رنگ MPL به میزبان شطرنج آنلاین مسابقات به منظور بالا بردن بودجه امداد

میسور/Mysuru: این گروه از جوانان توانمند و ورزشی (رنگ) دولت کارناتاکا خواهد بود آنلاین میزبانی مسابقات شطرنج به جمع آوری کمک مالی برای COVID-19 امداد در ارتباط با ایالات کارناتاکا انجمن شطرنج (UKCA – وابسته به AICF به رسمیت شناخته شده توسط کارناتاکا دولت) و بنگلور مبتنی بر تلفن همراه لیگ برتر (MPL) تلفن همراه پلت فرم بازی.

این مسابقات برگزار خواهد شد در مارس 2 و 3 در MPL برنامه و تمام درآمد حاصل از این مسابقات (پس از حسابداری برای پول جایزه) اهدا به وزیر ارشد صندوق امداد به سمت مبارزه با COVID-19.

این آنلاین مسابقات شطرنج باز است به همه در سراسر هند برای ورود هزینه از Rs. 50. کل جایزه برای مسابقات تومان است.10 لاخ و اولین جایزه متشکل از Rs.1 لاخ.

MPL در حال حاضر دارای یک پایگاه کاربر از بیش از 40 میلیون نفر در سراسر کشور و تعداد زیادی است که انتظار می رود برای شرکت در این مسابقات است.

ثبت نام برای این مسابقات باز است در MPL برنامه. این نرم افزار می توان ایمن دانلود از MPL وب سایت: www.mpl.live

وزیر برای توانمندسازی جوانان و ورزش, C. T. راوی گفت: “در این زمان به چالش کشیدن ضروری است که ما همچنان قوی و متحد. امروز ما دشمن مشترک است Coronavirus. آن را گرفته است و دور از زندگی چند و اختلال در معیشت بسیاری از. از طریق شطرنج ما می توانیم همه با هم در تعطیلات آخر هفته در ماه مه 2 و 3 کمک برای یک علت های خوب و جمع آوری پول است که اهدا به سانتی متر امدادی صندوق. من درخواست بازیکنان شطرنج ملت به جلو آمده و اهدا آزادانه به علت در راه خود را. وزارت ورزش حمایت از این منحصر به فرد باعث فعال کردن مردم برای تبدیل شدن به ذهنی قوی و همچنین کمک به سانتی متر صندوق امداد به عنوان ورزشی مردم را هم در هر دو جهان فیزیکی و آنلاین جهان است.”

R. Hanumantha منشی برای UKCA گفت: “ما تا حد زیادی سپاسگزار از کار انجام شده توسط دولت و توسط MPL. ما بسیج جامعه شطرنج در کارناتاکا و کشورهای دیگر برای اطمینان از این می شود یک راه برای نشان دادن همبستگی و انعطاف پذیری است.”

“ما با فروتنی و مفتخر به همکاری با کارناتاکا دولت برای چنین یک علت نجیب. این زمانی است که تمام ملت نیاز به گرد هم می آیند و مبارزه COVID-19. ما در انتظار مشارکت در اعداد بزرگ و به دنبال به جلو به این مسابقات گفت:” سای Srinivas Kiran از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت MPL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im