پزشکان و پرستاران که درمان COVID-19 مثبت بیماران سوال

میسور/Mysuru: به عنوان بخشی از تلاش ها برای ردیابی منشاء COVID-19 گسترش یافته و برای جلوگیری از گسترش بیشتر این Mysuru منطقه مقامات بهداشتی در حال بازجویی پزشکان و دیگر کارکنان حمایت از دو بیمارستان های خصوصی که تحت درمان بود P52 اولین بیمار مثبت از ننجنگودمبتنی بر جايزه علوم زندگی (خیلی خوشحال Generics) و P-369 بيمار مبتلا به عفونت های حاد تنفسی (ساری) از Mosambayyanahalli ایجاد کرد.

از P52 در حال حاضر تحت قرنطینه در یک هتل خصوصی گرفته شده توسط دولت های منطقه این بیماری گسترش شاخکهای خود را به بیش از 60 نفر همه کارکنان شرکت داروسازی. در بیانیه خود به منطقه مقامات P52 اعلام کرده است که در دریا. 13 (جمعه) او بیمار در حالی که او مشغول به کار بود در دفتر خود و پس از آمدن به خانه او مشورت با پزشک خانواده خود که به او برخی از داروها.

بعد از دو روز شنبه و یکشنبه و در Mar. 16 او رفت و برگشت به محل کار و بازگشت به خانه بدون هیچ گونه نشانه ای از تب. On Mar. 17 هر چند او ناخوش بود او با حضور در خانه دوست-گرمایش مراسم در Mysuru با چهار همکاران دیگر.

On Mar. 19 او رفت و دوباره به پزشک خانواده که با انجام یک آزمایش خون و بعد او رفت و به یک بیمارستان که در آن او chest X-ray گرفته شد و او اعتراف کرد که به بیمارستان.

On Mar. 22 یکی دیگر از X-ray انجام شد و روز بعد (Mar. 23) پزشکان تشخیص این بیماری ذات الریه گرفت و یک سواب نمونه. بعد به او گفته شد که آن می تواند COVID-19 و در Mar. 26 آن را تایید کرد به او که او تا به حال COVID-19 گرفته شده بود به تعیین COVID-19 بخش در K. R. بیمارستان.

در حال حاضر مقامات در حال بازجویی بیمارستان پزشکان و پرستاران است که باید درمان شود P52 برای جلوگیری از گسترش بیماری. همچنین مقامات در حال پرسش از پزشکان و کارکنان پزشکی که در درمان P-369 که ساری علائم. او را تحسین کرد از Mosambayyanahalli روستا در نزدیکی وارونا.

بیمار از Mosambayyanahalli

72 سال, پیر مرد بیمار است گفت: برای اولین بار در بازدید از خانه سالمندان برای OPD مشاوره برای مشکلات تنفسی. بیمار است و سپس گفت: باید بستری در یک بیمارستان خصوصی با توجه به تاریخچه پزشکی در دسترس با پزشکان در COVID-19 بیمارستان که در آن او در حال حاضر تحت درمان است.

به عنوان بیمار تایید شد مثبت مقامات مهر و موم شده خانه سالمندان آخرین پنجشنبه و همه پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان قرار داده شد و تحت قرنطینه. منطقه مقامات بهداشتی در حال جمع آوری اطلاعات شخصی بیمار کمک خواهد کرد که آنها را در تماس با ردیابی.

آنها همچنین سوال OPD پرستاران, ضد, کارکنان و ماموران امنیتی بیش از حد در مورد تماس با بیمار و تمام نقاط او بازدید کرده بود. مقامات در حال جمع آوری اطلاعات در مورد سایر بیماران سرپایی و بستری به خود مسئولین و همه کارکنان خانه سالمندان در روز بیمار برای بازدید OPD مشاوره.

در حالی که مقامات بهداشتی هستند و در عین حال برای پیدا کردن منبع از عفونت پزشکان نگران هستند که بیش از خود بیماری تنفسی. شده است یک فرد سیگاری در طول زندگی اش و او با استفاده از دود حداقل چهار تا پنج بسته beedies هر روز. دولت های منطقه چیده شده یک متخصص قلب و عروق به درمان او. تماس با ردیابی P-369 را به همراه داشت برخی از نتایج به 60 اولیه او تماس اند ترسیم شده است. در Mosambayanahalli که مهر و موم شده و در حال حاضر وجود دارد بیش از 370 خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید