همین Narcisse است دست بالا را در نبرد با سرطان پروستات

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

او همچنین به شدت درگیر در رجینا جامعه از طریق KidSport گرفتن برای بچه ها و بعد از آن همین Narcisse All-Star رویداد یک سری از جوانان فوتبال اردوگاه.

طرح اولیه برای این کتاب بودند برای پیش فروش در ماه سپتامبر و پس از راه اندازی رسمی در سال 2020 خاکستری جام بازی در رجاینا. این COVID-19 همه گیر ممکن است تاخیر کتاب راه اندازی.

“این خواهد بود بسیار خوب است, اما آن را فقط به زمان بد است در حال حاضر” Narcisse گفت. “از آنجا که من تا به حال سرطان آنها می گویند که سیستم ایمنی بدن ممکن است کمی ضعیف بنابراین من نمی تواند رفت و آمد است.”

در حال حاضر تگزاس همچنان خانه به Narcisse, همسرش, کاساندرا خود سه فرزند و دو نوه. در حالی که تمرین خود انزوا او با این نسخهها کار خارج از خانه خود را به عنوان یک دلال وام مسکن برای ولز فارگو.

“این خوب است و شما در مقابله با هر آنچه که شما در حال کار با” Narcisse گفت. “من بر روی کامپیوتر من و من فقط نگه داشتن لب به لب من در خانه است.”

[email protected]

twitter.com/murraylp

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>