دراکات — به عنوان شهر انتخابات هفته آینده رویکردها و تا حدودی غیر متعارف از کمپین های نجومی تساوی به ساکنان محلی این فرصت را به شنیدن از نامزدهای هیئت Selectmen به همان اندازه غیر متعارف از بحث های دوشنبه است.

دراکات دسترسی به تلویزیون است که میزبانی این بحث در آن استودیو در آسیاب خیابان اما در نور coronavirus گیر این رویداد را شامل نمی شود ، در عوض ساکنان خواسته برای ارسال سوالات برای داوطلبان در پیشبرد debate@dracuttv.org و اتصال به کانال 8 ، dracuttv.org یا سازمان Facebook صفحه به تماشای پخش زنده در روز دوشنبه.

پنج نامزد در انتخابات در این سال مسابقه که امکانات هیچ امتیازهای. نامزدهای رقابت برای دو کرسی در هیئت مدیره سابق بیشتر لوول دانشکده فنی رئیس کمیته یوسف Espinola; محلی خدمات مالی و حرفه ای آلیسون Genest; دراکات برنامه ریزی رئیس هیئت مدیره علامت نخود; ى هیأت تجدید نظر عضو هدر سانتیاگو Hutchings; و کارشناسی ارشد برنامه ریزی رئیس کمیته فیلیپ Thibault.

رای دهندگان نیز در این رای گیری که آیا برای افزایش مالیات بر ملک اضافه بها برای جامعه حفظ قانون که مجموعه کنار بودجه برای حفظ فضای باز منابع تاریخی و جامعه مسکن از 2% به 2.5%.

Espinola بازنشسته لوول افسر پلیس سوار ناموفق دولت در مجلس سنا پیشنهاد در سال 2018 زمانی که او را شکست داد و دولت ایالت بری Finegold. وقتی که می آید به مقابله اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus خاموش Espinola با اشاره به تجربه قبلی پرداختن به کمبود مالی و در حالی که خدمت در بیشتر لوول دانشکده فنی کمیته. او گفت: این احتمال وجود دارد که شهر نیاز به بررسی راه هایی برای افزایش درآمد و نیروی انسانی متراکم در حالی که خدمات برش به عنوان کوچک که ممکن است.

“من آشنا هستم و من تجربه ای در کار کردن اقتصادی — من نمی خواهم به می گویند سقوط اما مشکلات است. پس از آن رفتن به چیزی است که من باور دارم که بعد از نشستن هیئت Selectmen در دراکات و مردم رای دهندگان و مالیات دهندگان از شهر می رویم به دریافت استفاده می شود به این واقعیت است که وجود دارد رفتن به برخی از خارج از جعبه راه حل های که می رویم به نیاز به آمده تا با” Espinola گفت. “این رفتن به کسب و کار به عنوان معمول آن نخواهد بود” ما همیشه انجام داده ایم این.’ چرا که کار نمی کند.”

Genest که دارای 30 سال تجربه به عنوان یک خدمات مالی و حرفه ای منابع انسانی گفت: اولویت های شهر در حال نگه داشتن دراکات مقرون به صرفه حمایت از این شهر امنیت عمومی ادارات و تقویت برنامه ریزی و نظارت از پروژه های شهر. او گفت که او قصد دارد به رای بدون در انتخابات اقدام به افزایش مالیات اضافه بها برای جامعه حفظ عمل پس از شنیدن از ترکیبات که آنها مخالف مالیات و هزینه های اضافی.

“حتی قبل از COVID-19 پیام روشن بود که مردم علاقه مند بودند در هر نوع مالیات و هزینه های جدید,” Genest گفت. “و در حال حاضر به عنوان شهر وارد یک دوره بهبود اقتصادی ما باید به یاد داشته باشید که ما مالکان و صاحبان کسب و کار نیز نهفته است و آنها نیاز به بازیابی بیش از حد, بنابراین این زمان به قرار دادن بار اضافی در هر یک از ساکنان ما با مالیات و هزینه.”

نخود خدمت در چندین شهر کمیته گفت: از جمله جامعه حفظ و کمیته کارشناسی ارشد برنامه ریزی کمیته و نیز فعال در دولت های محلی در تاینسبرو قبل از حرکت به دراکات. او عناوین ساخته شده در مارس پس از تماس برای شهر مقامات به “سرپیچی فرماندار دستور” و اجازه می دهد تا کسب و کار و گروه های مذهبی به ادامه فعالیت در میان بحران بهداشت عمومی.

نخود گفت: بزرگترین مسئله رو به شهر است و این عدم اطمینان باعث خاموش شدن و گفت: حمایت از او انجماد تمام هزینه های غیر ضروری در صورت انتخاب به هیئت مدیره. او گفت: او همچنین قصد دارد به رای بدون در افزایش برای جامعه حفظ قانون و همچنین می تواند در برابر هزینه های اضافی مانند سروصدا هزینه و یا سطل زباله هزینه.

“مشکل این است که دولت را تخریب اقتصاد, بنابراین در حال حاضر در اینجا شما هستند. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد با بودجه سال آینده هیچ کس نمی داند اگر مدارس در حال رفتن به بازگشایی” نخود گفت. “بنابراین اساسا من گرفته ام این است که شما نمی تواند مالیات مردم در یک وضعیت مانند این و من فکر می کنم ما باید توقف خودکار افزایش مالیات که رخ داده است هر سال برای 20 سال گذشته در دراکات.”

سانتیاگو Hutchings خدمت در این شهر کمیته مالی در علاوه بر این به ى هیأت تجدید نظر و گفت که او انجام داده است گسترده داوطلبانه در جامعه از جمله کار با دراکات بورس تحصیلی بنیاد و سایت مدرسه شورای. او گفت: مسئله اصلی او می خواهد به تمرکز بر روی صورت انتخاب چیزی است که او به عنوان دیدگاه عدم مسئولیت پذیری و رهبری با اشاره به مسائل اخیر در اطراف تهیه این شهر manager را جستجو و کارمند نگرانی در اداره پلیس و آتش نشانی.

او گفت که او احساس می کند او تجربه های اخیر کار به عنوان یک منطقه ای مدیریت عملیات برای یک سیستم مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر آماده کرده او را به خوبی به بخشی از دراکات را بازگشایی روند.

“من یک پالس بر آنچه ساکنان نیاز دارید. من در این نگاه به عنوان یک سنگ پله. من واقعا می خواهید را بیشتر به جامعه با استفاده از مهارت های است که من آموخته ام از طریق آموزش و تجربه است. من نزدیک. زمانی که من فکر می کنم در مورد اینکه چرا من, چرا من نه ؟ ” او گفت:. “از آنجا که من به آموزش و تجربه و دانش از این شهر شده اند و در دولت های محلی, بنابراین من می تواند به آمار زمین در حال اجرا است.”

علاوه بر ریاست کارشناسی ارشد برنامه ریزی کمیته Thibault نشسته در ساختمان دائمی کمیته و به تازگی به عنوان رئیس شهر مدیر غربالگری کمیته. او همچنین خزانه دار هیئت مدیره برای دراکات دسترسی به تلویزیون و به طور منظم به نظر می رسد به عنوان میزبان در این بحث نشان می دهد برنامه “این دراکات اتصال.” Thibault یک معمار محلی است برای اجرا selectman چندین بار قبل از اینکه اخیرا در سال 2018 زمانی که او را شکست داد و با نشستن Selectman یوسف DiRocco جونیور

رفتن به بحث Thibault گفت: برجسته ترین محلی موضوع را در ذهن خود اطمینان است دراکات بهبود اقتصادی از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. او پیشنهاد می کند که این شهر از دولت برای اجازه به طور موقت استفاده جامعه حفظ قانون بودجه در بودجه عمومی برای کاهش تاثیر مورد انتظار را کمبود درآمد و کمک های دولت است. او اشاره کرد که او نیز دیدگاه توسعه اقتصادی به عنوان یک جنبه مهم از بهبود اقتصادی.

“که راه ما نوع از تامین مالی خود ما را بازیابی. به طوری که در دراکات مورد به ما اجازه می دهد برای دریافت 2 درصد از مالیات بر املاک و مستغلات که در حال ارزیابی است و خواهد بود که اساسا تبدیل به بودجه عمومی برای یک دوره دو ساله تنها” Thibault گفت. “من می توانم تاکید کنم که به اندازه کافی; من می خواهم این چیزی به غروب آفتاب.”

بحث این است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه ساعت 6:30 p. m. برای ارسال سوال پیش از این رویداد ایمیل debate@dracuttv.org. این شهر سالانه از انتخابات برنامه ریزی شده است برای دوشنبه آینده. برای به دست آوردن یک غایب رای گیری با پر کردن یک برنامه کاربردی موجود در شهر را در سایت و یا تماس با Town Clerk ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو