توسط لری LAGE

دیترویت (AP) — Doc Redman بازی خود را با بهترین گلف, بتونه کاری او را به شاید درآمد اول خود را PGA Tour پیروزی.

Redman شات 7-تحت 65 روز پنج شنبه برای به اشتراک گذاشتن در دور اول سرب با اسکات استالینگس و کوین Kisner در موشک وام مسکن کلاسیک.

Bryson DeChambeau تنها بازیکن با بالا-10 پس از اتمام در هر یک از سه مسابقات در صدر گروه یک سکته مغزی بازگشت.

22-در سال Redman بسته با چهار مستقیم birdies و هفت گذشته بیش از هشت سوراخ در دیترویت باشگاه گلف. سال گذشته او رفت و از جمعه مقدماتی به اتمام دوم در افتتاحیه موشک وام مسکن کلاسیک.

در هفته گذشته مسافران قهرمانی Redman بسته با 63 به کراوات برای 11th — بهترین عملکرد در این فصل پس از بستن برای 21 RBC میراث.

“من آمده ام تا خاموش دو خوب پس از اتمام و واقعا خوب پایان سال گذشته در این رویداد که هرگز واقعا برای من اتفاق افتاده است.” “من تا به حال هرگز این نوع از انتظار خارجی و یا حتی داخلی است.”

استالینگس که گره خورده است و برای ششمین هفته گذشته birdied گذشته خود دو سوراخ و سه چهار. بازیکنان با بعد از ظهر سه بار نمی کرایه و همچنین, اما Kisner یک استثنا بود با دیو-رایگان دور.

DeChambeau رسید تا قهرمانی با چهار birdies و عقاب بیش از یک هشت سوراخ در پشت دراز نه. او به سکته مغزی بازگشت هر چند با یک دیو در 18 پس از هل دادن 8-پا زدن توپ فقط به سمت راست.

“که من رو کمی آشفته” DeChambeau گفت. “این رفتن به قرار دادن یک کمی آتش در شکم من.”

پیتر Malnati, Emiliano گریلو تعقیب Seiffert, J. J. Spaun, Matt Wallace and Chris سترود همسان DeChambeau در 66.

ریکی فاولر است که از دست رفته برش در دو تورنمنت او بازی کرده است پس از راه اندازی مجدد شد و در میان بسیاری از بازیکنان دیگر ضرب گلوله کشته است.

Redman, DeChambeau لوکاس Glover, تایلر دانکن ویکتور Hovland علامت هوبارد و برایان Stuard ساخته شده اند برش در تمام حوادث پس از PGA Tour بازگشت از COVID-19 shutdown.

در آرام صبح در فن-رایگان مسابقات که در آن همهمه از ژنراتور اغلب تنها صدای کشت از بازیکنان در زمان استفاده مطلوب از شرایط و یکی از, آسان تر از دوره های آموزشی در تور PGA.

و هنگامی که خود را دور کامل شد, بازیکنان, در زمان خاموش کلاه خود را و تمدید مشت بدون آینده نزدیک به اندازه کافی برای ایجاد ارتباط با یک دیگر.

فاولر آغاز شده و با مرغک در اولین سوراخ و چهار در شش. او کشیده در یک سکته مغزی منجر شود که او ایستاده بود در نهم شروع کردم و به مشکل و در حالی که به نظر می رسد طولانی تر از آن بود که سال گذشته در شهر موتوری, و به پایان رسید تا با دو دیو در par-4, 465-حیاط 18.

“وجود دارد احتمالا من نمی دانم 8 اینچ از چمن وجود دارد” فاولر گفت. “من فکر کردم این بود که به نوعی فقط پاپ تا زمانی که من آن ضربه و آن هم از نوع آمد پایین و به سمت چپ.”

دفاع از قهرمان Nate Lashley که از یک سیم به سیم پیروزی در دیترویت باشگاه گلف در سال گذشته افتتاح شد با یک مرغک قبل از صدمه زدن به شانس خود را برای تکرار با سه bogeys و سه birdies بقیه دور.

Lashley فرود در یک greenside پناهگاه و پناه از 45 سر پا, خود را نهایی سوراخ به فرار با یک مقدار مورد نیاز مرغک اما فقط تعداد کمی از مردم دست می زدند و چند نفر دیگر به سادگی در سکوت ایستاده بود.

“با طرفداران در اینجا آن را تقریبا احساس می کند مانند آن را نه یک تورنمنت گلف,” Lashley گفت. “من نیاز به شاید برخی از اعصاب برای (جمعه) و کمی آدرنالین رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو