ده ها حمله کردند و بیش از نفرت نظرات به کشته سیاستمدار آلمانی

برلین (AP) — محققان آلمانی در روز پنج شنبه انجام حملات ده ها تن از افراد مظنون به ارسال پیام های در مورد یک منطقه ای سیاستمدار از آنگلا مرکل که کشته شد سال گذشته است.

والتر Luebcke که رهبری دولت منطقه ای در مرکز کاسل منطقه به ضرب گلوله کشته شد در ایوان خود را در تاریخ 1 ژوئن 2019 و درگذشت بعد از آن شب. قتل او موجب هتک حرمت در آلمان و هشدار در مورد خطر در حال رشد از خشونت راست افراطی گری.

یک مرد با اعتقادات قبلی برای یک رشته از خشونت ضد مهاجر جنایات شده است به اتهام قتل در پرونده است. دادستان ها می گویند که او با حضور در یک اکتبر 2015 تاون هال رویداد که در آن Luebcke در دفاع از دولت آلمان تصمیم به اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از پناهندگان به کشور است. یک ویدیو از Luebcke اظهارات به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در راست ترین محافل نقشه کشی های متعدد تهدید.

فرانکفورت دادستان گفت که مقامات در 12 آلمان 16 متحده انجام جستجو و پرسش از 40 نفر مظنون به ارسال “با عنوان جرم جنایی مربوطه نظر” در مورد Luebcke تا حد زیادی در سایت های مختلف شبکه های رسانه های اجتماعی. این اقدام نتیجه یک تحقیق در سپتامبر راه اندازی شد.

آنها در حال بررسی ظن از جرائم از جمله تحریک به ارتکاب جنایات صحه گذاشتن بر جنایات و توهین به حافظه مرده.

دادستان در بایرن که در آن هفت نفر از متهمان زنده گفت: دیدگاه ارسال شده و هر دو قبل و بعد از Luebcke مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im