این presumptive دموکرات نامزد شده است جو بایدن. با بایدن را با چالش های فعلی نام در پایین بلیط ممکن است مهم تر از این نام در بالای صفحه.

جو بایدن است که او استفاده می شود. پس از پریدن به نژاد او تا به حال چالش های به طور مداوم تولید قانع کننده لحظات.

ماه گذشته بایدن کردم در چهره یک کارگر کارخانه در میشیگان که به چالش کشیده بود او را در یک 2nd Amendment موضوع است. “شما پر از (expletive)!” snarled بایدن.

سپس معاون سابق رئیس جمهور تهدید به انسان هشدار “به من نگویید که, pal, یا من بیرون رفتن با شما.”

در نهایت او دستور کارگر “نمی تواند مانند یک اسب باشد.”

در ماه فوریه بایدن اجازه دهید شل در یک دانشجو که از او خواست در مورد او ناامید کننده از دست دادن در آیووا قفقاز.

زن پرسید: “چگونه می توانم به شما توضیح عملکرد در آیووا و چرا باید رای دهندگان بر این باورند که شما می توانید برنده یک ملی انتخابات؟”

بایدن در پاسخ درخواست خود را اگر او می خواهم تا به حال شده است برای یک جلسه.

هنگامی که او پاسخ داد که او تا به حال او ندارد و با داشتن آن است.

“نه شما نیست. شما در حال دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” او ضرب گلوله کشته است.

در آیووا در روزهای منتهی به جلسه بایدن قرار دادن دست خود را بر روی قفسه سینه یک مرد درخواست در مورد خطوط لوله. “برو رای برای شخص دیگری” او scowled. “شما در حال رفتن برای رای دادن برای من در اولیه است.”

عصبانی طغیان نه تنها تکان دهنده آنها غمگین هستید. او بدیهی است که نا امید زمانی که به چالش کشیده و او را نا امید می شود که او را نا امید. او شده است یک سیاستمدار نزدیک به 50 سال و سیاسی خود ابزار تنظیم شده است به طور جدی کاهش یافته است.

بنابراین توانایی خود را برای برقراری ارتباط است. همه بیش از حد اغلب کلمات شکست او.

ماه گذشته او به روی صحنه صحبت عاشقانه به هواداران است. “ما این حقایق را به بدیهی” او نعره میکشید قرائت بخشی از اعلامیه استقلال. “تمام مردان و زنان ایجاد … توسط … برو, شما می دانید, شما می دانید, چیزی که” او به پایان رسید.

هفته گذشته به دنبال befuddled و سر در گم بایدن صحبت در مورد کوروناویروس پاسخ هم قرار دادن این جمله: “ما هرگز اجازه دهید ما دموکراسی sakes دوم کمانچه راه است که ما می توانیم هر دو دارای یک دموکراسی و انتخابات و در همان زمان اصلاح بهداشت عمومی.”

این است که لکنت موضوع و این gaffes. بایدن دهکدهای از دست داد ،

به عنوان بی بند و اشتباه مستعد به عنوان رئیس جمهور تهمت می تواند او پر از انرژی و خوب است روی پای خود به خصوص در طول آتشین برخورد با مطبوعات است. قدرت را تنها ترک رای دهندگان سوال اگر بایدن است که مناسب برای کار در مقایسه با.

دموکرات ها می دانند که آنها نیاز به یک برنامه پشتیبان گیری. نه فقط برای این ماه در حال حاضر و در ماه نوامبر اما به صورت بالقوه بایدن در انتخابات ریاست جمهوری. نیمه پایین دموکراتیک بلیط مسائل شاید بیش از آن در هر گونه انتخابات در طول عمر ما.

معاون ریاست جمهوری نامزد باید پر جنب و جوش نیز واجد شرایط و هیجان انگیز به رای دهندگان. او باید به اندازه کافی جوان به الهام بخش اعتماد به نفس در سلامت و سطح انرژی اما تجربه کافی برای آماده سکان کشور اگر نیاز ناشی میشود.

مردم آمریکا شایسته یک انتخابات با بحث قوی و جدی در بحث از مسائل. آنها سزاوار یک انتخاب واقعی است و به همین دلیل بایدن انتخاباتی باید در انتخاب همسر در حال اجرا است که می تواند ارائه دهد تا انرژی و عقل و فرمان از مسائل.

اجازه دهید ما امیدواریم که آنها را انتخاب کنید عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im