پس از روز یادبود کشتار جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس و مشابه دیگر حادثه مرگبار طرفداران تشدید فشار به سازماندهی مجدد و یا حذف شهرداری و سازمان های اجرای قانون آنها بر این باورند تداوم نژادپرستی سیستماتیک در درمان آنها از اقلیت.

خود از حامیان سرسخت آن تبدیل به یک ملی جنگهای صلیبی. آنها ظاهرا می خواهید به قلم مو پهن به یک مشکل دیگران درک به عنوان یک رنگی با رنگ از نکات دقیق وظریف که نیاز به یک متفکر روش فراگیر به منظور دستیابی به یک راه حل جامع دراز مدت راه حل است.

دولت ما مقننه در پاسخ به مانند بسیاری دیگر در سراسر کشور با تدوین قانون در نظر گرفته شده برای حق نژادی اشتباهات تمرین توسط ادارات پلیس در کشورهای مشترک المنافع را در شهرستانها و شهرهای کوچک.

سنا — با پایان رسمی جلسه قانونی سرعت نزدیک — به دنبال پیگیری سریع جارو پلیس اصلاحات لایحه که شامل محدودیت واجد شرایط ایمنی یک دکترین است که ممنوع مدنی حقوق مناسب در برابر مقامات دولتی از جمله پلیس که در آن بر خلاف قانون اساسی انجام نشده بود به وضوح تاسیس به عنوان غیر قانونی در آن زمان رخ داده است.

جمهوری خواهان مجلس سنا که در حمایت اکثریت بیل زبان اما در مخالفت با لغو واجد شرایط ایمنی به تاخیر افتاد بحث در اندازه گیری سه بار در هفته گذشته در رویه زمینه.

رهبر اقلیت سنا بروس Tarr یک گلاستر جمهوری خواه گفت که او معتقد است کمتر گسترده لایحه است که با تمرکز بر مناطق توافق شده است به احتمال زیاد به عملکرد “به موقع عمل است.”

خود را با عجله به تصویب beat-the-clock قانون سنا دموکرات سنا از جمله رئیس جمهور کارن Spilka و بهداشت ، ویلیام Brownsberger D-Belmont ظاهرا نادیده گرفته شده به کمک طلب کردن ورودی از یک گروه است که می تواند به ارائه یک دیدگاه منحصر به فرد به مشکل آنها به دنبال جبران.

بنابراین در آستانه سنا احتمال از سرگیری بحث در آن پلیس-لایحه اصلاحات سیاه و لاتین افسران پلیس به علاوه رهبران جامعه جمع آوری شده در مراحل خانه ملت به بیان نگرانی های خود را با این لایحه از جمله واجد شرایط-ایمنی ارائه و محرومیت از گفتگو.

“به عنوان یک عضو از یک سازمان است که نشان دهنده طرفداران برای افسران رنگ و به عنوان یک مرد سیاه و سفید, من بینش است که لازم است به این مسائل در این لایحه” بوستون پلیس گروهبان. ادی Chrispin رئیس ماساچوست انجمن اقلیت مأموران اجرای قانون گفت: مونتاژ رسانه ها.

Chrispin در حالی که “از صمیم قلب” موافقت سیستمیک که تغییر مورد نیاز است در زمان موضوع را با آنچه که او به نام سنا با عجله رویکرد است.

اضافه شده Patrolman دیوید هرناندز از لاتینی, قانون اجرای گروه بوستون: “بیایید جلوگیری از قرار دادن Band-ایدز در … اجازه بدهید زمان ما” احساسات منعکس Rev. یوجین رودخانه.

“ما دعوت نشده بودند به جدول” گفت: رودخانه که معتقد است از زمان سنا لایحه خطرات هدر دادن یک فرصت برای تصویب قوانین است که افسران پلیس به استانداردهای بالا.

Chrispin گفت: به جای عجله آن مهم تر برای اصلاح قانون انجام شود “درست است.”

“ما نمی مینیاپولیس; ما نه فرگوسن … به قضاوت ما توسط کسانی که استانداردهای ناعادلانه و غیر منطقی است.”

اعتقاد ما بر این کمیسر پلیس بوستون ویلیام ناخالص — همراه با لوول رئیس پلیس کلی ریچاردسون و فیچبرگ پلیس بالا ارنست martineau را — به اشتراک گذاری Chrispin سرخوردگی با فشرده با برخی از وضوح ناکارآمد ادارات پلیس در سراسر کشور.

شاید در حال حاضر که احساسات ماساچوست انجمن اقلیت مأموران اجرای قانون شده اند به اطلاع عموم — با تشکر از بوستون هرالد که رهبری آن دوشنبه با چاپ این داستان که بر خلاف لیبرال سنگر و استحکامات از بوستون روزنامه نگاری که به خاک سپرده شده در آن صفحات در آن بخش مترو — سنا خواهد تجدید نظر سرعت و محتوای آن لایحه است.

این موضوع سزاوار قوی همه جانبه بحث نه عجله برای قضاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im