آیا پرتاب نمی کند و خود تولید, کشاورزی, وزیر B. C. Patil تجدید نظر به کشاورزان

میسور/Mysuru: جذاب کشاورزان به نا امید بیش از lockdown مقررات و نابود کردن خود را در تولید, کشاورزی, وزیر B. C. Patil گفت که مقامات خواسته شده است به اخلال در حمل و نقل از مزرعه و محصولات کشاورزی تولید کند.

پرداختن به ملاقات با رهبران کشاورز در Taluk Panchayat در شهرستان در روز شنبه گفت که او دریافت ورودی از مقامات در آمادگی برای پیش موسمی فعالیت های کشاورزی. اعتراف به این که کشاورزان در پریشانی عمیق زیر اعلام COVID-19 مستند Patil گفت که دولت اقدامات جدی توجه داشته باشید از وضعیت اسفبار کشاورزان که متوسل به تخریب ایستاده محصولات پس از ناکامی در پیدا کردن خریداران و همچنین قادر به حمل و نقل محصولات خود به بازار با توجه به مستند.

کشاورزی اداره خواهد شد موضوع عبور سبز به کشاورزان برای حمل و نقل از تولید خود را در وسایل نقلیه گفت و اعتراض کشاورزان به از دست دادن امید است. “آیا پرتاب کشاورزی خود را تولید کند. ما به شما کمک خواهد کرد بازار محصولات” Patil به دادگاه تجدید نظر.

کارناتاکا نیشکر تولید کنندگان انجمن رئیس جمهور Kurubur Shanthakumar خواستار پرداخت خسارت به کشاورزان هستند که هدایت را به ناامیدی و افسردگی به دلیل مستند.

او خواستار آن شدند که با lockdown مقررات در نیروی تمام محصولات کشاورزی فروخته می شود باید از طریق دولت تحت کنترل سازمان مانند HOPCOMS یادداشت ها APMCs و عادلانه قیمت مغازه ها در مناطق شهری و روستایی. او همچنین می خواست دولت برای نگه داشتن یک چک در قیمت کود, بذر و نهاده های کشاورزی در پی مستند و همچنین برای اطمینان دیزل در دسترس برای کشاورزان است.

کشاورزان رهبر Badagalapura Nagendra گفت که کشاورزان از Mysuru و Chamarajanagar مناطق بستگی دارد تا حد زیادی در کرالا سبزی خریداران و با آب بندی کارناتاکا-کرالا مرز خریداران هستند از آمدن به اینجا. درخواست دولت برای خرید میوه و سبزیجات به طور مستقیم و در نتیجه به نجات آمده از تولید کنندگان او گفت که کارناتاکا دولت باید به دنبال کرالا مدل که در آن کشاورزان پرداخت تومان.10,000 به عنوان کمک های مالی.

بعد صحبت به فشار افراد وزیر گفت که دولت های منطقه کارگردانی شده است برای آمدن به نجات از کشاورزان با تسهیل تمام مزرعه-فعالیت های مرتبط و همچنین برای اطمینان از در دسترس بودن از دیزل است.

وزیر S. T. Somashekar MP Pratap Simha MLAs G. T. Devegowda دکتر Yathindra Siddharamaiah, Ashwin Kumar, H. P. Manjunath, Harshavardhan, Anil Chikkamadu, MLCs Sandesh Nagaraj و K. T. Srikantegowda شهردار Tasneem, DC Abhiram G. Sankar و دیگر مقامات حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de