توسط امیلی WAGSTER PETTUS

جکسون از دست ندهید. (AP) — شدید آب و جاروب در سراسر جنوب کشته شدن حداقل 20 نفر و آسیب رساندن صدها خانه از لوئیزیانا به کوه های آپالاچی. بسیاری از مردم صرف بخشی از اوایل شب دوشنبه پناه در زیرزمین و پستو و وان حمام به عنوان آژیر wailed به هشدار می دهند ممکن است تورنادو.

یازده نفر کشته شدند در می سی سی پی و شش سالگی درگذشت و در شمال گرجستان. دو دیگر اجساد بیرون کشیده شده از خانه های آسیب دیده در آرکانزاس و کارولینای جنوبی است.

طوفان وزید به بعد از طریق این شب و باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مناطق کوهستانی و ضربه زدن از برق برای نزدیک به 1.3 میلیون مشتری در یک مسیر از تگزاس به مین با توجه به poweroutages.ما.

قابل توجه برای اولین بار در عید پاک یکشنبه در سراسر چشم انداز تا حد زیادی خالی coronavirus stay-at-home سفارشات مقابل طوفان مجبور برخی از تصمیم گیری های ناراحت کننده. در آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey معلق اجتماعی, فاصله, قوانین, و برخی از مردم با پوشیدن ماسک محافظ نشسته اند از نزدیک با هم در پناهگاه طوفان.

اندرو فیلیپس شلوغ به یک گنجه به اندازه “اتاق امن” با همسر و دو پسر پس از تماشای آنلاین عید پاک خدمات به دلیل همه گیر مجبور کلیسا خود را برای متوقف کردن به طور منظم است. سپس چرخان زده, خرد, خود, خانه, گوشت پردازش کسب و کار و وسایل نقلیه در مناطق روستایی ماس, می سی سی پی. اتاق محکم ساخته شده از بلوک های خاکستر شد و تنها چیزی که اموال خود را در سمت چپ ایستاده است.

“من فقط رفتن به اجازه بیمه مسئولیت رسیدگی به آن و اعتماد به خداوند خوب” گفت: فیلیپس.

خدمات ملی آب و هوا شمارش صدها گزارش از درختان پایین در سراسر منطقه از جمله بسیاری که سوراخ بام و قطع خطوط برق. هواشناسان هشدار داده mid-Atlantic states برای آماده سازی به صورت بالقوه گردباد و باد و تگرگ در روز دوشنبه. طوفان زدم درختان در سراسر پنسیلوانیا و ظاهرا قوی گردباد منتقل شده از طریق جنوب کارولینای جنوبی ترک هرج و مرج در پی آن است.

“همه چیز در هوا. قدرت خطوط درختان همه جا هستند. آن را سخت به از یک مکان به مکان دیگر به دلیل جاده ها مسدود شده” همپتون County Sheriff T. C. Smalls گفت.

یک مظنون چرخان برداشته یک خانه عمدتا دست نخورده و رسوب آن را در وسط یک جاده در مرکز گرجستان است. در لوئیزیانا و وزش باد و پاره پاره از هم جدا فلزی هواپیما آشیانه.

مرگ و میر شد و در شمارش اعداد کوچک در اینجا وجود دارد و با توجه به طوفان جبهه وسیع برسد و شدت.

می سی سی پی است شمار تلفات افزایش یافت و به 11 اوایل روز دوشنبه دولت سازمان مدیریت اضطراری توییتی امیدوار جزئیات بعدا در صبح است.

در شمال غربی گرجستان یک مسیر باریک از تخریب پنج مایل طولانی ضربه دو تلفن همراه, صفحه اصلی, پارک, کشته شدن پنج نفر و مجروح شدن پنج, Murray County Fire Chief Dewayne Bain گفت WAGA-تلویزیون. یک نفر دیگر کشته شد که سقوط یک درخت بر روی یک خانه در پلهام ایستگاه گزارش شده است.

در آرکانزاس یک نفر کشته شد که سقوط یک درخت بر روی یک خانه در سالن شرقی Little Rock, Jefferson County Department of Emergency Management گفت. در کارولینای جنوبی یک فرد مرده پیدا شد در یک سقوط ساختمان در نزدیکی سنکا به عنوان یک آشکار گردباد زده Oconee County Emergency مدیریت مدیر اسکات Krein گفت. و در کارولینای شمالی یک نفر کشته شد توسط یک درخت در حال سقوط در Davidson County, شمال, شارلوت به عنوان بادهای شد و باد از طریق کلانتر سروان. Mike Burns گفت.

آشکار گردباد آسیب دیده و ده ها تن از خانه ها در یک خط از سنکا به کلمسون. مقامات اورژانس نیز مشغول به کار بودند برای باز کردن پناهگاه در کوه های کارولینای شمالی پس از بارش باران های سنگین وجود دارد.

در چاتانوگا تنسی حداقل 150 خانه ها و ساختمان های تجاری آسیب دیده بودند و بیش از ده نفر درمان می شود اما هیچ یک از صدمات خود را به نظر می رسد تهدید کننده زندگی, Chattanooga, رییس آتش نشانی فیل هایمن گفت.

“این آسیب گسترده است که اتفاق افتاده است بسیار سریع” هایمن گفت. “من توصیه مردم به ماندن در خانه های خود در این نقطه است. تا آنجا که نگران ایمنی ما هنوز فعال خطوط برق که در حال پایین.”

مرگ در می سی سی پی شامل یک زن و شوهر — Lawrence County sheriff معاون رابرت Ainsworth و Walthall شهرستان دیوان عدالت کارمند معاون پائولا رید Ainsworth, مقامات گفت.

“این است که چگونه هر کسی می خواهد برای جشن عید پاک” گفت: می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب. “همانطور که ما تأمل در مرگ و رستاخیز در این یکشنبه عید پاک ما ایمان است که ما تمام خواهد شد افزایش هم است.”

وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب های جدی در لوئیزیانا حتی اگر طوفان آسیب دیده و بین 200 تا 300 خانه در اطراف شهرستان مونرو شهردار جیمی مایو گفت KNOE-تلویزیون. پروازها لغو شد در مونرو منطقه ای فرودگاه که فرودگاه کارگردان Ron فیلیپس گفت: اخبار-Star طوفان باعث شد تا به 30 میلیون دلار خسارت به هواپیما در داخل یک آشیانه.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جی ریوز در بیرمنگام آلاباما و AP عکاسان Rogelio V. Solis در کرسن سیتی, می سی سی پی و دکتر اندرسون در گرجستان کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است. معاون کارمند نام خانوادگی بودند رید Ainsworth نه ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو