دراکات داروساز حصول اطمینان از مشتریان خود را دریافت کنید meds آرامش

زسان | No comments

دراکات — به تازگی Jonathan Kontos شاهد کمتر مشتریان پیاده روی تا به او در مقابله با اسکندر داروخانه و فروشگاه.

هر چند چند ماه پیش آن را به نظر می رسید و ضد شهودی او می گوید که یک چیز خوب در زمان COVID-19 که تعطیل کرده است فروشگاه ها و کسب و کار به جز برای کسانی که ضروری مانند داروخانه ها.

“من نمی بینم مردم به عنوان اغلب, که بدان معنی است که مردم قطعا احترام به اقامت در خانه پروتکل. که راه ما می تواند به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض” Kontos گفت و اشاره کرد که او را در کار با مشتریان به نادیده گرفتن برخی از دوباره پر کردن الزامات اجازه می دهد آنها را به توقف در کمتر. “… راه من را در آن نگاه کنید این یکی کمتر سفر برای آنها را به بیرون آمدن برای ما می باشد و کمتر کسی است که احتمالا می تواند آوردن قرار گرفتن در معرض در است.”

  • داروساز و صاحب Jonathan Kontos به شمار خارج از اسکندر داروخانه و فروشگاه ورزشی یک ماسک محافظ و دستکش. (SUN/مگ مک اینتایر)

  • جاناتان Kontos داروساز و صاحب اسکندر داروخانه ها و فروشگاه ها ، حلقه تا یک معامله. (SUN/مگ مک اینتایر)

  • نشانه ای خارج از اسکندر داروخانه و فروشگاه ارائه می دهد یک پیام از حمایت در میان COVID-19 بیماری همه گیر. (SUN/مگ مک اینتایر)

  • داروساز و صاحب Jonathan Kontos زمینه تماس در اسکندر داروخانه و فروشگاه. (SUN/مگ مک اینتایر)

Kontos در زمان داروسازی بیش از حدود پنج سال پیش از پدر و مادر خود را که تا به حال عمل الکساندر را برای حدود 30 سال قبل از آن, او گفت:. به تازگی او گفت که او صرف مقدار زیادی از وقت خود را در صحبت کردن به مشتریان در مورد ویروس ها و دستورالعمل های آنها می توانید به دنبال برای کمک به محافظت از خود از قبیل شستن دست اغلب و نگه داشتن یک فاصله شش فوت از دیگران زمانی که آنها بیرون بروید.

برای بیماران با شرایط است که می تواند آنها را در معرض خطر مانند دیابت و آسم و یا COPD داروسازان می توانند با ارائه اطلاعات ضروری در مورد خاص خود را نیازهای بهداشتی, او گفت:.

“شما می خواهید به آنها علم به این که این خبر واقعا نمی تواند آنها را گاهی در شخصی, اساس,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از تماس های تلفنی است که من همیشه در نظر گرفتن.”

برای داروسازان خود را این بار قطعا همراه با فشار اضافه شده او گفت:. داروخانه ها در حال حاضر کارکنان آن کار بر روی مبهوت شیفت با یک داروساز و دو داروخانه تکنسین گزارش به صورت وظیفه در هر روز. کارکنان کار در دو دوره متوالی به 10 ساعت در شیفت و پس از آن دو روز امیدوارم به آنها زمان برای استراحت از حالت فشرده خارج کنید و سالم بمانید.

فروشگاه نیز بالا برده تمیز کردن آن رژیم هر چند Kontos تاکید کرد که نگه داشتن محیط کار, پاک, است که همیشه یک اولویت است. او گفت: کارکنان در حال تکمیل دمای معمولی خوانش و اغلب پاک کردن تمام سطوح در تلاش برای رسیدن به “مهار کامل مانند شما را در یک چهارم اتاق.” فروشگاه است که دیگر نیاز مشتریان کار با دستگاه کارت اعتباری و مشتریان نیز تشویق به استفاده از داروخانه درایو-از طریق پنجره.

برای مشتریان او می کند را ببینید, این بار استرس زا هستند و همچنین Kontos اشاره کرد. با خانواده ها در حال حاضر از داخل هم و بچه ها از مدرسه به خانه برخی از بیماران می خواهید به دریچه یا کرک, جوک با کارکنان. او گفت که او تلاش می کند به صدای اطمینان بخش و کمک به همه آرام بماند.

“بزرگترین چیزی که علاوه بر تلاش برای مهار هر کس و انجام تمام است که در تلاش برای نگه داشتن همه چیز آرام به دلیل هراس نیست برای هر کسی خوب و یا هر وضعیت,” او گفت:. “بنابراین شما سعی می کنید به نگه داشتن همه آرام و اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها بی خطر هستند به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال برخی از دستورالعمل.”

و برای کاربران که تماس با نگرانی ادامه داد: دسترسی به مواد غذایی یا داروها Kontos سازگار است پیام.

“ما همیشه به آنها بگویید که بدون توجه به آنچه ما در حال رفتن به” Kontos گفت. “ما در اینجا برای شما.”

اسکندر داروخانه و فروشگاه رفاه واقع در 505 Nashua جاده و می توان در 978-957-0330.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>