دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسئول امریکا را متزلزل

زسان | No comments

چه کسی می توانست تصور که ایالات متحده با برخی از جهان درخشان ترین پزشکان و بهترین بیمارستان که به زودی تبدیل شدن این کشور با جهان را در اکثر موارد از coronavirus و جهان اکثر مرگ و میر ناشی از این بیماری است ؟

گسترش ویروس از فقط چند مورد از دو ماه پیش به بیش از یک چهارم میلیون نفر از هیچ یک مرده به بیش از 70000 تا رو به افزایش است تکان دهنده بازتاب در سیستم پزشکی آمریکا در سیاست داخلی ایالات متحده و در واقع رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را دشوار خواهد بود برای مقایسه با ایالات متحده به کره جنوبی یا تایوان یا ویتنام که موفق به آوردن تعداد مرگ و میر و موارد جدید به تقریبا هیچ کدام. ایالات متحده به مراتب بزرگتر بیشتر منتشر فرهنگی و قومی نسبت به کشورهای کوچکتر و اشخاص که گذاشته اند قوانین سختگیرانه و اجرا آنها را با دقت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را سرزنش مسئولیت برای مقدار که اشتباه رفته در ایالات متحده است.

بدون هیچ شانسی او را اذعان داشتن اشتباهات است. آن را بسیار آسان تر برای متهم چین منبع ویروس پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در مرکز صنعتی ووهان و آن را نیز آسان تر برای حمله به سازمان بهداشت جهانی برای داشتن بیش از حد مشتاق به پذیرفتن سخن چینی در مراحل اولیه از آنچه که دیر به رسمیت شناخته شده برای آنچه که آن را یک بیماری همه گیر.

تصور می شود یکی از ایالات متحده در پاسخ تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که از یک سیستم است که به شدت تقسیم شده است که اساسا آمادگی که نامشخص باقی مانده است از آنچه به انجام و نیاز به قوی مرکزی کارگردانی رهبری است. مشکل شکسته شدن در حداقل دو الگوهای متفاوت است.

برای اولین بار به عنوان ویروس گسترش آن به زودی آشکار شد که آمریکا تجهیزات پزشکی را به اندازه کافی تامین کنند.

وجود دارد به اندازه کافی ماسک صورت کافی نیست تجهیزات حفاظت فردی کافی نیست, کیت های آزمایش و قطعا کافی نیست هواکش های دستگاه تنفس استفاده می شود که به عنوان آخرین چاره بیش از حد اغلب با موفقیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تاخیر در فوتی و فوری کارخانه ها به بسیاری از این دنده در حالی که ایالات متحده با تکیه بر واردات است که اغلب وارد بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

پس از آن یک مشکل مرتبط با ایالات متحده ندارد دارو و قرص و قرص است که ممکن است مفید باشد در بهبود وضعیت بیماران قبل از دانشمندان آمده تا با یک واکسن موثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است دو یا سه دارو است که ممکن است یا ممکن است نمی کند و در نهایت در یک ساده لوحانه نمایش که او را برای همیشه به یاد خواهد, پیشنهاد که شاید تمیز کردن مایعات مانند Lysol یا Clorox اگر مصرف یا تزریق ممکن است این ترفند را انجام دهد.

او بعدها گفت که او طعنه آمیز بودن اما هیچ طعنه در تن او هنگامی که او از ارائه این پیشنهاد در برابر تمام هشدارها از تولید کنندگان و همچنین دانشمندان و پزشکان.

مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود در گفت ایالات متحده شرکت های دارویی باید خود را ساخت قرص و قرص در ایالات متحده به جای تلاش برای صرفه جویی در پول با داشتن آنها تولید شده در خارج از کشور.

مطمئنا ایالات متحده باید به بستگی به کارخانه در کشورهای خارجی به محصولات ضروری خواهد بود که به شدت مورد نیاز توسط میلیون ها نفر از مردم است.

دومین مشکل بزرگ با تمرکز بر روابط بین دولت فدرال و دولت از تمام 50 ایالت آمریکا.

رئیس جمهور می تواند پیشنهاد دستورالعمل می توانید مجموعه ای از سیاست های قدرت های گسترده ای بیش از نیروهای مسلح و سازمان های فدرال اما او شده است در یک نبرد مداوم با فرمانداران فردی متحده است.

مشکل تقریبا بدست خارج از کنترل در حالی که تهمت رفته از خوش بینی بیش از حد با کم اهمیت جلوه دادن اهمیت این ویروس در حالی که عدم به رسمیت شناختن این خطر بزرگ که با آن مواجه مردم آمریکا است.

این فکر می کردم که مغلوب ساختن پیشی جستن او سرعت عمل قاطعانه و هوشمندانه به همه نشانه ها و هشدارها می تواند به نجات هزاران نفر از آمریکایی زندگی شاید ده ها هزار نفر. کندی خود به پاسخ شده است یک عامل در بزرگترین فاجعه برای مقابله با ایالات متحده در دهه شاید پس از جنگ ویتنام که هزینه زندگی کمتر شاید پس از جنگ جهانی دوم است.

به عنوان مقامات در همه جا به ویژه در نیویورک و چند کشورهای دیگر در تلاش برای مهار آن و نگه داشتن آن از گسترش تهمت به نظر می رسد نسبت به تقاضا برای, کاهش, کنترل, که دیر به محل قرار داده.

او حتی نشان داد او در کنار تظاهرکنندگان برخی از آنها مسلح که وارد Michigan state capitol building اعتراض دولت فرماندار منظور حفظ و مغازه ها بسته شد و او شده است همه در حمایت از مردم رفتن به سواحل که بسته شد.

بدیهی است که هر چه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند او چشم خود را با تمرکز بر انتخابات ریاست جمهوری. جوزف بایدن که به احتمال زیاد حزب دموکرات نامزد شده است و پیش از او در این نظر سنجی. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز در دستور حزب جمهوری خواه با وجود نشانه هایی از اختلاف نظر معتقد است او می تواند انتخاب مجدد به عنوان بیماری متوقف می شود از گسترش و او طول می کشد اعتبار برای بازگشایی جوامع است.

که رفتن به آن دشوار باشد به خصوص اگر وجود دارد یکی دیگر از شیوع بیماری است. برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیماری سیاسی است — نه پزشکی — مشکل مردم آمریکا ساخته شده برای آن رنج می برند.

دونالد کرک نویسنده 10 کتاب در کره جنوبی اوکیناوا فیلیپین و ویتنام جنگ. او نوشت: این برای InsideSources.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>