روشن کردن نور در تاریکی به این حقیقت آشکار. به دنبال نشانه.

عزیز رویای سگ شکاری: من از دروغ گفتن در جایی به طور کامل تاریک در انتظار مرگ است اما من آرام بود. یک مرد نزدیک شد به من. من چشمانم را بستم. احساس کردم او به من گفت که من باردار بود. (به اعتقاد من او افزود که این کودک از بین رفته است). من فکر کردم من می تواند یک کودک زمانی که من در حال مرگ.

من چشمان من را باز کرد. من ایستاده بود و مرد نشسته در مقابل من با یک صفحه نمایش در پشت او هنوز سیاه و سفید زمین. من شنیده ام او را کمرنگ می گویند چیزی شبیه “شما می توانید به خانه قبل از تاریک از آنجایی که آنها نمی تواند شما را ببینید.” او تبدیل به صفحه نمایش نگاه کنید; او گفت: کسی که در خانه من بود. من بانگ زد: “که خواهر کوچکتر من را دوست پسر سابق” که همچنان او را دوست خوب.

پس از آن من ایستاده بود و در خیابان های بتنی نیمکت در سمت چپ و به سمت راست من, بهترین دوست, دوست, لبخند بر لب. سپس پسر من می دانم که در حال اجرا در سراسر خیابان را به سمت دوست من, فکر او پیشنهاد به ذهن من رسید. (در واقع او در حال حاضر ازدواج با یک پسر.) او تبدیل به سمت چپ من زد گذشته روی نیمکت به سمت من اما گذشته من و در دور برگشت به بهترین دوست من. من او را دیدم برگزاری یک نشانه است که به عنوان خوانده شده “آیا شما با من ازدواج کن؟” هنگامی که او در مقابل او اما رو من او برگزاری یک نشانه است که به عنوان خوانده شده “به مدرسه بروند.”

من بیدار شد که در آن نقطه. — اشتباه

عزیز اشتباه: دروغ گفتن در تاریکی و در انتظار مرگ خود را پذیرش دنیوی است. مرد و یا اطلاعات داده شده به شما توسط مرد یعنی یک شروع جدید امکان پذیر نمی باشد اگر شما در حال خواب. اما شما در حال حاضر می دانیم این حال یادآور شد. او می گوید: برای رفتن به خانه قبل از تاریک از آنجایی که آنها نمی بینم شما سپس می گوید هنوز هم وجود دارد زمان به ایجاد تغییرات بدون از بین بردن این ارتباط به طور کامل. سپس شما ببینید یک مثال از آنچه که رله به شما. بعدی بتن نیمکت است که روی خود را به سمت چپ (چه شما با آنچه شما می دانید) و دوست خوب خود را در سمت راست خود را به نمایندگی از عشق و آسایش (آنچه شما می دانید) بنابراین آنچه شما انجام می دهند و آنچه شما می دانید در تعارض با یکدیگر است.

این را تایید کرد با مثال دیگری از یک وضعیت است که آنچه در آن به نظر می رسید. نشانه ها — Will you marry me?” و “رفتن به مدرسه” — به شما گفتن که وجود دارد بیشتر به یادگیری در مورد این وضعیت قبل از ارتکاب به آن است.

ایمیل جکی Bryson است dreamretriever@yahoo.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im