بایدها و نبایدها برای معاشرت در ساسکاچوان در این مرحله از COVID-19

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

توانایی برای شروع در حال حاضر با احتیاط در حال گسترش خانواده خود را در گروه “مجدد با عزیزان” است و نه اجازه نادیده گرفتن فیزیکی فاصله توصیه ها و محدودیت در اندازه تجمعات عمومی به دولت ساسکاچوان روشن دوشنبه.

“به طور کلی ما نیاز به تمرین فیزیکی فاصله تمام وقت در سراسر استان حتی زمانی که منحنی مسطح است” گفت: Saskatchewan ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر شهاب ثاقب اضافه ماندن در خانه به همان اندازه ممکن است که هنوز هم مهم است.

“کسانی که اصول اساسی ضروری باقی می ماند چون در غیر این صورت ما می توانیم یک سطح شیب دار تا مورد اعداد در هر نقطه در ساسکاچوان,” او گفت:.

سردرگمی در میان ساکنان در مورد آنچه که مجاز است در مقابل آنچه که نیست به دنبال این استان را نشان از دوباره باز ساسکاچوان طرح هفته گذشته است. در این اطلاعیه شهاب معرفی ایده تشکیل “خانواده مجازی” با یک یا دو خانواده دیگر اما با می آید که یک تعداد از شرایط است که باید به دنبال “برای ما برای ادامه موفقیت جمعی ما” برتر اسکات وزارت معارفگفت شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>