زمین روز به ارمغان می آورد امیدواریم در زمان بحران

در مواجهه با آن بسیار وجود دارد به جشن در 22 آوریل سالگرد 50 از زمین روز است. اقیانوس ها در حال خفه با نامرئی کربن و پلاستیک است که بسیار قابل مشاهده زمانی که آن را تمیز کردن در سواحل و کشنده در هنگام مصرف توسط حیوانات از نهنگ ها به مرغ دریایی.

در روی زمین به عنوان یک اجرا تا روز زمین می سی سی پی را به ثبت رساند وسیع ترین گردباد — دو مایل در سراسر — پس از اندازه گیری شد و برای اولین بار صورت گرفته و اروپا کوپرنیک موسسه گفت: یک سوراخ در اوزون بر روی قطب شمال باز کرده است پس از یک دهه ثبات است.

اما ناخواسته وجود دارد برخی از فوق العاده خوب ، به دلیل توقف فعالیت های بسیار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هوا پاک است به طور چشمگیری; شهرستانها در سراسر جهان از جمله بمبئی و لس آنجلس در حال دود-رایگان. همچنین تیره در آب های ونیز, کانال ها و امواج از motorboats رفته آشکار ماهی ها و گیاهان در روشن آدریاتیک آب.

Jan Vrins جهانی انرژی رهبر در Guidehouse جهان-گردان مشاوره خیلی هیجان زده بود توسط پاکسازی که او نوشته شده و توییتی یک تصویر گرفته شده از یک شهر در ایالت پنجاب که در آن قلل هیمالیا قابل مشاهده هستند برای اولین بار در 30 سال.

پیام در اینجا بسیار امیدوار: با برخی از اعتدال در فعالیت های انسانی ما می تواند به نجات محیط زیست و خودمان.

حس اندوه و ناامیدی است که با حضور یک مناجات از محیط زیست گلایه نیاز نمی شود اجتناب ناپذیر است. کاهش رفتار در صنعت و به خصوص در بخش انرژی می تواند اثر بسیار زیادی به سرعت; حمل و نقل را طولانی تر. Vrins می گوید: برق صنعت — یک منبع بسیار کربن است که در حال حاضر تقریبا به طور کامل درگیر در مبارزه با گرم شدن کره زمین. فقط پنج سال پیش او می گوید: آنها همه به طور کامل متعهد به آن است.

یکی دیگر از Guidehouse مشاور متی بانک ها در حال کار با بزرگ صنعتی و شرکت های مصرف کننده در کاهش اثر بسته بندی و همچنین به عنوان محتوای انرژی از کالاهای مصرفی. در میان مشتریان خود هستند کوکا کولا و مک دونالد و جانسون و جانسون. دومی او می گوید: کار کرده است به منظور کاهش محصول رد پای از سال 1995.

“این یک لحظه مهم در زمان” بانک ها می گوید. “مردمی که در این مورد به عنوان بزرگ مکث و من فکر می کنم در این روز زمین ما نیاز به فکر می کنم چگونه است که به گزاف گویی و یا دوباره بجای اول برگشتن از مکث می توان در یک راه است که در پاسخ به بحران آب و هوا.”

من در دست پوشش اولین روز زمین ایجاد شده توسط سناتور ویسکانسین Gaylord نلسون و ملی خود سازمان دنیس هیز. آن را به عنوان یک پیگیری به محیط زیست بينايی به وجود آمد که از انتشار راشل کارسون منی کتاب “بهار خاموش” در سال 1962. که در برخورد با اثر مخربی از حشره کش DDT.

رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون به جنبش زیست محیطی بسیار مهم ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند از سال 1969. با این که قانون حمایت از افرادی مانند نلسون جنبش زیست محیطی شد و در حال اجرا — و متاسفانه گاهی اوقات در حال اجرا خاموش ریل.

یکی از کارشناسان محیط زیست’ اهداف بود قدرت هسته ای است. اگر ایران بد بود و سپس چیز دیگری بود خوب. در آن زمان توربین های بادی — مانند کسانی که ما امروزه در همه جا — تا به حال کامل شده است. اوایل خورشیدی بود که تولید شده با آینه و تمرکز نور خورشید در برج. که مفهوم بود تا حد زیادی رها شده به عنوان خورشیدی-الکتریکی سلول های بهبود یافته و هزینه شده است skidded پایین.

اما در دهه 1970 وجود دارد قابل اعتماد زغال سنگ مقدار زیادی از آن. به عنوان بنیانگذار و سردبیر انرژی روزانه من نشسته طریق بسیاری از یک جلسه که در آن محیط زیست پیشنهاد کرد که زغال سنگ سوخته در روان-تخت دیگهای باید آینده برق است.

نفت و گاز طبیعی در نظر گرفته بودند که با توجه به inchoate وزارت انرژی تخلیه منابع است. زغال سنگ بود که در آینده به ویژه پس از بحران انرژی را شکست: با تحریم نفتی در پاییز سال 1973.

در حال حاضر وجود دارد یک پیچیدگی جدید. آن را در حال رشد بود قبل از coronavirus همه گیر گذاشته جهانی کم است, اما آن را به دست آورده است در قدرت است. به عنوان Guidehouse را Vrins می گوید: “ما هنوز تغییر آب و هوا به عنوان یک “خاکستری کرگدن’ یک تهدید بزرگ را به جامعه ما و جهان در بزرگ. من امیدوارم که آب و برق و همه ذینفعان خود را افزایش می دهد خود را به ضرورت پرداختن به آن تهدید بزرگ است که هنوز هم جلوتر از ما.”

تولدت مبارک روز زمین — و بسیاری از بیشتر به آمده است.

Llewellyn کینگ تهیه کننده اجرایی و میزبان از “کاخ سفید کرونیکل” در PBS. ایمیل خود است llewellynking1@gmail.com. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید